מפרט 10k כולל מסך - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט 10k כולל מסך

naki
 Share

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

קם הדבר ונהיה, המחשב הגיע עם gigabite vison...

אני מאד מרוצה מהמחשב והמסך... תודה רבה לעוזרים!

שאלה... יש לי בעיה עם ה ups.. הוא יחסית חדש, eton 1500i עם 900w כשאני מפעיל משחק הוא מפעיל מאורר שעושה רעש חזק ביותר שפוגם בחווית המשחק..

קשה לי לוותר על ups כי תמיד היה לי.

החברה בפלונטר אמרו שמיותר לחלוטין וספר כח יודע להגן על המחשב.. דגם אנטק 

750W 80Plus Gold Fully Modular

לוותר על הספק כח או לנסות למצוא אחד עם 1500w? t אף אחד לא הבטיח לי שגם אל פסק חזק יותר לא יפעיל במאמץ.. זה מחשב שצורך הרבה כח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של naki

שאלה... יש לי בעיה עם ה ups.. הוא יחסית חדש, eton 1500i עם 900w כשאני מפעיל משחק הוא מפעיל מאורר שעושה רעש חזק ביותר שפוגם בחווית המשחק..

קשה לי לוותר על ups כי תמיד היה לי.

החברה בפלונטר אמרו שמיותר לחלוטין וספר כח יודע להגן על המחשב.. דגם אנטק 

750W 80Plus Gold Fully Modular

לוותר על הספק כח או לנסות למצוא אחד עם 1500w? t אף אחד לא הבטיח לי שגם אל פסק חזק יותר לא יפעיל קירור במאמץ.. זה מחשב שצורך הרבה כח

איזה תשובה דבילית... ספק כח אמנם ידע להגן מבחינת יצוב המתח וספייקים (כל דגם עושה עבודה פחות או יותר טובה בתחום הזה) אבל הוא לא יחזיק את המחשב ל X דקות כשיש הפסקת חשמל שזאת בדיוק המטרה המרכזית של UPS

יש לי גם את הדגם הזה ואצלי אני אמנם לא מעמיס עליו כמעט בשוטף אבל אחרי הפסקת חשמל שהחשמל חוזר והוא מטעין חזרה את הסוללות, המאוורר עובד ומרעיש די חזק אז אני  מבין אותך.

מעניין איך בודקים את הדבר הזה כי כולם מפרסמים נתוני רעש יחסית נמוכים (30-35) אבל זה כנראה שהם ב IDLE חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר בעצם זה שאין שום סיבה להחזיק ups למחשב גיימניג??? באמת אין לי סיבה להחזיק את המחשב על , הסיבה היחידה זה לכבות בצורה בטוחה ולנתק מהחשמל עד שיחזור..

שמעתי סיפורים על ספקים/לוחות אם שנשרפו מתנודות חשמל/קצרים חשמליים.. השאלה מה הסיכוי.. עד עכשיו היה לי ups ודווקא על המערכת הכי יקרה/חזקה שלי לוותר עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

מה הצורך להחזיק את המחשב עובד ל-X דקות?

כדי לאפשר לך לכבות אותו בצורת מסודרת ברגע שיש הפסקת חשמל (או לחלופין להמשיך לעבוד עד שההפסקת חשמל תעבור. תלוי כמובן כמה גבוהה אתה רוצה את ה X...). אחרת הוא נופל במכה ומספיקה קפיצה קטנה בחשמל (כלומר הפסקת חשמל לפרק זמן של שניה אחת) והמחשב נופל ונדלק מחדש. ואם יש נפילות כאלו בלילה? אז המחשב כל הלילה יפול וידלק? אז נכון, ספק כח איכותי יגן על הרכיבים מבחינת ייצוב המתח שהרכיבים יקבלו וינטל את הספייקים במתח אבל אם יש הפסקת חשמל של שניה המחשב עדיין יכבה במכה (מה שלא טוב גם לווינדוס עצמו). פעם, פעמיים, שלוש... בסוף זה יעשה נזק. 

נערך על-ידי jackhammer
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אז אם אתה יודע שבבית שלך יש חשמל לא יציב, אפשר לקנות מגן ברקים עם השהיה.

למחשב מתאים הדגם של 10 שניות זמן השהיה.

1346405342_20181214_1528502.thumb.jpg.67d0b64f6d6329b43bd2ee9c6b3420f1.jpg

למיטב הבנתי הפונקציה של השהיה זה בסך הכל למנוע ממנו להדלק חזרה אחרי הפסקת חשמל כדי שלא יפול וידלק בלי סוף.
כלומר אם יש הפסקת חשמל והחשמל חוזר, אז יקח למחשב X שניות להדלק חזרה. 
ה X הזה זה זמן ההשהיה.
זה לא אמור להחזיק את המחשב דלוק בזמן הפסקת חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...