המפרט שלי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט שלי

Anon1333
 Share

Recommended Posts

אני חסכתי הרבה זמן למחשב גיימינג בשביל להשתדרג מהמחשב הישן שלי, אז אני רציתי לשאול כמה שאלות לגבי המפרט שלי. 1.האם יש משהו לתקן בו (אני מוגבל בתקציב אז אני לא ממש יכול לעלות אותו) 2. יש לי את המסך M27Q של ג׳יגהבייט שקניתי אותו בזול ממש והוא 1440p 170hz והאם המפרט יעבוד טוב איתו? 

המפרט :

מעבד: i5 10600KF

לוח אם: Z490M

קירור למעבד: Coolermaster Hyper 212 Black edition

זכרון: XPG 16G 8x2 3200Mhz CL16 D50 grey

כרטיס מסך: 3060 TI TUF 8G

דיסק קשיח: XPG 256G M.2 3000/3500MB/s 

דיסק קשיח:Seagate 1T 3.5 7200RPM

ספק כוח: 700W Neo eco gold Zen5 80+
מארז : DF600 FLUX Tempered glass RGB

~~~~והאם הספק כוח יספיק לי כי אני חושב על לקחת 800w בגלל השימוש שלי במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט נראה סבבה, אני אישית הייתי משנה שני דברים, קודם כל הייתי מוותר לחלוטין על הדיסק הקשיח והייתי קונה 1TB ב500 ש"ח במקום הקשיח והSSD הקטן ומעבר לזה הייתי לוקח מארז עם יותר זרימת אוויר כמו הNX800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

המפרט נראה סבבה, אני אישית הייתי משנה שני דברים, קודם כל הייתי מוותר לחלוטין על הדיסק הקשיח והייתי קונה NVME SSD 1TB ב500 ש"ח במקום הקשיח והSSD הקטן ומעבר לזה הייתי לוקח מארז עם יותר זרימת אוויר כמו הNX800.

והספק כוח לשנות? ואם תוכל להמליץ לי על כונן SSD 1tb?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Anon1333

והספק כוח לשנות? ואם תוכל להמליץ לי על כונן SSD NVMe 1tb?

הספק כוח בסדר גמור, אם אתה רוצה יותר אז לך על זה, אבל למחשב הזה זה מעל ומעבר.
כל ייתן לך אותה חווית שימוש, לך על הכי זול שתמצא(נדמה לי שבstartpc הכי זול זה של adata)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

הספק כוח בסדר גמור, אם אתה רוצה יותר אז לך על זה, אבל למחשב הזה זה מעל ומעבר.
כל NVME SSD ייתן לך אותה חווית שימוש, לך על הכי זול שתמצא(נדמה לי שבstartpc הכי זול זה של adata)

אין בעיה, אז אני אקח 750w ליתר בטחון. תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mMmSaK

הכרטיס מסך שלך אפילו לא ידגדג חצי מהמסך עצמו. אני עם 3080 ורייזן 3600 על 4.3 וזה לא מגיע אפילו ל 70 FPS במשחקים החדשים.

ב"משחקים החדשים" אתה מתכוון לCP2077 הכל על אוטרה עם RT? כי ברוב המוחלט של המשחקים הוא יוכל לשחק נהדר.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

ב"משחקים החדשים" אתה מתכוון לCP2077 הכל על אוטרה עם RT? כי ברוב המוחלט של המשחקים הוא יוכל לשחק נהדר.

כל המשחקים החדשים. גם CALL OD DUTY החדש וגם WATCH DOGS החדש וגם אססין קריד ולהלה החדש וגם לא היטמן 3 החדש וגם לא RDR2 שהוא לא חדש. המשחקים האלה גם לא דורשים כזה פריימים מהירים אלה יותר להתמקד על איכות, מפות גדולות, ועלילה. לאחרונה אני משחק משחק יחסית ישן- Assassin's Creed Odyssey והוא בקושי מגיע ל 60 וזה לא על הגדרות הכי גבוהות! בקיצור צריך לחשוב מה סוגי המשחקים שמשחקים לפני שרצים לקנות מסך של 144HZ וכן הלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...