אקדחי אוויר - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אקדחי אוויר

The_overclocker

Recommended Posts

עכשיו אני הולך לדבר מתוך ניסיון, זה לא חוקי בישראל !

בארה"ב לדוגמא אפשר לקנות את זה בכל מקום, פה משום מה מאוד מאוד מאוד נוקשים ולפני שנה הייתה כתבה על זה בעיתון ומאז עוד יותר הקשו את החוקים !

יש מלא אתרים שאפשר להזמין מהם אבל תמיד תקראו את הסעיפים והחוקים והתקנות של האתר כי רשום שם שקודם לפני ההזמנה צריך לבדוק מה החוקים של אותה מדינה כי אחרת פשוט לא יכניסו את זה ..

ככה שאם תזמינו אתם לא תקבלו ורק יעשו לכם בעיות :( גם החברה שממנה הזמנתם וגם המשטרה פה ...)

הנה אתר מעולה אבל יקר - http://www.747imports.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לירות ביונים (ובחיות בכלל)??? חשבתי שרק האקס המטומטם שלי עושה דברים כאלו... נראה אתכם גברים זורקים פחיות

או צלחות באוויר ומורידים אותן. מה הרעיון בלפגוע בחיות חסרות ישע??? כן, זה מצחיק אולי לירות בגמדי הגינה של השכנים

או בדלעות, אבטיחים ומלונים אבל בחיות?! אין לכם לב...  >:(

מאמי ... דבר ראשון תרגיעי קצת :)

הסיבה שבגללה התחלתי לירות ביונים זה כי פעם נכנסה לי יונה לחדר וחירבנה לי על המסך מחשב ואז זה מה שהדליק אותי :) הייתי יורה בהן בכדורי צבע הורודים האלה :) הם לא ממש מכאיבים מאחר ויש להן נוצות (כל עוד לא פוגעים להן בראש מואההההה ;) JK) אבל יש לי גם כדורי פלסטיק של 0.25 ו0.30 גרם או משו כזה :) הם עוברים שכבה כפולה של פלסטיק (תריסים - מואההה) ויש לי גם 3 כדורים שהכנתי מבדיל חחחח ואני שומר אותם כי הגודל שלהם לא יצא משהו ...

בפעם הראשונה שקיבלתי את האקדח חחח חבר שלי ירה לי ביד והייתי עם גופיה ארוכה וזה עשה לי סימן קטן שיש לי עד היום - כמו כתם לידה .. :) אבל זה לא ממש כאב, כמו עקיצה ..

וכן היה לי MP5 עד שהשכנים הזונות שלי דיחוו עליי והמשטרה באה ולקחה לי את הרובה :( שעלה לי יחסית הרבה (מיובא מטאיוון) - לא כמו אלה שקונים באתרים שמפציצים במחירים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וייי גם אני רוצה.... ! אני טס כנראה לחו"ל בחופש (לאיזור הבלטי באירופה, טיול שורשים חח) אולי אני אצליח למצוא שם.. או להזמין לשם ואז לקחת.

אז איך בדיוק אתה מצליח להסתנן עם זה לארץ חח כאילו אתה לא יכול לשים את מזוודה או משהו כי הם ייראו, או לשים על עצמך זה גם לא רעיון טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לירות ביונים זה הדבר הכי כיף שבנאדם יכול לעשות זה פשוט כיף החיות האלה מסריחות מלאות במחלות מחרבנות בכול מילימטר ומשגעות את השכל יצא לי כבר כמה פעמים לצאת עם חבר שלי למסע ציד יונים וחתולים עם רובה הכדורי פלסטיק העגולים האלה ופעם אחת עם אבא שלו עם רובי אויר אמיתי וחזק.

מה שמצחיק זה שהם ממש מטומטמות אתה יכול להחטיא אותם 7 פעמים והם לא יזוזו עד שאתה פוגע בהם עם כדור פלסטיק והם קופצות או עם הרובה אויר ההוא והם פשוט מתות חחחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיות האלה מסריחות מלאות במחלות מחרבנות בכול מילימטר ומשגעות את השכל.

1. בהרבה מקרים התיאור שלך תואם בדיוק כמה בני אדם.

2. אתה אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מישהו יודע כמה זמן הליכה זה מתחנת הרכבת בכפר סבא עד לכפר טירה (ואם הוא כפר עם ערבים "טובים"

ולא יקרא לי כלום כשאני אתחיל להתמקח או משהו כזה.. לא הייתי רוצה להכנס למצב לא נעים :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את היונים בשקט! הן יצורים קטנים אז כדור צבע כזה יכאיב להן יותר מאשר שהוא יכאיב לך או לי.

בא לכם לירות על יצור חיי? נסו את המורה בספרות או משהו... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את היונים בשקט! הן יצורים קטנים אז כדור צבע כזה יכאיב להן יותר מאשר שהוא יכאיב לך או לי.

בא לכם לירות על יצור חיי? נסו את המורה בספרות או משהו...  :P

בובה ... CHILL

כבר הרבה זמן שלא יריתי ביונים, עברתי דירה, חוץ מזה אני נגד פגיעה בחיות פשוט היונים היו מחרבנות לי בכל מקום והמחשב היה הקש ששבר את גב הצלף !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מישהו יודע כמה זמן הליכה זה מתחנת הרכבת בכפר סבא עד לכפר טירה (ואם הוא כפר עם ערבים "טובים"

ולא יקרא לי כלום כשאני אתחיל להתמקח או משהו כזה.. לא הייתי רוצה להכנס למצב לא נעים  :P)

יותר מ-3 שעות הליכה....

אם אתה לא גר באיזור השרון הייתי מציע לך לא להתחיל ליסוע כ"כ רחוק...

אה והערבים שם הם ערבים "טובים" וזה שוק, צריך להתמקח על המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בהרבה מקרים התיאור שלך תואם בדיוק כמה בני אדם.

2. אתה אידיוט.

אתה משווה יונה לבנאדם שאני יבין??

כשיונים מחרבנות לך בכול מקום ושהם יושבות לך על החלון ומגרגרות לך בקולי קולות (במיוחד בעונת ההזדווגות מה שהולך פה) אתה מתחיל איך לומר לטעב את החייה הזאת.

רק שתידע יונים מעבירות מחלות בצורה מדהימה יותר מבני אדם אפילו.

בקיצור מה שאני אומר זה שלא יקרה כלום עם יונה קצת תחטוף רק דבר אחד יכול לקרות הן יעופו לי מהבית לבית של מישהו אחר ויסריחו לו את החדר.

המקרה של האבא של חבר שלי שהוא ממש הרג יונים הוא מקרה עם סיבה יש לו מפעל ליד הבית והם גורמות לו שם נזק אני לא יודע בדיוק למה בקיצור הוא החליט לשים לזה סוף הלך (ואנחנו איתו) הרג  שתי יונים השאר הבינו את המסר ונגמר הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט שולח את החתולה לגג, הרבה יותר יעיל.

פעם היא אפילו הביאה לנו יונה בפה ושחטה אותה מול העיניים שלנו בתוך הבית. אחרי זה לקח שעה לנקות את כל הנוצות.

מאפין בפעולה

cat.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור מה שאני אומר זה שלא יקרה כלום עם יונה קצת תחטוף

and who are you...god??

הכלבה שלי תמיד צדה יונים(בייחוד אם הן פצועות) אבל לה אין מוסר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...