newegg bug - currency conversion - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

newegg bug - currency conversion

captaincaveman
 Share

Recommended Posts

אז בכמה שעות האחרונות היה באג ב- שקשור להמרת המחירים מדולרים לשקלים.

זה אומר שמוצר שעולה 200$ נמכר ב-200 ש״ח.

הרבה מאוד חברים שלי הזמינו מוצרים במחירים הזויים... 

נערך על-ידי captaincaveman
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי שלל דברים, אבל שימו לב לסעיף הבא בתנאים שכל קונה חותם עליהם:
"Your receipt of the Order Confirmation only confirms that we have received your order; it does not constitute Newegg’s acceptance of your order or Newegg’s confirmation of our offer to sell. may, in its sole discretion, at any time after receiving your order, accept or decline your order for any reason. In addition, may, in its sole discretion, cancel your order and limit order quantity.  If your order is canceled after your credit card has been charged for the purchase, will issue a credit to your credit card account in the amount of the charge."

אם זה רק - אולי הם יתנו לזה להחליק, אני מניח שזה תלוי במימדים. כי גם אני מניח שפשוט די קל לבקש מצוות לעבור על זה ידנית או לבטל את כל העסקאות בישראל בטווח שעות מסוים. יש מצב שזה לא היה רק בישראל, כי עוד אזורים לא זמינים כעת.

נערך על-ידי J S Bach
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

תחשוב נייד של - אחריות בינלאומית - שעולה בארץ 6,000 עלה 1,800. קונים 5 כאלה ועוד 5 מדגם אחר וכן הלאה.

ניואג היו מכניסים המון כסף - אומנם בהפסד, אבל אני בקבוצה שבה 30 איש וכל אחד בממוצע שם 7 אלף שקל. - יד 2 היה הופך לאתר מעניין חח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אריק פרלס

בדיוק.

תחשוב נייד של אסוס - אחריות בינלאומית - שעולה בארץ 6,000 עלה 1,800. קונים 5 כאלה ועוד 5 מדגם אחר וכן הלאה.

ניואג היו מכניסים המון כסף - אומנם בהפסד, אבל אני בקבוצה שבה 30 איש וכל אחד בממוצע שם 7 אלף שקל. - יד 2 היה הופך לאתר מעניין חח...

ואם כל אחד היה קונה פריט אחד, אולי הייתם מקבלים אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...