אני לא מבין - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא מבין

אריק פרלס
 Share

Recommended Posts

כמו שראיתם בכותרת - אני לא מבין.

לנוידיה אמור להיות אנשי מכירות, שיודעים לנהל נכון מלאים וכו' . 

לנוידיה אמור להיות עובדים שייצרו כרטיסי מסך בקצב. ואם אין מספיק מלאי אז לשלם להם יותר כדי שייצרו - כי מפסידה כסף.

לנוידיה אמור להיות אנשים שיתנו לנו יעד מתי נוכל ''לחבוק'' 30XX משלנו.

ועוד כל מיני דברים שלנוידיה אמור להיות, וברור שיש. ומשום נראה שאין.

אני יודע שאומרים שבגלל הקורונה יש יותר ביקוש לכרטיסים בגלל הרבה משועממים. ושגוגל אמרה שחיפשו את הRTX 3080 הרבה יותר מה 2080 (שאגב זה הגיוני כי יש הרבה אנשים שכל כמה שניות מחפשים כדי לנסות למצוא מקום לקנות ואם היה אפשרות לקנות - סמכו עלי - הם לא היו כותבים שוב RT) ומה גם שלפי אתרים שעוקבים אחרי סטוקים - כבר שבוע לא נכנס שום מלאי לאמאזון, בסט-ביי, וניו-אג.

הדבר היחיד שנראה שיש פה איזה הימור מצד נוידיה א. על ה3070 ורק את זה היא מייצרת.

ב. היא מחכה לAMD.

ואם היא באמת מחכה לאדומים , אז סורי, אני מטיל ספק באינטליגנציה ( מלאכותית או לא) של נוידיה . כי האכזבה שרואים מלקוחות נוידיה מושבעים היא גדולה מאוד. אני אישית מכיר המון אנשים שעוברים לאדומים רק כי מרגישים עצבניים על נוידיה. 

אני לא מבין מה זה הדבר הזה. למה אין מלאים.

או שאולי אני לא מעודכן ואנוידיה כן מסרה איזה הודעה רשמית בתקופה האחרונה? אשמח אם מישהו יעדכן אותי. כי זה כבר ממש מתחיל להראות בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אריק פרלס

כבר שבוע לא נכנס שום מלאי לאמאזון, בסט-ביי, וניו-אג.

תתפלא, אנשים ברשת פירסמו שהצליחו לקנות, יש שרת דיסקורד שמתריע ומעדכן כשנכנס מלאי בהמון חנויות בעולם.

ציטוט של אריק פרלס

או שאולי אני לא מעודכן ואנוידיה כן מסרה איזה הודעה רשמית בתקופה האחרונה?

https://videocardz.com/newz/nvidia-expects-geforce-rtx-3090-and-rtx-3080-shortages-to-last-until-2021

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...