מבקש המלצה למסך 27" גיימינג+עריכה תמונות - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למסך 27" גיימינג+עריכה תמונות

ex_

Recommended Posts

שלום,

אודה להמלצה למסך 27" שיתאים לגיימינג (RTS, SHOOTERS) ולעריכת תמונות/וידאו/תלת

אפשרי להתפשר מעט על זמן תגובה במידה וחייב

תקציב עד 2000ש"ח

(המסך ישודך ל Gigabyte 2060)

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו רזולוציה?

הכרטיס שלך יהיה גבולי עם מסכי 2K, אבל מסך בגודל 27 אינץ' אופטימלי ברזולוציה הזו, ממליץ על Lenovo Legion Y27q-20. מסך מהמהירים בשוק שמתאים גם לגיימינג וגם לעריכה. 1MS וקצב רענון של 165 הרץ.

בתקציב שלך נכנס גם המסך ASUS VG279Q שהוא 1080P וגם עם פאנל ו-144HZ. אבל לא הייתי מוציא על מסך 1080 סכום כזה.

אופציה זולה יותר אך עם "התפשרות" על מסך VA היא AOC C27G1, מסך גיימינג 27 ברזולוציית 1080 ובמחיר של 1288 שקל.

אם קצב רענון לא כזה חשוב לך, לך על דל Dell U2719D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה,

ב 27 נראה לי רצוי שיהיה יותר מ FHD

הלנובו נראה אופציה טובה, אתה יודע עם יש לו חיבור סטנדרט למתקן שולחני? חפשתי מידע בנושא אבל לא מצאתי, יקר אבל אופציה טובה

לגבי זמן תגובה אני כמוכן להתפשר על זה אבל נראה שה חסר מלא תכונות כמו , קצב רענון מעל 60 וכו'

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ex_

תודה רבה,

ב 27 נראה לי רצוי שיהיה יותר מ FHD

הלנובו נראה אופציה טובה, אתה יודע עם יש לו חיבור סטנדרט למתקן שולחני? חפשתי מידע בנושא אבל לא מצאתי, יקר אבל אופציה טובה

לגבי זמן תגובה אני כמוכן להתפשר על זה אבל נראה שה Dell חסר מלא תכונות כמו HDR, קצב רענון מעל 60 וכו'

תודה

אתה מתכוון לשאול אם הוא ניתן לתליה? אם כן, אז התשובה היא כן. הוא VESA Mount.

למסך יש סטנד/מעמד איכותי שכולו ממתכת, ולא מפלסטיק קשיח בדומה ללא מעט מסכים איכותיים.

Lenovo-Legion-Y27gq-20.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

עוד אופציה מעולה XG2703-GS

https://www.tms.co.il/xg2703gs

27 , 2K , , 165HZ

2000 שקלים

זה מסך מעולה אבל כבר די מיושן (שוחרר ב 2016) ולא כולם אוהבים את העיצוב המגושם שלו והצבע הירוק של הלד. כבר הפסיקו לייצר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ידוע , זה למה אפשר למצוא אותו במחיר כזה.

לא חושב שזה שהוא יצא ב 2016 זה סיבה לא קנות אותו, הוא מעולה גם ביחס למסכים אחרים דומים שנמכרים ובמיוחד במחיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...