Foxconn -היטסינק ג'נרי (בינתיים) ומוצלח ל-INTEL - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Foxconn -היטסינק ג'נרי (בינתיים) ומוצלח ל-INTEL

SuB

Recommended Posts

חברים!! אחרי שכבר ראיתם את ההודעות הקודמות שלי על חיפושי אחר היטסינק זול,שקט וחזק ל-INTEL שלי, מצאתי באתר XEXOIDE את הסינק הבא:

Foxconn Prescott 3.6GHZ / P4 Heatpipe Cooler במחיר של 30 דולר - 135 שקל.

הסינק פועל באמצעות HeatPipes בדומה להרבה סינקים חדשים שיוצאים עכשיו לשוק.

הנה ביקורות עליו:

http://www.extremereviews.net/data.php?recordID=155&page=1&type=review

http://www.kickassamd.com/modules/reviews/article.php?storyid=10

בשתי הביקורות ניתן לראות הבדלים גדולים מאוד בין ההיטסינק המקורי של אינטל לבין ההיטסינק הזה, והמבקרים מרוצים מאוד מהביצועים ומהתכנון של המוצר. אומנם היה קצת מבאס לראות מעט שריטות על הבסיס, אבל כמו שבביקורות אמרו, משחה טרמית מטפלת בבעיה.

מה אתם אומרים שווה לקנות? זה די הסתכנות לקנות סינק מחברה שעוד לא ראינו היטסינקים קודמים ממנה, אך בביקורות רק משבחים, והמחיר טוב מאוד. בקשר למשלוח אל תדאגו, אני שולח לארה"ב.

קישור למוצר באתר XEXOIDE:

http://www.xoxide.com/foxconn1.html

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעלי אין לי מושג למה החלטת שזה סינק ג'נרי

הוא כנראה מוצלח אבל עדיין אני לא רואה סיבה לקנות אותו מחול שיש אופציות טובות בארץ

שיסתכמו בערך באותו מחיר ואפילו זול יותר אם מחשיבים את המשלוח לארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אולי היא לא כל כך ג'נרית, אבל בתחום ההיטסינקים כמו שראיתי היא די חדשה. וזה לא יצא יותר זול ממה שיש בארץ, כי אני יכול להביא את זה ב-150 כולל משלוח. השאלה אם כדאי ללכת על זה. זה היטסינק קטן לעומת ה-SILENTTOWER שכמו שכבר קראתם, מקום זאת הבעיה שלי כרגע, והביצועים שלו מעולים.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Measurements: 82.5 x 75 x 68mm

Weight: 376g

Noise: 28dBA

Contents: (1) P4 Cooler

(1) Mounting Clamp

Pre-Applied ShinEtsu thermal paste

Construction: dual heatpipes

copper

high-gloss lap

אני חושב שזה אומר הכול נראה אחלה סינק ההטפייפ הזה נכנס כבר לכול מקום מעניין מי המציא אותו בטח הוא עכשיו חתיכת מליאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

holy JC אתה לא נרגע?

תבין שה RPM זה המשתנה הכי הכי הכי זניח במאוררים

אתה לא יכול להסתכל על המהירות והלחליט אם הוא חזק או מרעיש אבל כנראה שאתה לא תבין את זה אף פעם כמה שיסבירו לך

אתה יכול להסתכל אך ורק על ה CFM \ DBA אל תסתמך על הRPM

יש לו השפעה על אותו מאורר בדיוק אם מעלים או מורידים לו את המהירות, לא בהשווה מול מאוררים שאתה לא מכיר או מאוררים שונים.. המהירות לא חשובה כמו שכבר הראו את זה טרמלטק עם הטונבירד שמפיק 21 דציבלים בלבד ובכל זאת נותן רוח סבירה+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מה אתם אומרים? נראה לי שאני ילך על זה, מחיר מעולה ותוצאות טובות והוא בין היחידים שיכולים להיכנס אצלי בלי בעיית מקום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשתי הביקורות ניתן לראות הבדלים גדולים מאוד בין ההיטסינק המקורי של לבין ההיטסינק הזה, והמבקרים מרוצים מאוד מהביצועים ומהתכנון של המוצר. אומנם היה קצת מבאס לראות מעט שריטות על הבסיס, אבל כמו שבביקורות אמרו, משחה טרמית מטפלת בבעיה.

סריטות אפשר לתקן בעזרת לאפינג קליל, לרוב זה נותן תוצאות טובות יותר.

איך שאני רואה את ההיטסינק הזה, הוא נראה מבטיח ואכן מקיים את ה"פוזה" שלו בביקורות.

לדעתי זה סינק טוב מאוד ביחס לגודלו הקטן יחסית ותוצאות הקירור הטובות שהוא מפיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו חברים, תודה לכולם על העזרה, הזמנתי מארה"ב את ההיטסינק הנ"ל. אני מקווה שהוא יגיע בשלום, ושאני אהיה מרוצה ממנו.

אני יכתוב לכם עליו אחרי שהוא יבוא.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...