התנגשות בין תוכנות... :/ - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנגשות בין תוכנות... :/

Myrath

Recommended Posts

אני זורק את הסוגיה באוויר - לא מאמין שזה פתיר... (אגב בפוסט יהיו המלצות על תוכנות)

יש לי התנגשות בין (חינמיות) שמשגעת אותי.

אז ככה:

•  

יש ברשותי את התוכנה Xmouse button control - מאפשרת לשלוט בצורה מדהימה בעכבר.

יש לי את תוכנת עכבר הגיימינג שלי, Logitech G603. נקראת Logitech software - גם היא מאפשרת לתכנת את העכבר,
אך מאחר והפונקציות של XMOUSE הרבה יותר רלוונטיות אליי - אני משתמש בה רק כדי לפתוח באמצעות כפתור אחד בעכבר (שXMOUSE כלל לא מכיר בקיומו) -כדי לפתוח את החלון של .

עוד ברשותי - Task bar hide . הרי מאפשרים רק למזר את שורת המשימות, אבל אם אתה מרחף עם העכבר קרוב לשם - שורת המשימות נפתחת. אני ביקשתי לבטל אותה לחלוטין. לכן הגדרתי בווינדוס ששורת המשימות תהיה נסתרת ובאמצעות תוכנת הטאקס באר הייד השמדתי את שורת המשימות (היא יכולה להיפתח שוב ע"י לחיצה על קיצור דרך מסוים).

הבעיה:
1. התנגשות בין תוכנות העכבר (אני מניח): מה שקורה הוא שפתאום כפתור מסוים שהוגדר בXMOUSE למזער חלון עושה פעולה של כפתור אחד. בקיצור, הפקדים משתבשים. אני עושה log off וחוזר - הכל מסתדר.
2. tas bar hide - אני לוחץ על הכפתור ובאמת זה מעלים את שורת המשימות, אבל או אז - בפתיחה של חלונות/תוכנות מסוימים או באירועים מסוימים - שורת המשימות חוזרת (לא לגמרי, אלא במתכונת שבו היא "אורבת" לך למקרה שתרחף מעליה עם העכבר.

Any tips? משהו שניתן לעשות?

אני משוכנע שהבעיה היא הערבוב בין התוכנות כי בעבודה לדוגמה אני משתמש רק בXMOUSE ואין שום בעיה.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...