מהירות בעיבוד סרטים כתלות בזכרון - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות בעיבוד סרטים כתלות בזכרון

integral

Recommended Posts

לא, זה תלויי כמעט אך ורק במעבד.

מקבל, אז מה דעתך להחליף את לוח האם ולעשות OC למעבד (INTEL 1.6G). שמעתי שזה בעייתי עם RDRAM אבל מה אתה חושב? נראה לי שהמעבד יכול ללכת רחוק (ה 1.8 יכול אז אולי גם ה 1.6). לגבי הזכרונות (RUMBUS) לא ממש בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והלוח ?

כי היו כמה שגם עם RDRAM היו אוברקלוקרים טובים.

בכלל אם זה לא לוח מקורי של אינטל אין לך הרבה מה להפסיד מלנסות.

הלוח הוא אינטל מקורי MV850 .  השאלה היא אם החלפת הלוח ל ASUS ו OC תתן את אותה רמת הביצועים כמו קניית ABIT  ו DDR 400. כמובן שיש עוד יתרון לקניית לוח חדש שכן עם הזמן יהיה לי מה לעשות עם הישן וז אוכח פשוט לשדרג את המעבד על ה ולקבל עוד מחשב כמעט מלא.

עריכה: יש לך לינקים ל OC עם RDRAM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תמצא לוח כזה היום, אם היה לך זה משהו אחר.

אבל אני מאמין שאתה יכול למכור את הלוח יחד עם הזיכרון במחיר די מכובד אז לא נורא כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תמצא לוח כזה היום, אם היה לך זה משהו אחר.

אבל אני מאמין שאתה יכול למכור את הלוח יחד עם הזיכרון במחיר די מכובד אז לא נורא כל כך.

אין לי בעיה להשיג לוח של ASUS עם CHIPSET 850. השאלה אם באמת כדאי, כלומר מה זה יתן.

חוץ מזה אין לי בעיה למצוא שימוש לRDRAM.

אם כבר אז מה עדיף לטווח הארוך IS7 E או IS7 GURU או IS7 G MAX 2. אני מתכנו תוך מקסימום שנה לעשות גם UPGRADE למעבד ואז זה אמור לחיות עוד זמן לא קצר. כלומר האם באמת ההבדל בין E ל GURU או ל MAX שווה את הכסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה תוכניות לשדרג מעבד בעוד שנה על לוח שאתה קונה היום.

בשביל לעשות אוברקלוק כמו שצריך אתה צריך לוח עם 850E ולא 850.

אין בעיה. יש לי ב 500 שקל MV850E. אבל מה זה יתן? מעבד שרץ ב 1.9 במקום ב 1.6? והזכרון שיש לי הוא 800. הוא יורץ ב 533? או שגם צריך RDRAM 1066?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה 1.9 ?

אם אתה מעלה את הבאס ל 133 המעבד פועל ב 2133.

לא שמעתי על לוח כזה של , ותיזהר לא לקנות לוח שמשתמש ב RIMM של 32 ביט (שני סלוטים במקום 4) כי הזיכרון שלך הוא 16 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה 1.9 ?

אם אתה מעלה את הבאס ל 133 המעבד פועל ב 2133.

לא שמעתי על לוח כזה של , ותיזהר לא לקנות לוח שמשתמש ב RIMM של 32 ביט (שני סלוטים במקום 4) כי הזיכרון שלך הוא 16 ביט.

נכון! סליחה  :-[

בכל מקרה תודה רבה על העזרה.

נראה לי שעדיף קצת לחכות שיגיעו הפנטיומים החדשים עם DDR 2הזכרונות החדשים ואז אולי לקנות איזה טוב עם מעבד HT כמו 2.4 או 2.8 ולעשות לו OC ל 3 ומשהו אחרי שהמחירים ירדו. מה דעתך?

עריכה: זהו הלוח של וכן אתה צודק, זה 32 ביט. AMIRAM התותח ;)

http://usa.asus.com/prog/spec.asp?langs=09&m=P4T533

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...