התלבטות בנוגע לבחירת מסך גיימינג לXBOX החדש ושימוש יום יומי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בנוגע לבחירת מסך גיימינג לXBOX החדש ושימוש יום יומי

ithamar22
 Share

Recommended Posts

היי לכולם גמר חתימה טובה.

בשבוע האחרון החלטתי שאני מחפש מסך מחשב.

עקב המצב של הקורונה אני גם כן עובד מהבית ולעבוד מהלפטופ של העבודה זה לא כזה נחמד.

אז עלה לי רעיון לקנות מסך מחשב סביב 27-28 אינצ שישמש אותי גם לגיימינג ב series x  (הזמנה מוקדמת).

וגם לעבודה יום יומית ושימושים סטנדרטיים (לא עריכה מקצועית או משהו).

עכשיו ה xbox series x יגיע עם תקן 2.1 שאמור לספק משחק ב 120HZ.

אבל לפחות ממה שאני מבין וקורא אני לא רואה סיכוי כזה שמלבד כמה כתרים בודדים שיצאו יהיו משחקים נוספים שיתמכו בקצב פריימים כזה.

שקלתי תחילה לחכות לדגמים האלו שיתמכו ב 2.1 אבל בפועל אני לא חושב ש 60HZ או קצת יותר זה נורא אני לא שחקן תחרותי או משהו בסגנון הזה.

נוסיף לזה שהמסכים האלו שיגיעו לפחות ממה שהרשת מדברת על כמה דגמים של חברות גדולות כמו ו יעלו סביב 1200 דולר ובארץ בטח נגיע ל 5000 פלוס.

יש מסך נוסך של חברת EVE דגם שנקרא SPECTROM שנמכר ב 770 דולר , אבל קראתי דברים רעים על החברה וכל עוד לא תהיה סקירה של המסך והוכחות לאיכותו ולמחיר אני אוותר 

יש לי בנוסף B8 שכרגע לא מחפש להחליף אותה ואמורה לספק לי 120HZ בהתפשרות ככל הנראה 4:2:2 ולא 4:4:4 או 60HZ ו 4:4:4.

ההתלבטות שלי היא האם באמת כדאי לחכות למסכים החדשים האלו שיצאו ?

סביר להניח שיעלו לא זול גם בגדלים של 27, למרות שהתקציב לא ממש מוגבל אבל מכוון לאזור ה 3000-3500 שח.

פרטים חשובים:

4K ב 60HZ או יותר

תמיכה ב HDR 

תמיכה ב VESA

תמיכה G-Sync או FreeSync

פאנל אלא אם יש משהו שבאמת שווה לרדת בשבילו ברמת הפאנל

עדיפות לזמן תגובה 1-4MS

גודל מסך 27-28 אפשר גם 32 

כמובן אם יש הצעות אחרות אני אשמח לשמוע.

תודה רבה לכולם.

נערך על-ידי ithamar22
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Razkap

היי,

אני באותה התלבטות כמוך ( אבל עם PS5 ).

במקום 4k ב-60Hz, למה לא 2k עם 120/144HZ?

מה קורה?

בעקרון אני פשוט רגיל ל כבר כמה שנים ולכן אני מרגיש שלקחת 2K זה לרדת באיכות.

בנוסף כרגע אין אף מסך מחשב שתומך ב HDMI2.1 ככה שכך או כך אף מסך מחשב כיום לא יכול לתת 120HZ לקונסולות החדשות מהסיבה הזו.

יש מסכי TV שתומכים ב 2.1 אבל מאמין שאתה כבר יודע מה המחיר שלהם ואם לא אז מתחיל מ 6500 אלף.

ועוד משהו שהניע אותי ללכת ל 60HZ זו הסיבה שאני לא רואה איך הקונסולות החדשות מתמודדות עם 120HZ במשחקים מלבד כמה כתרים שכן יתמכו בזה הרוב לא יתמכו.

קח להשוואה את סדרת כרטיסי המסך של סדרת 3000 כולם בלא יוצא מן הכלל מגיעים עם TFLOPs גבוהה יותר מ xbox series x  שמגיע עם 12 TFLOPs ובטח ובטח שיותר מ PS5 שבא עם 10.28 TFLOPs.

הכרטיסים האלה לפחות נכון לעכשיו לא מציגים במרבית המשחקים שנבדקו 120HZ ברזולוציה של , ב 2K כבר יותר קל להם ויש משחקים שהם מגיעים לזה וגם עוברים את זה.

לדעתי אם אתה בכיוון של 2K תחכה שיצאו מסכים עם תמיכה בתקן 2.1 כי כרגע שום מסך מחשב לא תומך, מאמין שבחודש חודשיים הקורבים נראה כמה, כי ברזולוציה של 2K כן אפשר להציג משחקים ב 120HZ בקונסלות בוודאות ושוב לא את כל המשחקים המון משחקים לא יתמכו בזה כי זה אומר שהיוצרים יצטרכו להתפשר על גרפיקה בכדי להגיע לזה.

אם אתה כמוני מחפש לדעתי אין מה לחפש מסך כזה עם 120HZ כי 80% מהמשחקים לדעתי לא יתמכו בזה לפחות לא המשחקים הגדולים.

נכון לעכשיו זה הכיוון שלי אחרי חפירות אבל מחכה לשמוע דעה של חברה פה:

https://www.lg.com/us/monitors/lg-27UK650-W-4k-uhd-led-monitor

או

https://www.amazon.com/BenQ-EW3280U-Entertainment-connectivity-Speakers/dp/B081V1M5CR

נערך על-ידי ithamar22
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...