מחשב נייד לגיימינג razer blade 15 - התייעצות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לגיימינג razer blade 15 - התייעצות

TomJ0rdan

Recommended Posts

אני מעוניין לרכוש את הrazer blade עם המפרט הבא - האתר היחיד שיש לו את המכשיר בישראל

כפי שאתם רואים המחיר די אבסורדי - 17490 ש"ח, כשבאתר הרשמי של החברה, אותו מכשיר בדיוק יעלה 2100 דולר, כלומר 7335 ש"ח,חסכון של בערך 10K. (וגם יש להם אותו בלבן, בניגוד לאתר הישראלי)

השאלה שלי, האם כדאי לי להזמין מחו"ל ולבצע חריטה למקלדת בעברית פשוט, והאם יש דברים שאני לא חושב עליהם שיכולים להשתבש כשאני עושה את ההזמנה מחו"ל?

בנוסף, האם אני אצטרך מתאם רגיל או שנאי מתח מיוחד?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר אצלם הוא גבוה כי הם עושים בדיוק מה שאתה רוצה לעשות - מזמינים מהאתר האמריקאי במחיר מלא, דואגים למשלוח, למיסים, מספקים לך אחריות מקומית ועוד צריכים להרוויח.

תצטרך לשלוח דרך אחד משרותי המשלוחים האמריקאים כי האתר לא שולח ישירות לארץ, קח בחשבון שמשלוח, מיסים ועמלות כאלו ואחרות צפויות להוסיף לך אני מעריך כמעט 2000 שקל למחיר. אחריות בארץ כמובן שאין, בכל מקרה של תקלה תצטרך לשלוח את המחשב חזרה לארה"ב ולדאוג למשלוח חזרה לישראל הכל על חשבונך ואתה עלול אפילו להדרש לשלם מיסים מחדש. בקיצור תחשוב טוב טוב אם שווה לך להכנס להרפתקה הזאת כי באותו מחיר כבר למצוא מחשב דומה בארץ בלי כל ההתעסקות והסיכונים.

דווקא שנאי לא צריך להיות בעיה, כמעט תמיד מגיעים עם שנאי אוניברסלי מקסימום תצטרך להחליף כבל שיתאים לשקע הישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...