איזה חנויות במרכז מוכרות דרמל? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה חנויות במרכז מוכרות דרמל?

blackman10

Recommended Posts

אני גר בלוד, יש בעיר ACE והום סנטר אבל בשניהם לא מצאתי דרמל (ב-ACE בכלל לר ידעו מה זה דרמל).

אז איפה יש עוד חנות באזור המרכז שמוכרת דרמל? ועדיין יש את המבצע של ה-100 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם של זה בשפה ה"קצועית" זה כלי רוטורי אם אני לא טועה (זה בכלל לא בטוח).

אממ תהיה יותר מדוייק לגבי מה שאתה רוצה- אתה רוצה כלי של חברת DREMEL או של חברות אחרות?

דרך אגב ACE דווקא כן מוכרים וגם הום סנטר ואם אני לא טועה גם רוזנפלד... אבל יש את זה בהרבה חנויות בניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם של זה בשפה ה"קצועית" זה כלי רוטורי אם אני לא טועה (זה בכלל לא בטוח).

אממ תהיה יותר מדוייק לגבי מה שאתה רוצה- אתה רוצה כלי של חברת DREMEL או של חברות אחרות?

דרך אגב ACE דווקא כן מוכרים וגם הום סנטר ואם אני לא טועה גם רוזנפלד... אבל יש את זה בהרבה חנויות בניין.

אני לא מעוניין בדרמל היקר, זה שעולה 600 ש"ח.

אני מעוניין בזול, של WOLF.

ובשתי החנויות שהזכרתי המוכרים אמרו לי שאין.

יש DEPOT ברחובות, בצומת בילו. די קל לי להגיע לשם. מישהו יודע אם יש להם דרמל וכמה הוא עולה שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיס דיפו לא מוכרים כלי עבודה.. ::)

כל מה שהם מוכרים זה ציוד משרדי.

תשאל בהום סנטר ו-ACE על מכשיר "מולטי-פרו" של חבר דרמל או וולף..

מה שאתה רוצה.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מי אמר לך שהדרמל ה"יקר" עולה לפחות 600 שקל- כי הוא לא!

לפי מה שאני מבין ממך כשאתה מתייחס לדרמל כ"דרמל היקר" אתה מתכוון לדרמל של חברת DREMEL, ואתה תוכל למצוא אותו ב400 ש"ח.

בקשר לאחרים כמו שאמרתי אתה תוכל למצוא אותם בהום סנטר.

אתמול הייתי בהום סנטר (נתניה) ושאלתי אותם כמה עולה דרמל (רציתי להישאר מעודכן P: ) בכל מקרה הם אמרו לי 100 ש"ח

והם כנראה מתכוונים לדרמל של WolF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיס דיפו לא מוכרים כלי עבודה.. ::)

כל מה שהם מוכרים זה ציוד משרדי.

תשאל בהום סנטר ו-ACE על מכשיר "מולטי-פרו" של חבר דרמל או וולף..

מה שאתה רוצה.. ;)

טוב, מצאתי (באתר של ACE) שחנויות ACE שהכי קרובות לבית שלי הם בצומת בילו וביהוד.

רק רציתי לשאול אם בטוח במאה אחוז אני אמצא אצלהם דרמל? (לצומת בילו אני הולך).

כי אני לא רוצה לבזבז סתם כך כסף לנסיעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מי אמר לך שהדרמל ה"יקר" עולה לפחות 600 שקל- כי הוא לא!

לפי מה שאני מבין ממך כשאתה מתייחס לדרמל כ"דרמל היקר" אתה מתכוון לדרמל של חברת DREMEL, ואתה תוכל למצוא אותו ב400 ש"ח.

בקשר לאחרים כמו שאמרתי אתה תוכל למצוא אותם בהום סנטר.

אתמול הייתי בהום סנטר (נתניה) ושאלתי אותם כמה עולה דרמל (רציתי להישאר מעודכן P: ) בכל מקרה הם אמרו לי 100 ש"ח

והם כנראה מתכוונים לדרמל של WolF.

אחי, איפה בנתניה?

אחותי יושנת שם במעונות במכללת ווינגט, ואין לה בעיה לקנות לי משם.

ו-100 שח זה רק וזה עומד להיגמר או שזה לתמיד?

וד"א: בנוגע לדרמל היקר: 400 ש"ח זה עדיין מאוד יקר בשבילי, אני קונה מדמי הכיס שלי כך שאין לי הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה בסדר אין לך מה להילחץ כי זה לא ליום אחד.

דבר שני ההום סנטר שאני מדבר עליו נמצא ליד "מ.מ.ן. מחסני מזון" באיזור התעשייה הישן מאחורי קניון הדרים.

אבל שהייתי אתמול אמרו לי שכרגע ספציפית אין להם אבל יש בכללי והם מוכרים אותו ב 100 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה בסדר אין לך מה להילחץ כי זה לא ליום אחד.

דבר שני ההום סנטר שאני מדבר עליו נמצא ליד "מ.מ.ן. מחסני מזון" באיזור התעשייה הישן מאחורי קניון הדרים.

אבל שהייתי אתמול אמרו לי שכרגע ספציפית אין להם אבל יש בכללי והם מוכרים אותו ב 100 ש"ח.

תודה אחי.

באזור התעשייה פולג אני מכיר רק את האזור הזה:

page_196_1.jpg

נדמה לי שהום סנטר נמצאים שם, לא? קצת דרומה מחנות המחשבים comp-il.

אתה מכיר את האזור, אז תגיד לי בבבקשה אם מה שכתבתי נכון? וכמה זמן זה יקח לי ללכת ברגל מחנות המחשבים הזאת להום סנטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחי ממש לא זה לא קרוב לאיזור!

חח אחי אתה נתת לי תמונה של איזור העשיה החדש נתניה...

ההום סנטר שלנו נמצא באיזור התעשייה הישן.

אההה, אז איך אני מגיע לאזור התעשייה הישן אחי?

איזה מונית אני צריך לעלות? המונית היחידה שאני יכול לעלות עליה היא מונית 25, שתמיד נמצאת ליד תחנת הרכבת נתניה- בית יהושע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ עכשיו שאני חושב על זה ההום סנטר הוא לא רחוק מתחנת הרכבת.

תראה בתכלס אתה רק צריך להגיע לקניון הדרים ומאחורי קניון הדרים נמא שטח גדול שנמצאות בו 5 חנויות,

אני יגיד לך אותם לפי סדר הקרבה לקניון הדרים: "מגה"-->"הום סנטר"-->חנויות של חשובות לנו...

בקשר למוניות אם לי שמץ של מושג איזה אתה צריך לקחת כדי להגיע לשם.

אבל אני יודע שאחרי שאתה יורד מהרכבת זה כבר לא בעיה פשוט תבקש מאחד השומרים שיכוון אותך לקניון הדרים וזהו.

אבל לפני שאתה עושה את כל הבלאגן הזה אני מציע שתתקשר להום סנטר שנמצא בקרבת ביתך ותשאל אותם אם המחיר תקף גם לגבם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ עכשיו שאני חושב על זה ההום סנטר הוא לא רחוק מתחנת הרכבת.

תראה בתכלס אתה רק צריך להגיע לקניון הדרים ומאחורי קניון הדרים נמא שטח גדול שנמצאות בו 5 חנויות,

אני יגיד לך אותם לפי סדר הקרבה לקניון הדרים: "מגה"-->"הום סנטר"-->חנויות של חשובות לנו...

בקשר למוניות אם לי שמץ של מושג איזה אתה צריך לקחת כדי להגיע לשם.

אבל אני יודע שאחרי שאתה יורד מהרכבת זה כבר לא בעיה פשוט תבקש מאחד השומרים שיכוון אותך לקניון הדרים וזהו.

אבל לפני שאתה עושה את כל הבלאגן הזה אני מציע שתתקשר להום סנטר שנמצא בקרבת ביתך ותשאל אותם אם המחיר תקף גם לגבם.

אחי, אני אתמול הלכתי להום סנטר שליד הבית שלי, והם אמרו שאין להם בכלל דרמל (למה אפשר לצפות מחנות שנמצאת בלוד?)

שמע, בקשר לנסיעה לנתניה, אני אמשיך את השיחה איתך בפרטי, שלא ינעלו את ההודעה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הום סנטר מוכרים דרמלים של וולף ושל יונדהי ב200-250 שקל

אני ממליץ לחכות פעם בחודשיים-שלושה הם עושים ניקוי מלאי ומוכרים לתקופה קצרה (של 5 ימים בדרך כלל) ב100-150 שקל

אני קניתי בהום סנטר חיפה (ליד קוסמוס טירת הכרמל)

הא כן ועוד משהו.. שהתקשרתי אליהם לשאול אם הם מוכרים הם אמרו לי "דרמל? מה זה? לא.. אנחנו לא מחזיקים.."

אבל שבאתי ושאלתי את האחראי על מחלקת כלי עבודה הוא אמר לי הינה כמובן יש לנו את זה במדף השלישי משמאל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...