יעוץ לקביעת מפרט למחשב גיימינג חזק - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ לקביעת מפרט למחשב גיימינג חזק

erez melamed

Recommended Posts

אני מבקש יעוץ לקביעת מחשב גיימינג חזק.

צריך להריץ משחקים כגון 5, Legue of Legengs, Overwatch, CSGO, War Thunder, Rainbow six siege, Apex legends

הבן שלי "חופר לכוון מפרט במחיר של מעל 10,000 שח, האם זה אכן המפרט הנדרש?

רוצה לקנות מחשב טוב במחיר סביר, שיתן מענה איכותי ויחזיק 2-3 שנים לפחות, (עדיף עם תמיכה ב DXR, אלא אם זה מייקר דרמטית את המחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמח אם תוכל להעתיק את השאלון שלנו להודעה ולענות על הסעיפים. (המילה שאלון לחיצה ותעביר אותך לשם)

אישית - אני חושב שמעולם לא היה נדרש מחשב בעשרת אלפים שקלים בשביל להינות מכל משחק שקיים, בטח שלא אם זה לתקופה של 3-4 שנים בלבד. בדרך כלל חצי מהתקציב הזה עושה עבודה פנטסטית. ומה שטוב זה שכשכן רוצים מחשב מתקדם יותר, תקציב דומה לאחר מספר שנים יספק קפיצת ביצועים רצינית מספיק. זאת דרך הרבה יותר יעילה וחכמה להוציא עשרת אלפים שקלים על חומרה במשך כמה וכמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

7000 ש"ח נראה לי סביר למחשב חזק, אבל אפשר לחרוג מעט אם המפרט מחייב

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

משחקי רשת עם גפיקה גבוהה כולל DXR, דוגמאות הבאתי למעלה. סיוע בלימודים - תכנה ב C++, . צפיה בסרטים.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

לא. כל אלו קיימים וברמה טובה, מתאימים ל גיימינג

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

נדרש כונן גדול למערכת ההפעלה. יש לנו כונן כזה, אך לא ברור אם יתאים ל MB חדש?

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

חשוב

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

לא. המחשב צריך לכלול אוורור טוב לפיזור חום גם בעומס גבוה

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

צריך לכלול 10 והרכבה בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

בעבר רכשנו מחשבים בד"כ באייבורי קרית אונו

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?

מיידי, ברגע שנחליט. האם יש מבצעים ב או ב CYBER MONDAY שיכולים להוריד מחיר ולאפשר רכישה של מפרט גבוה יותר במחיר סביר?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?

צריך יציאות קדמיות ל ולאוזניות

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

חשובה תמיכה בהרצת משחקים קדימה 3 שנים, שלא נצטרך לקנות מחשב חדש מהר מדי

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

ראו המלצה למפרט מאתר HOTHARDWARE עבור הרצת 5 :

Dice's recommended machine specifications for DXR are:

• Processor (AMD): 7 2700
  • Processor (Intel): Intel i7 8700
  • Memory: 16GB RAM
  • Graphics card (NVIDIA): NVIDIA 2070
  • DirectX: Raytracing Compatible video card
  • Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster connection
  • Available Disk Space: 50GB

Read more at https://hothardware.com/news/battlefield-v-recommended-pc-hardware#cxdgozRqFObw3w8Q.99

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה יספיק, רק צריך להוסיף וינדאוס ואופיס(יש דרכים להשיג את התוכנות האלו בשביב מהמחיר אם אתה מכיר סטודנטים או מורים לדוגמה).
ישאר לך כסף בצד ועוד שנה שנתיים אם המחשב יתחיל לקרטע אפשר להחליף מעבד וכרטיס מסך ולהשאר עם ביצועים גבוהים לאורך כל התקופה.

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
AMD 3rd Gen Ryzen 5 3600 Box
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 880
לוחות אם:
MSI B450M Mortar Titanium
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 474
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3200 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2E3200C16
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 347
מארזים:
IPPON Case BULLET 3x120mm FAN
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 159
ספקי כוח:
Corsair RM750 750W PSU 80+ Gold Fully Modular
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 455
כונני SSD:
Crucial SSD 500GB MX500 SATA 2.5
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 395
כוננים קשיחים:
Seagate HDD 2.5" 1.0TB 128MB SATA3 Barracuda
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 219
כרטיסי מסך:
Gigabyte GeForce  RTX 2070 SUPER GV-N207SWF3OC-8GD - בקניית מחשב חדש בלבד
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 2350
סה"כ: ₪ 5280
מחיר באילת: ₪ 4512

מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/82208

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי להוסיף שיש עכשיו מבצע דיי מטורף בKSP על ואפשר להשיג 5700XT ב1500 שקל.
הוא קצת פחות חזק מה2070S אבל ההפרש כמעט 800 שקל ולדעתי עדיף לקחת אותו ושוב מקסימום עם ההפרש לשדרג עוד שנתיים שלוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

רק רציתי להוסיף שיש עכשיו מבצע דיי מטורף בKSP על כרטיסי מסך ואפשר להשיג 5700XT ב1500 שקל.
הוא קצת פחות חזק מה2070S אבל ההפרש כמעט 800 שקל ולדעתי עדיף לקחת אותו ושוב מקסימום עם ההפרש לשדרג עוד שנתיים שלוש

מבצע משוגע למען האמת. גם ה5700 הרגיל, לא XT, ב1300 שח. וזה דגמים טובים עם 2 מאווררים ולא המפוח. יש חששות לגבי הדרייברים אבל כרגע זה מחיר שאי אפשר לנצח, פראייר מי שבונה מחשב כרגע ולא קונה את אחד מאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Majh

מה החששות ? אני נוטה ל2070 בשביל מסך 1440P אבל הדבר האחרון שאני רוצה זה קריסות במחשב חדש. יש לך פרטים על זה?

אני מדבר על הכרטיסי 5700 של . אם אתה קונה 2070super זה לא רלוונטי. יש\היו מחלות ילדות בדרייברים לכרטיסי 5700. מסכים כחולים, underclocking אגרסיבי מדי, כל מני שטויות כאלה. אין לי תשובה נחרצת אם זה נפתר לגמרי או לא, יש שאומרים כן יש שאומרים לא. סיכון קל לכאבי ראש אבל אחד שהייתי לוקח במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ברור באמת. התכוונתי שאני נוטה אל 2070 אבל בשביל מחיר כזה ההבדל לא משתלם אלא אם הכרטיס הזה 5700 xt בעייתי. RT גם ככה מעמיס בטירוף ואני לא יודע כמה פרקטי יהיה לבנות על לשחק איתו בפורמט הזה בעתיד. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי בונה על שימוש בRT במשחקים באמת. בטח לא ב1440P. זה כרגע בגדר דמו של הטכנולוגיה... אפשר להפעיל את האפשרות במשחק, ממש לשחק ככה לא תמיד פרקטי. אם RT זה באמת מה שמעניין אותך הייתי מחכה לדור הבא של , הם עוברים לארכיטקטורת 7 נ"מ חדשה ולפי השמועות בדור הזה תבוא הקפיצה האמיתית בביצועי RT ובאמת יהיו כרטיסים שמסוגלים להתמודד עם זה בלי שזה מחרבן לגמרי על הביצועים.

מבחינת ביצועים נטו 5700XT איטי אולי ב5-10 אחוז מה2070SUPER. זה דיל מטורף על ה5700XT הזה, 800 שח פחות מהדגמים הכי זולים של ה2070S... אישית הייתי הולך על זה אם הייתי בונה מחשב עכשיו אבל אולי כדאי לחכות גם למבצעי BF של חנויות אחרות, אם כי אני בספק שנראה הנחות כאלה על כרטיסי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב כמוך, רק חיפשתי חיזוק. אני לא מבין למה פלונטר וtms מחכים עם המבצעים ליום האחרון, מילא אם כולם היו מחכים. אולי ימכרו באנדלים משתלמים. אבל נכון לעכשיו אני באמת כנראה שאקנה את ה5700 xt וגם המסך לנוואו שלהם במחיר ממש משתלם וזכרונות אולי מאמזון. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...