רוצה חוות דעת על העכבר החדש שלי ה MX510 - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה חוות דעת על העכבר החדש שלי ה MX510

KvodHagab

Recommended Posts

העכבר wireless explorer 2.0a הוא אכבר זול ובלי דיליי בכלל. קניתי אותו דיי בהתחלה שהביאו אותו ועכשיו יש אותו כבר בסביבות ה200 שח והוא עכבר ממש מצוין גם לגיימרים

והוא גם חסחוני בבטריות יחסית.

חסכוני "יחסית" שילמת מספיק על עכבר, עכשיו צריך גם בטריות?! (ונטענות זה גם פיתרון זמני ולא נוח לטעמי)

לעכברים עם זנב אין שום יתרונות רק חסרונות

עכברים אלחוטיים הרבה יותר מדוייקים מהסיבה שאתה מזיז רק אותם ולא מוגבל ע"י הזנב

העובדה שהוא לא משתמש בסוללה בניגוד לאלחוטי זה לא יתרון? העובדה שרק בעכברים יקרים יחסית אין דיליי זה לא יתרון?

והשטות הזאת עם המוגבל ע"י זנב זה בדיחה? איך חוט שלא שוקל חצי גרם מפריע לתנועה שלך?

אה כן, ורוב הגרפיקאים ורוב הגיימרים בעולם עובדים עם עכברים חוטיים - תסביר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסכוני "יחסית" שילמת מספיק על עכבר, עכשיו צריך גם בטריות?! (ונטענות זה גם פיתרון זמני ולא נוח לטעמי)

העובדה שהוא לא משתמש בסוללה בניגוד לאלחוטי זה לא יתרון? העובדה שרק בעכברים יקרים יחסית אין דיליי זה לא יתרון?

והשטות הזאת עם המוגבל ע"י זנב זה בדיחה? איך חוט שלא שוקל חצי גרם מפריע לתנועה שלך?

אה כן, ורוב הגרפיקאים ורוב הגיימרים בעולם עובדים עם עכברים חוטיים - תסביר את זה.

לסחוב אתך סרח עודף שבדרך כלל גם מונע תנועה חופשית, תעבוד עם ותראה מה זה נוחות ודיוק

ואה כן..רוב הגיימרים נוסעים בסובארו ומה זה בדיוק אומר ??, אתה מתבסס על תחושת בטן, בדקת ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסחוב אתך סרח עודף שבדרך כלל גם מונע תנועה חופשית, תעבוד עם ותראה מה זה נוחות ודיוק

ואה כן..רוב הגיימרים נוסעים בסובארו ומה זה בדיוק אומר ??, אתה מתבסס על תחושת בטן, בדקת ???

מה הקשר תחושת בטן?? הוא אומר את זה כי זה באמת ככה , אמנם עכברים אלחוטיים יותר נוחים עם התנועה שלהם אבל הרבה יותר עדיף עכבר עם חוט לגיימרים , זה כמו שאני ישאל אותך באיזה מסך משתמשים - CRT או LCD ? הריי ברור ש-CRT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי עם - MX700, עכבר מעולה כמובן, אבל אני אעדיף את הMX500/MX510 עליו בכל יום.

רוב הגיימרים (הרצינים, לא הילדודס הקטנים) מחפשים תנועה הכי מדוייקת והכי מהירה - ורוב העכברים האלחוטיים לא מתקרבים לזה אפילו.

ולא, אני מתבסס על מידע.

גרפיקאים רציניים גם משתמשים המון בRazor Boomslang 2100 שהוא בכלל עכבר עם כדור! פשוט מאוד, כי זה העכבר הכי מדוייק שקיים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי mx500 ואני משתמש בו כל הזמן,הוא באמת מדוייק אבל כמו זה שמעלי אמר יש משהו בעכבר כדורי שאני מתגעגע. זה קולט את התנועה טוב יותר לדעתי. ה mx רגיש מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם האמרה שמעלי ^_^

אני עברתי לעכבר הזה אחר ישהייתי עם ה cordless mouseman הכחול הזה

הבטריות זה באמת כאב ראש.. שלא נדבר על הקפיצות פה ושם שיש

עכבר מעצבן מאד

והוא למכירה אגב P= חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח RED מה שאמרת הוא דבר די טיפשי מאוד קשה לגנוב עכבר "רגיל" קשה להתכופף ולהוצאי את הכבל ישבר לך הגב.

דבר שני מה הקטע בלגנוב עכבר על חוטי בלי המקלט שלו שלידיעתך מחובר למחשב.

עכברים עם חוט פשו יותר טובים לגרפיקה ומשחקים אין מה לעשות בחיים לא יהיה לך את הדיליי כמה שהוא יהיה קטן הוא יהיה קיים בעכברים על חוטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל דיברתי גם על איבודים ושנית אנשים גונבים כל דבר שלא מחובר

מי יודע מה קורה שעשרות אנשים עובדים ביחד בטח הציוד האלחוטי מתבלבל וזה לא קורה בבית

וגם גרפיקאים לא כאלה מתוחכמים הם בדרך כלל עובדים עם ציוד לא מי יודע מה ולעיתים קרובות גם מיושן

לגבי הדיליי אז במייקרוסופט האלחוטי שלי (הישן) היה דיליי (וגם לא משהו שיפריע לגרפיקאים) אבל בעכבר הנוכחי שלי MX 700 אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...