עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

shahar0592

איך ליצור וינדוס 10 שלא שומר data

Recommended Posts

אני עובד בחנות מחשבים ופעמים מגיעים אלי מחשבים שיש להם בעיה בדרייבר, ואני רוצה להפעיל וינדוס מusb/ssd אבל כל פעם שאני מפעיל אותו הוא יחוזר למצב clean install (ליפני וכו)

האם קיימת אפשרות כזו? אם כן איך ליצור דבר כזה?

נערך על-ידי shahar0592

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זו לא בדיוק בעיה זה יותר עניין טכני, אני רוצה שהדרייברים החדשים לא ישמרו על המערכת, לדוגמה יש לי 3 מחשבים על הבנץ׳ את שלושתם אני צריך לפרמט כדי לבדוק עם הבעיה בוינדוס או בחומרה, אני לא רוצה לשבת ולהתקין וינדוס 3 פעמים, המטרה היא שיהיה לי וינדוס שמאפס את עצמו למצב נקי כל פעם שאני עושה "שיחזור" השאלה איך אני עושה את זה בפועל כדי להימנע מלהתקין 3 פעמים וינדוס (הרי וינדוס מתקין דרייבירים באופן אוטומטי בהפעלה הראשונה)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב.

אני עדיין לא הבנתי.

תתעלם ממני.

תמתין למומחים.

לפחות הסברת את העניין.  😊

בהצלחה ! 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של napoleon45

טוב.

אני עדיין לא הבנתי.

תתעלם ממני.

תמתין למומחים.

לפחות הסברת את העניין.  😊

בהצלחה ! 

אם אתה זוכר בבית ספר היו בשיעור מחשבים, שברגע שעושים להם ריסט הם חוזרים לקדמותם. התוכן וכל השינויים שאתה עושה נמחקים ומתבטלים.
אני מכיר שיטה כזאת עם מחשב שהוא הוסט אבל לא מכיר לגרסאות LIVE CD שאין תלות במחשב ראשי

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של andralamusya

אם אתה זוכר בבית ספר היו בשיעור מחשבים, שברגע שעושים להם ריסט הם חוזרים לקדמותם. התוכן וכל השינויים שאתה עושה נמחקים ומתבטלים.
אני מכיר שיטה כזאת עם מחשב שהוא הוסט אבל לא מכיר לגרסאות LIVE CD שאין תלות במחשב ראשי

אין לי בעיה ליצור שרת כזה אני רק צריך את ההסבר איך להקים אחד.

זה פשוט יחסוך לי בין 20-50 דקות על מחשב (תלוי בכונן) אז שווה לי להשקיע ללמוד את זה אתה מבין.

בנוסף אם יש אפשרות לצור "live cd" שעושה את זה, זה אופציה עדיפה.

נערך על-ידי shahar0592

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close