עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

nfch11

לא מציח לפתוח חלונות אופיס במקביל אלא כולם נפתחים בקוב אחד

Recommended Posts

שלום:
נהייתה לי בעייה  שלא מאפשרת  לי לעבוד  .
הילדים  התעסקו  במחשב.  וכעת  נהייתה  לי בעייה,  לדוגמה בתוכנת  וורד שאם אני  פותח  קובץ וורד אז נפתח לי חלון  ואם אני פותח קבצי וורד  נוספים  כל הקבצים  נפתחים  לי בתוך החלון  של הקובץ  וורד הראשון  שפתחתי. זה  אינו  מאפשר  לי  עבודה. זה חל גם בתוכנת אקסל.  מצרף  תמונה לדוג איך זה נראה. איך  מחזירים את המצב שאני  יכול  
לפתוח  כמה  אופיס  במקביל  ולא  בתוך  חלון  אחד.  תודה

תצוגה  חלונות  עבודה בתוך קובץ אחד.png

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה לא  פותר את הבעייה.  זה  מסדר את כל הקבצים השונים  שפתוחים  בתוך  החלון  היחיד. אני מתכוון  שזה  צריך  לפתוח  כל קובץ בנפרד  וכל חלון  צריך ליהיות  פתוח  עצמאי ומתופעל  בעצמו.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

או בעברית, תכנס ל'קובץ' >אפשרויות>מתקדם, תחת 'הצגה' יהיה לך אפשרות 'הצג את כל החלונות בשורת המשימות'. תסמן ותאשר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אפשרויות- 'הצג את כל החלונות בשורת המשימות'- אכן עבד  והסתדר בוורד תודה.  אבל  באקסל זה  לא  סידר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אותה פעולה באקסל לא  עובדת . וישנה  אותה בעייה החלונות  נפתחים רק  בקובץ אחד.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של nfch11

אותה פעולה באקסל לא  עובדת . וישנה  אותה בעייה החלונות  נפתחים רק  בקובץ אחד.

מוזר..

תנסה לתקן את התוכנה דרך 'תוכניות ותכונות' תלחץ על האופיס ועל 'שנה' ושם ב'תקן' תקווה שיועיל.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close