שאלה לגבי משקל ההיטסינקים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי משקל ההיטסינקים

Blackend

Recommended Posts

שלום!

אני מעוניין לקנות את spark 7+ ואת volcano 12 (כן שתי מערכות שונות מבוססות חברות שונות) ופשוט ראיתי שהמשקל העצום שלהם מגיע ל750 גרם אם אני לא טועה. אני יודע שאלה מערכות מוכרות ומסחריות ושיש מערכות יותר כבדות אבל האם המשקל הזה יכול לקרוע את סוקט מהמקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

יש לי וולקנו 12 ואין כל בעיה להתקין אותו אומנם הגודל מפחיד אבל הוא בא אם קליפס חזק מאוד!!

ונוח להתקנה בקשר להיטסינק השני אני לא מכיר אותו :P אבל הייתי קונה את הוולקנות יש לו גם סוייצ מהירות

בין נמוך לבינוני וגבוה. הנמוך והבינוני כמעט לא מרגישים אותם הדבוה מעצבן אבל שומר אל קור ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבד נכון אבל לקרוע את המאורר מהSocket אני לא חושב. אבל שמעתי עצה פעם מהוידאו של 3dgameman שאומרת שאתה מזיז את המחשב הזה תפרק את המאורר ותחבר אותו שהמחשב ממוקם במחשב החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

ראיתי מיקרה שקרה עם המאוור הרגיל של ....פשוט קרע את כל הסוקט מהמקום מקרה עצוב....

וואי לא שמעתי אל דבר כזה :o :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שבדקתי את הטמפרטורה של המעבד שלי שהגיעו במנוחה ל 80c ניסתי להוציא את ההיט סינק עם חבר ...אחרי חצי שעה ויתרנו לאחר שהבנו שעדיף מעבד על 80c מאשר

לוח אם ומעבד שבורים , החרא הזה פשוט לא רצה לצאת !!! הידיות התעקמו כבר והלכו לי האצבעות לגמרי

זה היה p4 2k על gigashit והיט-סינק ג'נרי של אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...