בודק הווי-פי של אווסט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בודק הווי-פי של אווסט

אנדי
 Share

Recommended Posts

היי לכולם,

לא בטוח שזה המקום לשאול בו את השאלה הזו, מנסה בכל זאת.

בודק הווי-פי של avast מזהה אצלי לאחרונה התקנים לא מזוהים:

האחד - של חברת Murata Manufacturing co. LTD.

השני - packetvideo (proxyserver).

לשני ההתקנים יש כתובת IP ומספר .

יש למישהו רעיון באילו התקנים אלחוטיים מדובר (האם מישהו רוכב לי על הרשת)?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ההתקנים" שזוהו הם הרי 2 מכשירים שמחוברים לרשת האלחוטית. התעמק וחשוב איזה מכשירים עשויים להיות מחוברים מלבד אלה הברורים מאליהם. בנוסף, חלק מהמכשירים נוהגים לציין על הלייבל שלהם (יחד עם המספר הסידורי וכו') גם את כתובת ה- וזה יכול לעזור.

אופציה נוספת היא להיכנס למימשק ה- WEB של נתב האינטרנט (a.k.a default gateway) ולפתוח את רשימת המתחברים אלחוטית - הנתב מציין ברוב המקרים גם את המודל או השם, בנוסף לכתובות ה- IP וה- .

ואופציה נוספת לנוספת: הגדר ברשימת ה- exclusions בנתב את כתובות ה- של 2 המכשירים, וחכה עד שמישהו יצעק. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של N.R

אם אני לא מתבלבל, יצא לי להיתקל בMurata  עם Playstation.

אין לי משחק ולא משחקי מחשב כלשהם.

האם תוכנה שמותקנת במחשב עשויה להחשב ל'התקן' (ניקח לדוגמא ישום הזרמת כמו 'acestream')?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קטן. מוראטה זה אחד מהספקים של אפל. כנראה נתקלתי בו עם פרו של חבר שהתחבר אלי.

לגבי הpacketvideo אז יכול להיות שזה רכיב תוכנתי שדואג להזרמת בdlna (לפחות לפי קצת המידע ברשת שמדבר על החברה עצמה).

עכשיו לגבי כתובות אז וינדוס לפעמים כברירת מחדל לחלק מהמשתמשים מזייף את הכתובת כדי להחביא את המקורית. לפעמים זה נשאר בראוטר גם אחרי שכבר קיבלת כתובת חדשה.

המלצה שלי בשביל שתרגיש רגוע יותר זה דבר ראשון להיכנס לראוטר ואולי לחסום גישה למה שאתה לא מזהה (אפילו חסימת פשוטה). רק תוודא שאתה לא חוסם דברים מיותרים. אחרי זה לעשות ריסטרט לראוטר ולעבור על כל המכשירים כדי לבדוק אם אחד מהם לא מתחבר. אחר כך המלצה שלי היא לבדוק תוכנות שאתם צופים דרכם בוידאו. משער שתגלה תוך כדי במה מדובר.

בהצלחה.

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...