פלזמה או מקרן אחורי? (תקציב עד 20 אלף, אבל מאד רצוי בסביבות ה15...) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלזמה או מקרן אחורי? (תקציב עד 20 אלף, אבל מאד רצוי בסביבות ה15...)

Sunny Jim

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כדי לראות טוב מהמחשב אתה צריך טלוויזית HDTV

(hi definition TV)

וגם לא בשביל המחשב אני חושב שזה דיי חובה בתקציב כזה לקנות רק טלוויזית HD.

הDVD נראים יותר טוב בהרבה וגם בעתיד הלא רחוק כל השידורים ההיו בHD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HDTV ready לא בהכרח

ממש לא צריך דבר כזה. הסיכוי שזה יכנס בקרוב לארץ הוא אפסי... חוץ מזה שכדי להנות מה-HDTV אמיתי אתה צריך אמצעי פלט (היינו TV, , פלסמה וכו') המסוגלים להקיא מתוכם את אלפי הפיקסלים ש-HDTV מכיל. אין הרבה טעם לשלם עבור מוכנות ל-HDTV כאשר זו אותה ה-TV שהרזולוציה שלה לא מדגדגת את הרזולוציה של HDTV. היא סה"כ תעשה down-scaling לחומר HDTV שתזין לתוכה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HDTV READY זה בעצם HD בלי המקודד HD. הטלוויזיה היא HD לגמריי, פשוט צריך מקודד כדי לראות את שידורי הHD

(אממ... ממיר דיגיטלי מתקדם בעוד כמה שנים...?) או הDVD שזה לא באמת HD אבל עדיין איכות יותר טובה מאשר של רגילה

ובHDTV יראו יותר טוב בDVD ובטלווזיה עוד כמה שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב15 אלף אתה קונה את המקרן הכי טוב + הבד הכי טוב שיש ביהיה לך יותר מhdtv שזה 1080i או בערך 1080*480 אלא יהיה לך 1600*1200 ותוכל להקרין על עד 335" (מאד גדול חצי קולנוע)

ד"א לי יש טלווזיה 29" sony wega והיא רצולוציה של 720i כל דבר מעל 480i זהhdtv ד"א הdvd נראה טוב על 480i אבל ב720i יותר טוב וב1080i אין שיפור לעומת 720i

ד"א רצולוצית היא 720*480 כלומר 720i

רצולוצית svcd היא 480*480 כלומר 480p

רצולוצית vcd היא 240*480 עדיין משתמש ב 480p

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה מקרן גם יותר איכות יותר זמן יותר נייד(תוכל להעביר מחדר לחדר ולא בעזרת מבצע מתוחכם רק כדי להעביר טלווזיה)וגם יותר גדול(מ20" עד ל335" או יותר)

אני פשוט לא מבין למה קונים טלווזיה אם יוכלים מקרן לינק:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=12116

או תקנה משהו בבדיוק 20 אלף:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=22304

ובגלל העצומה האדירה של כל המקרנים הנ"ל אם תשים אותם על 120" ומטה בערך תוכל לראות גם כאשר יש אור באופן ברור ביותר(חלונות פתוחים אמצע היום)

כמעט כל תומך hdtv אז......... והוא יספק לך רצולוציה מאוד גבוה למחשב בטלווזיה יש 1080i כלומר 1080*480 ובמקרן יש 1600*1200 או אפילו 1920*1080

תגיד לי שיחקתה פעם בfar cry על 150" כי אני כן זה פשוט הדבר ו שום ואני מתכוון שום טלווזיה תיתן לך את זה

יכול להיות שלאח שלי לבר מצווה יקנו מקרן(חבל שלי עבר כי הייתי מת לאחד כזה (120" בחדר זה מדהים)

אתה יודע כמה טלווזיה 51" שוקלת כמעט 90 ק"ג !! ו היא מאוד גדולה אתה יודע כמה קשה יהיה לשים אותה שלא נדבר על לעביר אותה מחדר לחדר(במקרה ש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URILEKA, ב15 אלף אתה לא קונה את המקרן הכי טוב, אתה קונה מקרן ברמת כניסה.

המקרנים האיכותיים באמת יכולים להגיע למאות אלפי דולרים.

לפותח הת'רד - ההמלצה שלי:

Infocus X1 - עולה 7000 שקלים

מסך נגלל של DA-LITE - עולה בערך 1500 שקלים

ועוד 29 בשאר הכסף.

סרטים וכאלה דברים אתה רואה במקרן וטלוויזיה רגילה אתה רואה בטלוויזיה.

אם אתה רוצה אפילו יותר איכות, אז תקנה במקום הX1 את הOPTOMA H30 שנמכר עכשיו ב10000 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתה בכלל מה נתתי לא ב20 אלף רצולוציה מקסימלית 1920*1080 ברור שזה לא של קולנוע אבל ביתי זה כמעט המקסימום רצולוציה טבעית של 1280*720 אז מה אתה אומר על הinfocus x1 שהוא עם רצולוציה של 800*600 בלבד מקסימלית זה ברמת כניסה אלא שנתתי הם לא(נדמה לך ש15 אלף זה כניסה)

תגיד זה ברמת כניסה :

Panasonic PTAE500 20000

או שזה מקרן ברמת כניסה:

Sharp XGM20S 18000

זה בין המקרנים הטובים בעולם(לקולנוע ביתי לא לקולנוע או לimax)

אתה יכול לתת מקרן לבית(לא מקרן ב"מאות אלפי דולרים")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט אלו מקרני כניסה בק"ב!!!

על בארקו שמעת? על קואליה שמעת?

הפאנא 500 טוב יותר מה-X1 וכנראה גם מהאופטומה H30 אבל הוא ממש, ממש לא הטופ שבטופ. עד לשם יש דרך ארוכה, ועשרות אלפי דולרים פחות בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...