עבור לתוכן
 • צור חשבון

Myrath

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  151
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  398יום 6ש' 51דק' 26שנ'

דירוג

3 ניטרלי

אודות Myrath

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. PDF וכו' - ברור. HTML - לא ידעתי שזאת לא הוכחה. בעיקרון אני מעוניין בדרך מחשובית להוכחה שבעמוד פייסבוק מסוים היום פורסם פוסט מסוים ואני לא רוצה שאחרי זה יורידו אותו ולא תהיה לי ראיה לדבר, וחשוב לי שזאת תהיה ראיה מחשובית ולא סרטון או PDF וכו'. בנוסף, במסגרת זו - האם אני יכול להתחקות אחר שינויים שהיו באתר מסוים חוץ מבwayback machine ששומר רק פעם בשנה בערך מדגם מינורי של האתר?
 2. שלום, האם ישנה דרך לתעד דף פייסבוק או עמוד מתוך אתר כפי שהוא שלא ע"י שמירה סטטית (כPDF או סרטון של האתר) - האם יש דרך להוכיח שאתר ביום מסוים היה כפי שהוא היה מבחינה מחשובית (ובדרך שגם ניתן לעשות בה חיפוש ctrl+f)?
 3. שבת שלום, כשאני מפעיל WIFI דרך הHTC10 הכל תמיד איטי - הגלישה, עדכון האפליקציות, וזאת למרות שבמחשבים ומוצרים אחרים שמחוברים לWIFI הכל עובד מהר ותקין. בנוסף, קליטת האות בHTC10 מוגדרת טובה מאוד. מישהו יודע למה זה? ממה זה נובע?
 4. למיטב ידיעתי - רק אם הגדרות האפליקציה מאפשרות את זה.
 5. שלום חברים, מחקתי את הדרייברים של הקול והווידאו, הפעלתי את המחשב מחדש והבעיה הסתדרה. תודה לכם
 6. מחשב נייד דגם inspiron 15 7000. הגיע עם windows 10 64 סיביות. המחשב אצלי כשנה, הבעיה היא מהימים האחרונים בלבד - מדגיש שוב שהבעיה היא לא רק שאין קול, אלא גם קבצי מדיה ווידאו שלא פועלים - גם מתוך הכונן הקשיח וגם ברשת (יוטיוב ואחרים). כל מה שראיתי עד עכשיו זה שכתוב ש"שירות השמע של windows אינו זמין". לא ניסיתי להתקין שום דרייבר, רק בדקתי את המצב הקיים. http://icecream.me/f39e70e0ba90d55d17042eacdd275fec - זאת התמונה המבוקשת שמראה את בקרי לשונית קול ווידאו יחד. אין לשונית "לא מזוהה" במנהל ההתקנים. תודה רבה חברים
 7. היי, תודה על ההצעה, הלוואי ופתור בעיות היה עובד. גם הבעיה היא יותר נרחבת מסאונד. אין הפעלה של קבצי מדיה ויוטיוב.
 8. זה רמקול בלוטוס', וזה מחשב נייד כך שאין סאונד אפילו ברמקולים הפנימיים שלו...
 9. לא, זה פשוט פותח את התוכנה ולא מנגן. אותו דבר ביוטיוב, זה נכנס לדף של הסרטון, הthumbnail עובד וכו' - אבל הסרטון פשוט לא מתנגן.
 10. שלום, אין במחשב קול וגם לא ניתן להפעיל קבצי מדיה. גם סרטונים ביוטיוב ופלאש לא עובדים. כשאני מעביר את הסמן על הלוגו של השמע כתוב לי "שירות שמע לא עובד": http://icecream.me/5564cd06944f8e96c54a7f60b91158b5 מה אפשר לעשות? בדקתי את הדרייברים והכל בסדר גמור: http://icecream.me/f39e70e0ba90d55d17042eacdd275fec תודה מראש
 11. הסתדרתי, אפשר לנעול ותודה
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close