אני זקוק בבקשה לסיוע בעניין חיבור מסך חיצוני למחשב נייד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני זקוק בבקשה לסיוע בעניין חיבור מסך חיצוני למחשב נייד

אלכס גרנשטיין

Recommended Posts

אוקי אז ככה אני רוצה לברר משהו אם יש לי מסך מחשב חיצוני רק עם יציאת vga ובמחשב הנייד אין יציאה vga ויש רק אז איך אני אמור לחבר את המסך החיצוני למחשב הנייד כלומר איזה מתאם ממיר או כבל עלי לקנות למה אני שואל זאת כי יש לציין שלא מזמן הזמנתי כבל מהאינטרנט וכשקיבלתי אותו אז חיברתי אותו למחשב הנייד ליציאת ה ואת הצד השני חיברתי מאחורי המסך החיצוני ליציאת vga ולא היה לי תצוגה על המסך החיצוני

תודה רבה לכל מי שיוכל לצרף לי פה קישור לכבל או מתאם ממיר כלשהוא שאני צריך לקנות ושבוודאות יעבוד

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלכס גרנשטיין

פשוט אני מפחד לקנות חתול בשק כמו שאומרים ולכן אני מנסה לקבל כמה שיותר תגובות מאנשים שבוודאות יודעים ומבינים בדברים הללו

חחחח

מה מצחיק ? שענה לך אחד שהכי מבין .....

לענייננו ....

יכול להיות שגם מה שקנית טוב, ופשוט מה שצריך זה לומר למערכת ההפעלה

בנייד שיש מסך חיצוני ועליה להפנות את התצוגה לשם  או גם לשם.

זה לחצן ו - P  ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אין לי מה להוסיף על מה שכתבו, אבל בכל זאת להרגיע את השואל:

במחשב שלי מתישהו  נהרס הכרטיס קול המובנה, הזמנתי חלק כזה בגרושים ממש (חיברתי לכרטיס מסך) וזה עובד שנים כבר חלק בלי שום תקלות. אולי השמע לא כ"כ איכותי, לפי מה שהבנתי לך זה לא רלוונטי, בכל מקרה אם תרצה להשתמש בשמע לא מהHDMI תצטרך להגדיר את זה - מאוד פשוט ע"י לחיצה על הסמל של השמע למטה, מה שיש גם יציאת אודיו בחלק הזה הוא בגלל שHDMI כולל גם את האודיו וVGA לא לכן יש גם כניסה כזו. 

https://he.aliexpress.com/item/32874513051.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.1460702bbBjZvY&algo_pvid=46e9efea-7990-4917-ac5e-729b32b5a47a&algo_expid=46e9efea-7990-4917-ac5e-729b32b5a47a-1&btsid=f33f9d8e-4a54-4e04-9f98-20649604077f&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4,searchweb201603_52

אולי בכל זאת תבדוק את מה שיש לך אם זה זהה, תבדוק שוב בהגדרות, זה אמור להיות הגדרות מסך או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...