ייעוץ לשדרוג מחשב קיים עבור גיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ לשדרוג מחשב קיים עבור גיימינג

tagada0071
 Share

Recommended Posts

שלום וברכה, 
ראשית חשוב להדגיש כי אינני רוצה מחשב חדש או משהו בסגנון 
אני מצרף את המפרט הנוכחי שיש לי ושואל מה בדיוק אני צריך לשדרג כי משחקים חדשים כמו החדש קורסים לי באמצע משחק , גם עם ההגדרות הבסיסיות  , כנל GEARS 5 
אני רוצה לשדרג רק את מה שהכרחי בלבד בכדי שאוכל לשחק בכייף עם הגדרות גבוהות ולהנות מרזולוציה איכותית .
תקציב לשדרוג עד 4000 
מתכנן לבצע כבר עכשיו 
מאזור פתח תקווה

ואשמח לעזרה  

מעבד : i7-6700 3.4Ghz(4.0Ghz Turbo) LGA1151 Tray 
קירור : Cooling Freezer i11    
לוח אם : GA-H170-D3H for 1151    
כרטיס מסך : GTX 970 WF3 OC 4GB Retail    
כונן קשיח : EVO 850 500GB!    
מסך : LED 233V
ספק כח : Seasonic S12G 650W Gold + Define R5 Black
זכרון : 8GB 2133Mhz CL14 1.2V Kingston Fury Black (כפולים היינו 16GB RAM)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לשדרג במחשב שלך פרט להחלפת כרטיס מסך. אם תשדרג לכרטיס חדש ברמת ביניים (משהו ברמת תקציב של 1500 - 2500 שח), אתה בהחלט תראה שיפור.

כל זה לא קשור לעניין הקריסות. אם יש לך קריסות במהלך משחקים, מדובר בתקלה ברכיב כלשהו שיש לך. או לחלופין, המחשב מתחמם יותר מדי.

הייתי מתחיל מבדיקה קצרה של טמפ, באמצעות OCCT או HWINFO. אם הן תקינות, כנראה שאתה צריך ללכת לטכנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

OCCT

היי, 

ראשית תודה

אין לי מושג איך עובדים עם התוכנות הללו, זאת אומרת הורדתי והרצתי ועדיין זה לא ממש אומר לי הרבה

יש איזשהו משהו שמתעד לוגים של קריסות במחשב לראות למה המסך פתאום נהיה שחור ולא נדלק אלא רק אחרי ריסטרט ? זה קורה רק במשחקים החדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה, האם המעבד הזה חזק מספיק למשחקים של עוד שנה נגיד ? יש לי אותו כבר 4 שנים וגם אז כשקניתי הוא לא היה הכי חדש

אין צורך בשדרוג לדגם i9 כלשהו כדי להריץ בקלילות משחקים וכד' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• לגבי המעבד, כל מעבד מהדור שלך שהוא יד שניה, יהיה לא משתלם, ובנוסף, גם לא יתמך על ידי הלוח (הבסיסי) שלך. לא רלוונטי.
  • יתכן שיש תיעוד ב Event Logger של של , אבל אם אתה לא מצליח לעבוד עם גרף הטמפ' של OCCT, אז כנראה שזה לא הכיוון. אתה בהחלט מוזמן לחפש על זה מידע אבל.
  • לגבי OCCT, אתה יכול לחפש מדריכים ביוטיוב.

כך או כך, הנק' היא שאין ממש טעם לשדרג כל עוד המחשב לא יציב (או שאתה יודע שחוסר היציבות נובע מכרטיס המסך, אותו אתה משדרג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G
  • לגבי המעבד, כל מעבד מהדור שלך שהוא יד שניה, יהיה לא משתלם, ובנוסף, גם לא יתמך על ידי הלוח (הבסיסי) שלך. לא רלוונטי.

רשמית אתה צודק, אבל פותח הדיון יכול בבוא העת באופן לא רשמי לשדרג למעבד הi9 9900 (כמו שאני עשיתי עם לוח הz170-gaming 5) אם יש לו את היכולת והרצון לעשות את המודים הכרוכים בכך - קישור. ולפני שאומרים שזה לא עובד - הנה לוח דומה לשלו בגרסת הDDR3 עם VRM פחות טוב שעובד עם מעבד שדומה ל9900 - קישור

ציטוט של tagada0071

אז מה עושים ? משדרגים הכל וזהו ? 

כרגע מנסים להבין למה המחשב קורס. אולי זה כרטיס המסך? אולי המעבד? התחממות? רכיב כלשהו בלוח אם? ספק כוח? זכרונות? צריך לבדוק חלק חלק.

אחר כך אפשר לדבר על להחליף כרטיס מסך כדי לשפר את חוויית המשחקים

נערך על-ידי אור כהן
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב, אז עשיתי את כל מה שמציעים לתופעות האלה ...

הלכתי והתקנתי WIN מחדש+ התקנת מחדש של הNVIDIA + DIREXT אבל זה עדיין לא ניפתר , המשחק מתחיל ואחרי כמה שניות זורק הודעות שגיאה וקורס , צירפתי פה את הצילומי מסך אם זה עןזר 

אשמח לעזרה !!

888.png

999.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין זה בעיה ידועה במשחק.

2 פיתרונות אפשרים שאנשים דיווחו שעובדים:

1. מחסור בזיכרון גרפי - צריך להוריד את ההגדרות הגארפיות של המשחק עד שהוא מפסיק להתרסק.

2. תיקון ברגיסטרי שמוסבר פה

https://steamcommunity.com/app/476620/discussions/0/1694914736001277423/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לעשות את המדריך של תיקון הרגיסטרי + הורדתי את כל ההגדרות למינימום אבל זה שוב נתקע 5 שניות מתחילת המשחק והמחשב קופא 

ממה שהבנתי מההודעה זה שהמשחק פתאום מאבד קשר עם הכרטיס מסך כביכול קורס או מתנתק או משהו

מה זה יכול להיות ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...