היכונו לתחרות: כרטיסי מסך חדשים מבית AMD בחודש הבא - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היכונו לתחרות: כרטיסי מסך חדשים מבית AMD בחודש הבא

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של omertgm

השוק הבינוני-נמוך רווי לגמרי.
ללא שבירת מחירים דרסטית זו תהיה אחת ההשקות המשעממות שהיו פה..

הוא רווי במוצרים של .

AMD לא מוכנה לתת לה להמשיך ולמכור כרטיסי 1660 \ TI בשקט. 

אני אומר -- למה לא? יותר תחרות זה תמיד, תמיד יותר טוב לצרכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vega64 טכנית יצא לגמלאות ברגע ש-RX 5700 הושק. כמדומני רוב הסחורה היום עם הליבה הזאת אצל בכלל זוכה להיות כרטיסי תחנות עבודה ושרתים.

Vega 56 אולי יצא לגמלאות אם מה שכתוב בכתבה יתממש, יכול מאוד להיות שההתחלה של שוק הביניים הזה תהיה טיפונת נמוכה מ-V56.

מה שידבר יהיה בעיקר המחיר. אני אישית מאוד מקווה לתגי מחיר שיתחרו בצורה סבירה בשוק הביניים שלו כבר אפילו הכינה תשובה, נראה, עם GTX 1660 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של Boromir

מתי הם מתכוונים לתת מענה כלשהו ל-RTX 2080 -2080Ti? 

רשמית - אין ל- כרגע תשובה לשאלה, בצורה הכי מילולית שיש. זה נשאל בהזדמנות. האם זה אומר שאין תוכנית? לא, זה אומר שאין כרגע אפשרות לספר לציבור או עיתונאות בנוגע לתוכניות שכאלה.

אני לא יכול להגיד יותר מדי, אבל יש מידע אולי נכון ואולי לא לתוכניות שלה להשקה הקרובה. לפי ההדלפות (לכאורה), כרגע המטרה היא לתקוף גיימינג כניסה, כרטיס מסך שבנוי לשרת קהל שמחפש פתרונות ב-800 שקלים או פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרגיש שגם פה נכנסים מאוחר מדי להצגה כש-NV כבר מוציאים איטרציה שנייה ממש במקביל ובדומה למה שהיה עם 5700.
ז"א שהם כבר מכרו לא מעט (ולמעשה די הרבה) חתיכות של 16XX למיניהם.
מקווה שההצעה של תהייה מאוד משתלמת אחרת הם שוב יתנו יישור קו שלא ישאיר הרבה רושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

רשמית - אין ל-AMD כרגע תשובה לשאלה, בצורה הכי מילולית שיש. זה נשאל בהזדמנות. האם זה אומר שאין תוכנית? לא, זה אומר שאין כרגע אפשרות לספר לציבור או עיתונאות בנוגע לתוכניות שכאלה.

אני לא יכול להגיד יותר מדי, אבל יש מידע אולי נכון ואולי לא לתוכניות שלה להשקה הקרובה. לפי ההדלפות (לכאורה), כרגע המטרה היא לתקוף גיימינג כניסה, כרטיס מסך שבנוי לשרת קהל שמחפש פתרונות ב-800 שקלים או פחות.

קראתי כל מיני שמועות על ליבות נאבי גדולות יותר, אז אני מאמין שהתכנית לכל הפחות קיימת כי זה נראה מאוד מנומק עם המון גרפים והדלפות, אבל בסה"כ זו פילוסופיה שאני כן יכול להבין - סתם מתבאס כי זה מעכב את השדרוג שלי -_-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...