Apple Watch Nike Series 6 - פתיחת קופסה ושימוש ראשוני - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Apple Watch Nike Series 6 - פתיחת קופסה ושימוש ראשוני

Tsachi E
 Share

Recommended Posts

אז יש לי את האפל וואץ כבר מזה 3 ימים. הזמנתי ישירות דרך האתר האמריקאי של , ושלחתי לארץ דרך  usshops . השעון עלה 400 דולר לגרסה הלא סלולרית + 26 דולר מע"מ אמריקאי.

בנוסף שילמתי עוד 21 דולר משלוח לארץ עם שליח עד הבית +76 דולר מכס ושאר ירקות לממשלה שלנו. סה"כ 530 דולר כולל הכל, וזה עדיין יותר זול ממה שזה יעלה בארץ אני מאמין.

אז איך השעון?

ובכן, זה פעם ראשונה שאני רוכש שעון מהסדרה של , ושעון חכם בכלל.  חייב להגיד שעד כה סה"כ די מרוצה. האינטרקציה עם האייפון מאוד טובה (אגב, למעוניינים, השעון לא יעבוד בלי אייפון).

אני עושה כל יום כמעט והליכות מהירות  ארוכות בשטח, אז השעון די נחמד מבחינת  המעקב אחר הדופק, סטורציה וכו'. 

יש לו גם ecg מובנה ודי נחמד, אם כי לא מכסה הפרעות קצב חוץ מאחת ספציפית (אבל הכי קריטית - AF). 

השעון המעורר שלו מצויין, בנוסף למוזיקת השכמה עדינה, הוא נותן לך מין רטטים קטנים על היד כדי שתתעורר בעדינות ולא בבהלה.

פיצר נחמד נוסף שאתה יכול לעקוב במהלך השינה אחר הדופק שלך.

איכות השמיעה והדיבור דרך השעון בשיחות טלפון מאוד טובה לדעתי. מה עוד יש? מד דציבלים נחמד, התראה על שטיפת ידיים חביבה, תרגיל נשימה להפגת סטרס מובנה בשעון שמנדנד לך לבצע כל יום למשך דקה, הרבה סקינים נחמדים של השעון, חזקה שמחזיקה ליום וחצי , מד גובה מובנה, מתקשר לשרותי חירום אם אתה נופל ו...לא עולה לי עוד משהו לראש כרגע.

חסרונות: מד הסטורציה והאקג מאוד מאוד עדינים לתזוזה ותנוחה. הרבה פעמים זה לא יצליח בבדיקה ותצטרך סבלנות .

המד דופק לעיתים עלול לקפוץ פתאום ולא לדייק. בנוסף ,שהמד דופק לא על היד משום מה הוא ממשיך למדוד דופק ולהראות ערכים שגויים.

לסיכום: רכישה נחמדה לחובבי הספורט אך לא מעבר לזה. זה רחוק מלהיות מוצר חובה, ומתאים רק למי שממש אבל ממש רוצה אחד.

סרטון קצר שעשיתי:

נערך על-ידי Tsachi E
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...