NVIDIA RTX 3060 עד $853 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NVIDIA RTX 3060 עד $853

כפיר
 Share

Recommended Posts

ציטוט של DrShawarma

500 דולר בשביל כרטיס נכה. אני זוכר שכשקניתי את המחשב כולם אמרו שעדיף לחכות כי הדור הבא מעבר לפינה. אני מרגיש בר מזל שאני מחזיק ב2070 סופר כרגע. שיהיה על מה לשחק עד שה3080 יגיע, אולי ביוני?

זה בדיוק אותו בעיה כמו אצלי 2070 יש לי 

חכתי ל- 3080 שלא יגיע 

אני לא יחכה ליוני כדי לקנות במחיר מופקע .

לדור הבא 

NVIDIA הרסה את הליין שלה לטובת מהמרים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הזמנתי אותו בMSRP הבריטי שלו אם אפשר לקרוא לזה ככה. לא מצטער על זה, אני לא חושב שיהיה שיפור בדור הבא בתחום הזמינות או המחירים. שלא לדבר על זה שעכשיו הם יודעים שאנשים מוכנים לשלם מחיר כפול בשביל לשחק among us על 3060 ¯\_(ツ)_/¯.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים חיכו כי הם חשבו שהמחיר יירד

ציטוט של כפיר

זה בדיוק אותו בעיה כמו אצלי 2070 יש לי 

חכתי ל- 3080 שלא יגיע 

אני לא יחכה ליוני כדי לקנות במחיר מופקע .

לדור הבא 

NVIDIA הרסה את הליין שלה לטובת מהמרים 

כן הא? הרסה לחלוטין, זה לא שהרווחים שלהם יהיו הכי גבוהים איי פעם ושהם מוכרים כל דבר שהם מייצרים תוך אלפית השניה.
אנשים פה לא מצליחים להפריד בין המשאלות שלהם למטרה של עסק.
בנימה שונה גוף ראשון עתיד מתחיל בא'.

כל מי שחיכה לירידת מחירים מאמצע דצמבר פשוט לא מכיר את השוק, המיסים שטראמפ הטיל נכנסו לאפקט בתחילת ינואר והשנה החדשה הסינית, שעוצרת לחלוטין את הייצור למספר שבועות, גוזרים שהמחירים רק יעלו לפחות עד מרץ וזה בלי שנדבר בכלל על זה שהשקעה בכרטיס מסך לכרייה מניבה תשואה לא הגיונית של מעל 400% בשנה ולכן כורים ייקנו כל מה שהם רק יוכלו למצוא עד שתהיה קריסה של הקריפטו שמאז ההשקה של הכרטיסים רק עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה שהאפס הזה moore's law is dead  יודה שהוא חרטטן ולא היתה שום ״תוכנית חשאית" לגרום למחסור כדי להעלות מחירים ושאוטוטו השוק יוצף בכרטיסים.

ואיפה כל החכמים הגדולים שהאמינו לזה ודחפו את זה בכל שירשור אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

אני עדיין מחכה שהאפס הזה moore's law is dead  יודה שהוא חרטטן ולא היתה שום ״תוכנית חשאית" NVIDIA לגרום למחסור כדי להעלות מחירים ושאוטוטו השוק יוצף בכרטיסים.

ואיפה כל החכמים הגדולים שהאמינו לזה ודחפו את זה בכל שירשור אפשרי?

הוא קשקשן בלתי נלאה שמקשקש בביטחון ולעולם לא חוזר בו.
דומה לעוקבים אחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אנשים חיכו כי הם חשבו שהמחיר יירד

כן הא? הרסה לחלוטין, זה לא שהרווחים שלהם יהיו הכי גבוהים איי פעם ושהם מוכרים כל דבר שהם מייצרים תוך אלפית השניה.
אנשים פה לא מצליחים להפריד בין המשאלות שלהם למטרה של עסק.
בנימה שונה גוף ראשון עתיד מתחיל בא'.

כל מי שחיכה לירידת מחירים מאמצע דצמבר פשוט לא מכיר את השוק, המיסים שטראמפ הטיל נכנסו לאפקט בתחילת ינואר והשנה החדשה הסינית, שעוצרת לחלוטין את הייצור למספר שבועות, גוזרים שהמחירים רק יעלו לפחות עד מרץ וזה בלי שנדבר בכלל על זה שהשקעה בכרטיס מסך לכרייה מניבה תשואה לא הגיונית של מעל 400% בשנה ולכן כורים ייקנו כל מה שהם רק יוכלו למצוא עד שתהיה קריסה של הקריפטו שמאז ההשקה של הכרטיסים רק עולה.

אולי מספיק... בסדר הבנו שאתה כורה עם הכרטיס שלך כדי להשלים הכנסה. שיהיה לך לבריאות.

זה לא אומר שהכרטיסים האלה מיוצרים למטרה הזאת!

אף אחד לא אומר שנווידיה לא מרוויחה בצורה מטורפת. זה ברור לכולם. אבל זה עדיין לא עושה את זה בסדר.

עובדה שכולם מדברים על זה ואפילו נווידיה "מנסה" לעשות צעדים כדי להקשות על מיינרים (מהלך בדיחה אבל וואט אבר...).

אף אחד לא חיכה כי הוא חשב שהמחירים ירדו.

אנשים חיכו שתהיה זמינות כי כל כרטיס בכל מקום אבר נחטף בשניה שהוא נהייה זמין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שנוידיה עושה איזשהו צעד כדי לעזור ל"גיימרים" אתה חי בסרט ואם באמת היית חושב את מה שכתבת בפוסט בעמוד הקודם(שאני מהמר שהוא פשוט תרגום של הסרטון של לינוס) לא היית חוזר על זה.
לנוידיה לא אכפת מה אתה עושה עם הכרטיס שלהם כל עוד אתה לא יכול להשתמש בכרטיס של 400$ לעשות עבודה של כרטיס ב1500+$, לא אכפת להם מכלום חוץ משורת הרווח, הם לא חברים שלך והם לא חייבים ל"גיימרים" כלום.

אנשים חיכו ואנשים שאלו אותי אם כדאי לחכות ואנשים אחרים גם אמרו להם לחכות.
היתה זמינות בארץ אם היית מוכן לשלם, היה אפשר לקנות TI3060 בstartpc 2300 שקל תקופה דיי ארוכה, עד לפני שבועיים היה 3070 של זוטק ב3200 בפלונטר וביד שניה היה אפשר לקנות גם בפחות(אני אישית מכרתי 3070 ב3100).
אנשים ציפו שזה יהיה בMSRP, גם אני קיוויתי שהמחירים ירדו ושכרטיסים של 400$ MSRP ימכרו ב1800 שקל, אבל שאתה רואה שאין זמינות בכל העולם ושאין שום סיבה שהזמינות תגדל(ויש הרבה סיבות שהדרישה תעלה) אתה מפסיק עם המשאלות לב ומתחיל להסתכל על המציאות ולהתאים את עצמך ואת הציפיות שלך וזה דבר שהרבה אנשים פשוט לא עשו.

ונכנסתי לעניין של הכרייה לא בשביל להרוויח, אלא כדי לנסות להבין את השוק ומאד ברור שכרגע לאנשים שאשכרה כורים יש המון סיבות לקנות וגם לשלם עליהם הרבה יותר מהMSRP כי הרווחיות של כרייה מטורפת כרגע.

בוא תסתכל על דיון בנובמבר שסטארט מכרו 3080 ב3700(!) שקל ולא נראה שאנשים שמחו יותר מדי.
היה שם גם איזה מישהו שאמר בואו תחכו רבעון עד ינואר כדי שיתייצבו המחירים ושיסדרו את כל הבאגים הלא קיימים.

עריכה: ועוד נקודה מעניינת היא שגם הboard partners כבר הבינו שעדיף להם לכרות מאשר למכור כמו שהטוויט של זוטאק לפני זמן לא ארוך הראה.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אם אתה חושב שנוידיה עושה איזשהו צעד כדי לעזור ל"גיימרים" אתה חי בסרט ואם באמת היית חושב את מה שכתבת בפוסט בעמוד הקודם(שאני מהמר שהוא פשוט תרגום של הסרטון של לינוס) לא היית חוזר על זה.
לנוידיה לא אכפת מה אתה עושה עם הכרטיס שלהם כל עוד אתה לא יכול להשתמש בכרטיס של 400$ לעשות עבודה של כרטיס ב1500+$, לא אכפת להם מכלום חוץ משורת הרווח, הם לא חברים שלך והם לא חייבים ל"גיימרים" כלום.

אנשים חיכו ואנשים שאלו אותי אם כדאי לחכות ואנשים אחרים גם אמרו להם לחכות.
היתה זמינות בארץ אם היית מוכן לשלם, היה אפשר לקנות TI3060 בstartpc 2300 שקל תקופה דיי ארוכה, עד לפני שבועיים היה 3070 של זוטק ב3200 בפלונטר וביד שניה היה אפשר לקנות גם בפחות(אני אישית מכרתי 3070 ב3100).
אנשים ציפו שזה יהיה בMSRP, גם אני קיוויתי שהמחירים ירדו ושכרטיסים של 400$ MSRP ימכרו ב1800 שקל, אבל שאתה רואה שאין זמינות בכל העולם ושאין שום סיבה שהזמינות תגדל(ויש הרבה סיבות שהדרישה תעלה) אתה מפסיק עם המשאלות לב ומתחיל להסתכל על המציאות ולהתאים את עצמך ואת הציפיות שלך וזה דבר שהרבה אנשים פשוט לא עשו.

ונכנסתי לעניין של הכרייה לא בשביל להרוויח, אלא כדי לנסות להבין את השוק ומאד ברור שכרגע לאנשים שאשכרה כורים יש המון סיבות לקנות כרטיסי מסך וגם לשלם עליהם הרבה יותר מהMSRP כי הרווחיות של כרייה מטורפת כרגע.

בוא תסתכל על דיון בנובמבר שסטארט מכרו 3080 ב3700(!) שקל ולא נראה שאנשים שמחו יותר מדי.
היה שם גם איזה מישהו שאמר בואו תחכו רבעון עד ינואר כדי שיתייצבו המחירים ושיסדרו את כל הבאגים הלא קיימים.

עריכה: ועוד נקודה מעניינת היא שגם הboard partners כבר הבינו שעדיף להם לכרות מאשר למכור כמו שהטוויט של זוטאק לפני זמן לא ארוך הראה.

מה שאמרתי לגבי נווידיה היה בציניות, כנראה זה לא היה ברור... פעם הבאה אוסיף תגיות HTML של ציניות כדי שיהיה יותר ברור.

ברור לי שהם לא חברים שלי והמהלך הזה נועד לעזור להם יותר מאשר לגיימרים (וזה גם מה שאמרתי...) וכנראה שהמשקיעים שם חוגגים. אני לא עוקב אחרי הבורסה בכלל אבל אני מתערב שהמניה שלהם התפוצצה למעלה.

בכל מקרה מה שאמרתי זה שהמצב הזה לא יכול להמשך הרבה זמן. מתישהו יצטרכו לקבל "תשומת לב". נחיה ונראה.

לגבי לחכות... אני מחודש ספטמבר מנסה להשיג 3080. "קניתי" באתר של סטארט את הTUF במחיר שאתה אומר (3700 שקל - משהו כזה) אבל אף פעם לא חזרו אלי. מאז, ראיתי אין ספור שהם העלו לפייסבוק שלהם על "קונים מאושרים" שבאו לאסוף את הTUFים שלהם... אז כנראה שגם הם מספסרים עלינו את המחרים הגם ככה גבוהים.

(האתר שלהם כל כך מיושן שאפילו מספר הזמנה לא קיבלתי. רק איזה מייל "תודה שקנית. נחזור אליך בהקדם)

מאז, הפסקתי לנסות להשיג בארץ כי זה כבר איבד פרופורציות. מוכרים 3080 במחיר של 3090 בחול. 

ואם אתה רוצה הוכחה אני יכול לשלוח לך תמונה של המחשב החדש שבניתי באוקטובר ב15 אלף שקל שחיכה חודשים לכרטיס מסך עד שבסוך תקעתי לו איזה 1070 שמצאתי יד 2 ב700 שקל. כרגע זה מה שיש לצערי.

הבאסה שגם בחול חנויות התחילו להגזים. מוכרים את הכרטיסים במחירים ממש גבוהים או שרק בבאנדל עם מחשב שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלתי נתפס שהרגשתי קצת רע עם עצמי לפני 3 חודשים כשקניתי 3060 TI ב~2400 שח. היום זו נראית כמו עסקת חיי.

אשכרה רואה את TMS מתהדרים בפייסבוק בהשקה של הכרטיס הזה אצלהם במחיר שווה לכל כיס של כמעט 4000 שח ואני לא מבין על מה אני מסתכל. מצב חסר תקדים שאני לא זוכר בחיי, אין שום היתכנות או הצדקה לרכישה של כמעט אף כרטיס מסך כרגע. לפחות אני רואה שבחלק מהמקומות יש עדיין 1660 וכאלה במחירים הסטדנדרטיים שלהם למי שרוצה לבנות מחשב גיימינג צנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...