מסך גיימינג בעיקר וקצת עריכת תמונות ווידאו ב2500 שח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך גיימינג בעיקר וקצת עריכת תמונות ווידאו ב2500 שח

אבנר ניר
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי מחשב עם כרטיס מסך 1080. מחפש מסך 27-32 אינטש לגיימינג בעיקר וקצת עריכה ווידאו. 

מפרט שיכלול 144hz gsync qhd

התקציב 2500 בערך. אם יש בפחות משהו איכותי עדיף. אם צריך עוד 100 שח כדי להשיג משהו איכותי גם בסדר.

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה מאד למצוא מסך גיימינג עם color accuracy סביר, אתה מתכנן ממש לעבוד עם המסך ולייצר דברים שיודפסו או משהו יותר חובבני?
אין יותר מדי אופציות עם פאנל IPS בתקציב הזה, אבל משהו בסגנון הזה אמור לעבוד https://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=1037600 

רק שוב זה לא מסך עם color accuracy מתאים לעבודה מקצועית ואין לו G sync אבל כרטיסי נוידיה גם עובדים עם כבר תקופה.
מצאתי גם אופציה עם G sync במידה וזה חשוב לך LG UltraGear 27GL850-B

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה טוב, לא יודע אם טוב יותר או פחות מאלו שאני הצעתי כי קשה למצוא לדברים האלו ביקורות רציניות 😕

אחריי הסתכלות המסך שקישרת הוא כנראה בדיוק אותו מסך שאני קישרתי רק עם מס G sync של כמה מאות שקלים(ששוב לא נותן לך כמעט כלום ביחס לfreesync)

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

קשה מאד למצוא מסך גיימינג עם color accuracy סביר, אתה מתכנן ממש לעבוד עם המסך ולייצר דברים שיודפסו או משהו יותר חובבני?
אין יותר מדי אופציות עם פאנל IPS בתקציב הזה, אבל משהו בסגנון הזה אמור לעבוד https://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=1037600 

רק שוב זה לא מסך עם color accuracy מתאים לעבודה מקצועית ואין לו G sync אבל כרטיסי נוידיה גם עובדים עם FreeSync כבר תקופה.
מצאתי גם אופציה עם G sync במידה וזה חשוב לך LG UltraGear 27GL850-B

החלטתי ללכת על הLG הנל... הזמנתי מksp. עוד כמה ימים מקווה לקבל אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...