עזרה בבחירת שפת תכנות מתאימה לפרויקט שקיבלתי מהעבודה - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת שפת תכנות מתאימה לפרויקט שקיבלתי מהעבודה

disturbeder
 Share

Recommended Posts

שלום חברים, 

בעקבות הקורונה אני עובד לאחרונה מהבית וקיבלתי פרויקט שקשור לעולם התוכנה שבו אני צריך את עזרתכם.

ראשית אציין שאני מהנדס מכונות עם רקע בשפות תכנות JavaScrip/Java/C ויכול ללמוד תוכנות\ פלטפורמות נוספות אם צריך.

אז דרישות הפרויקט:

1.     בחברה יש לנו מספר מכונות מורכבות ואנחנו רוצים לבנות מערכת מידע כך שלכל מכונה יהיה את מאגר המידע שלה עם התכונות שלה, יכולת לכל משתמש להוסיף\לשנות מידע זה, יכולת להוציא פלטים על המכונה וכדומה.

2.     כדי להשתמש במערכת צריך הרשאה שתהיה רק לעובדי החברה וכנראה הרשאה נוספת לעובדים מחוץ לחברה.

3.     יש לנו אתר מבוסס על פלטפורמת SharePoint  של , התעדוף היא שהמערכת תהיה על האתר עצמו.   זה גם פותר את דרישה מספר 2 עם ההרשאות.

העזרה שאני צריך מכם הוא הכוונה מהי הדרך הנכונה לעשות את הפרויקט. עשיתי בעבר מערכות מאוד דומות בשפת JAVA אבל לא מספיק מנוסה בליצור הרשאות ולשים בפלטפורמות מבוססות web. האם אפשרי לעשות בJavaScript?  האם יש פלטפורמות שאתם ממליצים עליה למתכנת מתחיל? האם ניתן להטמיע את התוכנית באתר SharePoint  . כל הכוונה שהיא תעזור לי.
תודה!

* למנהל, אם הכותרת לא תיקנית בבקשה שלח הודעה כדי שאתקן ולא למחוק לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...