רכישת טלויזיה 4k בהתאם לגודל הסלון והתאורה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת טלויזיה 4k בהתאם לגודל הסלון והתאורה

Hatzi6
 Share

Recommended Posts

אני והבת זוג שלי רוצים להתחדש בטלויזיה בעקבות מעבר דירה.
גודל הסלון הוא 2.7x2.4 מטר כשלאורך ה2.4 מטר יש חלון דרומי בגובה 1.5~2 מטר. המרחק בין הספה לקיר בו תמוקם הטלויזיה היינו בין 1.3-1.8 (ספה נפתחת).

1. התקנת וילון היא אופציה - האם שווה להשקיע במסך אחרי התקנת וילונות? אני פשוט מניח שכדי להנות ממנו יהיה צריך חדר יחסית חשוך לעומת led שהוא יחסית נסלח יותר.

2 מה טווחי הגודל המומלצים למסך למידות כאלה של סלון? רק כדי שתהיה לי נקודת פתיחה טובה בחיפוש שלי.

3. האם שווה לרכוש מסך כרגע או ששווה לחכות? לפני תקופה אבא שלי רכש מסך ב10k והמחיר שלו ירד כמעת בחצי אחרי כמה חודשים בעקבות סידרות חדשות של מסכים שיובאו (מסכי שהם לא רק בדרך?)

4. האם מסכי xiaomi שווים את המחיר לעומת המותגים כמו וsumsung? ביקשתי בחנות שלהם בדיזינגוף סנטר, והאיכות המסכים היתה ירודה יחסית למותגים שראיתי בחול לפני חצי שנה. לא בטוח אם הם פשוט בחרו להציג משהו באיכות תמונה ירודה או שזו האיכות של המסכים שלהם.המחירים משמעותית זולים יותר

נערך על-ידי Hatzi6
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...