אשמח להמלצה למחשב נייד לסטודנט עד 3500 שקלים (גמיש) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח להמלצה למחשב נייד לסטודנט עד 3500 שקלים (גמיש)

nbh123123
 Share

Recommended Posts

1. התקציב המרבי הוא 3500, במידת הצורך ניתן לעלות ל4000.(למרות שלהבנתי שלסטודנט בתואר הומני אין צורך)

2. שימוש לצרכי סטודנט, תוכנות , מיילים, גלישה באינטרנט, לראות סרטונים פשוטים ביוטיוב וכו.

3. אין צורך בציוד הקפי(מעבר לעכבר אלחוטי)

4.מחשב שקט זה חשוב מאוד! הזמנתי לפני כ3 שנים מחשב מסויים שעשה המון רעש כאשר הוא פועל והחזרתי אותו לחברה לאחר שלא עזרו לי.

5. מעדיף מסך מחשב בגודל של 14 אינץ'(שיהיה קומפקטי יחסית להרצאות ולסיעורי מוחות בסלון של סטודנטים)

6. אין לי מושג במחשבים, אשמח אם זה יגיע עם מערכת הפעלה מובנית. אקבל בחינם מהאוניברסיטה

7. אין העדפה למקום ספציפי. אם זה יהיה ממש זול באילת לעומת שאר הארץ אני אוכל לרכוש משם דרך חברים. אם לא אז חנות באיזור הקריות/צפון

8. מבחינתי לרכוש את המחשב בהקדם האפשרי.

*אני מבין שהתקציב שלי די גדול יחסית לדרישות של סטודנט. מניסיון עבר כאשר השקעתי במחשב טוב הוא החזיק לי 7-8 שנים לכל הדברים לעיל ככה שאני 

מאמין גדול באיכות ובהחזר ההשקעה הצפוי בהתאם.

*לא חשוב לי מסך טאצ'. אם יהיה לא אתנגד אבל לא קריטי בכלל.

תודה רבה רבה רבה לעוזרים! איתנה! 

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Nir Ben Harush

1. התקציב המרבי הוא 3500, במידת הצורך ניתן לעלות ל4000.(למרות שלהבנתי שלסטודנט בתואר הומני אין צורך)

2. שימוש לצרכי סטודנט, תוכנות אופיס, מיילים, גלישה באינטרנט, לראות סרטונים פשוטים ביוטיוב וכו.

3. אין צורך בציוד הקפי(מעבר לעכבר אלחוטי)

4.מחשב שקט זה חשוב מאוד! הזמנתי לפני כ3 שנים מחשב מסויים שעשה המון רעש כאשר הוא פועל והחזרתי אותו לחברה לאחר שלא עזרו לי

5. מעדיף מסך מחשב בגודל של 14 אינץ'(שיהיה קומפקטי יחסית להרצאות ולסיעורי מוחות בסלון של סטודנטים)

6. אין לי מושג במחשבים, אשמח אם זה יגיע עם מערכת הפעלה מובנית. אופיס אקבל בחינם מהאוניברסיטה

7. אין העדפה למקום ספציפי. אם זה יהיה ממש זול באילת לעומת שאר הארץ אני אוכל לרכוש משם דרך חברים. אם לא אז חנות באיזור הקריות/צפון

8. מבחינתי לרכוש את המחשב בהקדם האפשרי.

*אני מבין שהתקציב שלי די גדול יחסית לדרישות של סטודנט. מניסיון עבר כאשר השקעתי במחשב טוב הוא החזיק לי 7-8 שנים לכל הדברים לעיל ככה שאני 

מאמין גדול באיכות ובהחזר ההשקעה הצפוי בהתאם.

*לא חשוב לי מסך טאצ'. אם יהיה לא אתנגד אבל לא קריטי בכלל.

תודה רבה רבה רבה לעוזרים! בריאות איתנה! 

ניר

כמו שכבר ציינת הסכום הזה ממש גבוה למחשב פשוט לסטודנט, אבל אתה צודק ברצונך במחשב איכותי שיחזיק לאורך שנים

לכן אני חושב שסדרת vostro של תוכל להתאים, יש לזה איכות בניה גבוהה, וגם קומפקטיות וכמובן אחריות 3 שנים של .

אז יש את זה https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1045640

או אם אתה חושב כמוני שאם כבר אתה משקיע כזה סכום גבוה תלך כבר על מפרט יותר חזק (כרטיס מסך וזיכרון ראם) (רק 1.49 קילו)

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1045640  

נערך על-ידי ben20
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסביבת המחירים האלה יש גם latitude - מחשב עם מראה פחות אלגנטי כלפי חוץ, אבל זו סידרה עסקית - בכיוון הפרמיום.

בתור מחשב שאמור להחזיק שנים - נראה לי שזה עדיף על Vostro (ראה כאן).

ראה למשל את המגוון בזאפ: https://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-pclaptop&db138933=1484533&db1634543=1763302&keyword=dell latitude

ההבדלים שם הם בין latitude 5000 שזו הסידרה היותר יוקרתית לעומת סידרה 3000, ובעיקר הבדלים בין גדלי מסך שונים (ספרת המאות מייצגת את גודל המסך, וספרת העשרות את ה"דור" - נניח 3490 זה לפטופ 14 אינץ באריזה חדשה יותר מ-3480). 

הייתי שוקל גם את זה

https://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?productid=19592

סידרה 7000 שהיא כבר בגדר פרמיום-עסקי, עם מעבד חזק - אבל מדור קצת יותר ישן.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...