בחירת עכבר עם שליטה על הרגישות - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת עכבר עם שליטה על הרגישות

דביר פרקין
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני אשמח להמלצה לעכבר זול יחסית שניתן לשלוט בו על הרגישות של התנועה של העכבר, הסיבה היא נוחות בעיצוב פנים של בתים בתוכנות ייעודיות ועיצוב אתר לשליטה על פרטים קטנים ביותר.

ברשותי יש עכבר Logitecg G903 עכבר הכי טוב שנפגשתי בו עד היום, יש אפשרות לשלוט על כל מה שרק רוצים דרך תוכנה של ובעזרת שני כפתורים ניתן להגביר ולהנמיך את הרמות של הרגישות של העכבר על פי מה שהגדרתי בתוכנה.

העכבר שיש לי מאוד יקר אני אישית קניתי אותו ב - 575 ש"ח אך הוא עולה הרבה יותר, העכבר שאני צריך הוא לא בשבילי, ולכן, אני מחפש עכבר עד 150 ש"ח עם אופציה ממש לא רצויה לחריגה ל - 200 ש"ח.

נתתי את הדוגמה של העכבר שלי להבנה של מה שאני רוצה.

אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל עכבר אפשר לשנות את מהירות התזוזה בהגדרות של מערכת ההפעלה.

או שמה שחשוב לך זה שיהיו כמה מצבים?

מה שמשפיע על מהירות התזוזה הבסיסית זה הDPI. גם בעכברים עם DPI נמוך ניתן להגיע למהירות תזוזה גבוהה ע"י האצה, ז"א שהמהירות משתנה בהתאם למהירות תזוזה של העבר, מי שזה מפריע לו ניתן להנמיך את ההשפעה של זה ואז צריך DPI גבוהה יותר.

עכבר טוב במחיר טוב ליד קטנה 102.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

לכל עכבר אפשר לשנות את מהירות התזוזה בהגדרות של מערכת ההפעלה.

או שמה שחשוב לך זה שיהיו כמה מצבים?

מה שמשפיע על מהירות התזוזה הבסיסית זה הDPI. גם בעכברים עם DPI נמוך ניתן להגיע למהירות תזוזה גבוהה ע"י האצה, ז"א שהמהירות משתנה בהתאם למהירות תזוזה של העבר, מי שזה מפריע לו ניתן להנמיך את ההשפעה של זה ואז צריך DPI גבוהה יותר.

עכבר טוב במחיר טוב ליד קטנה Logitech 102.

תודה רבה אחי!

נערך על-ידי דביר פרקין
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...