עד כמה שווה ללכת על COMET LAKE או ICE LAKE? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה שווה ללכת על COMET LAKE או ICE LAKE?

Mike_Shinoda

Recommended Posts

היי,

אבא שלי שוקל לקנות חדש.

המחשב שלו הוא די ישן במונחים טכנולוגים עם מעבד מסדרת U מלפני 6 שנים (כלומר דור שלישי)

אז כל דבר בתכלס יהיה שדרוג.

ההתלבטות היא בעיקר האם ללכת על אחד מהדגמים החדשים עם או ICE LAKE? (אני מניח שהתשובה הקצרה היא כן אבל חכו רגע)

או שכדאי ללכת על משהו מבוסס WHISKEY LAKE או שיש עליו יותר ביקורות טובות (כלומר, הבעיה עם הרבה מהדגמים שראיתי זה שאין עליהם המון ביקורות מעמיקות באופן טבעי כי חלקם מאד מאד חדשים)

אם היה מדובר במחשב נייח לא בטוח שהייתי מתלבט והייתי בוחן נטו את ה-SPECS אבל מכיוון שזה ואני כן חושב שיש דברים במחשב שיכולים מאד להשפיע וזה לא רק לקרוא מפרט אז רציתי לשאול את דעתכם.

בגדול אין לו יותר מדי דרישות זה יכול להיות אפילו i3 אבל כנראה שילך על i5 או i7. (לא פוסלים פשוט ראיתי שיש משמעותית פחות מחשבים שמבוססים על סדרת 3000 הניידת של בארץ)

זכרון מינימום 8GB אבל כמובן ש-16GB לא יזיק.

מסך 13-14 אינץ' רזולוציית FULLHD או משהו באזור אין צורך ב- וכו' ואין צורך בקצב רענון גבוה או מסך מגע

משקל לא כזה משנה בתכלס.

כמובן מינימום 512GB (יכול להיות גם יותר ואפשר גם בשילוב עם דיסק קשיח למרות שזה יותר נדיר היום בגדלים האלה)

לא כל כך חשוב לו זמן סוללה או משקל, יש לו עדיפות ל- בגלל ניסיון העבר אבל לא באמת קריטי.

התקציב די גבוה, כ-6000 ש"ח.

אין לו ממש שימושים מיוחדים או כבדים אז בתאוריה אמרתי לו שאפשר להוציא גם חצי אבל זה משהו שכנראה קונים לו מהעבודה (סיפור ארוך)

אז אם יש לכם טיפ או דעה לזרוק לי אשמח. בגדול קראתי המון על המעבדים החדשים של אינטל ומעבר לכאב הראש לגבי הדור החדש וכו' (כלומר עצם ההתלבטות בין  מעבדי ל- ICE LAKE)

אז העובדה שאין המון ביקורות על הרבה דגמים חדשים קצת מקשה על העניין ואני תוהה אם ללכת על בטוח ולקחת מחשב עם מעבד מדור אחד (או יותר) אחורה ופשוט "ללכת על בטוח" כי בעצם הסיבה היחידה שהוא משדרג זה מסכים כחולים (אמרתי לו שאין צורך לשדרג בגלל זה אבל כאמור כנראה קונים לו מחשב)

בתודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...