מנותקים? המחיר המבהיל של Death Stranding עבור השחקנים בישראל - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנותקים? המחיר המבהיל של Death Stranding עבור השחקנים בישראל

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=K7NOYQvHXao 

זה הסבר פשוט בלי להשתמש בחשבון נוסף 

אם משתמשים בחשבון נוסף שאני לא בטוח שצריך בכלל אני עושה את זה ליתר ביטחון אז צריכים להעביר את שתי החשבונות לארגניטינה דרך כמו שיראו בסרטון ולעשות את ההוספה של הכסף וההעברה בין מדינות כמה פעמים רק בחשבון השני כפי שמראים בסרטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Region Restrictions on Steam

ציטוט

Are gifts region restricted?
Gifts purchased in certain regions can be redeemed only in those regions. When you purchase a gift you will be notified at checkout of any restrictions that will be placed on the gift. An example of a gift purchase in Russia and the countries that the gift can be redeemed in is shown below:
giftcartrestriction.png

ציטוט

What happens if I have redeemed a region restricted gift and cannot play it?
You will need to purchase this product from your current location without using a VPN/proxy or obtain a copy that is sold within your country of residence. If you are unable to complete a purchase on the store, please contact Support.

נערך על-ידי RoronoaZoro
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

https://windscribe.com נראה לי עם זה אתה מקבל עוד גיגה חינם או תשכנס ישירות לווינדסקרייב זה חינם,

לי יש PRO לעוד כמה שנים.

*לא צריך הרשמה וגם היה ללא אימייל או שאחרי ההרשמה אתה יכול למחוק את המייל.

*אתה גם לא צריך להתקין אותו, אתה יכול להתקין רק את התוספת לכרום ומשם להכנס לאתר של סטים ולשנות.

ככהhttps://chrome.google.com/webstore/detail/windscribe-free-proxy-and/hnmpcagpplmpfojmgmnngilcnanddlhb

_____________________________________________________________________________________

מי שהקים את \STEAM גייב נואל יימח שמו וזכרו שונא יהודים וכשהם התחילו עם השקל אזהרנו שזה הולך לקרות ושצריך להחרים את סטים וקרה בדיוק מה שחשבנו המחירים בישראל הם תמיד ב3 הכי יקרים בעולם.

ככה גייב נואל מקבל אורגזמה כל פעם שישראלי קונה משחק הוא מרגיש שז**ן עוד יהודי.

צריך להחרים אותם ולא לקנות שום דבר בחנות.

אני אישית הייתי חלק מקבוצה שחשפה ופירסמה את האנטישמיות בסטים והם מקבלים הגנה עד עצם היום הזה ללא שינוי יש המון קבוצות בסטים שנועדו למטרות אחרות ולא רק גיימינג ואנטישמיות גם קבוצות טרור הכל תחת הגנה שלהם ולא סוגרים אותם גם לאחר הפירסומים באתרי חדשות יהודים וגם ADL שפירסמו את וחשפו טרוריסטים רק 0.01% נסגרו או נחסמו וגם לא מנהלי הקבוצות, אתם מוזמנים לחפש ולראות בעצמכם.

נערך על-ידי Red Siskin
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...