עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

questionman

האם Rog Phone 2 יגיע לארץ?

Recommended Posts

gadgety - הוכרז: ASUS ROG Phone 2 – סמארטפון גיימינג עם מסך 120 הרץ וסוללת ענק  - 22 ביולי 2019

ציטוט

את ה-ROG Phone 2 תשיק באופן גלובלי בחודש ספטמבר

אמנם אנחנו עדיין בחודש ספטמבר אבל לא ברור לי אם אכן תשיק אותו בישראל.
בינתיים מצאתי אותו אצל DealeXtreme(מקבלים PayPal) והוא לא זול במיוחד הדגם של ה512GB+12GB וקח בחשבון שצריך להוסיף 17%...
https://www.dx.com/p/global-asus-rog-phone-2-zs660kl-android-gaming-phone-8gb-128gb12g-512gb-4k-uhd-60-in-snapdragon-855-octacore-6000mah-black-2708341
Leb18eH.png

נערך על-ידי RoronoaZoro

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האתר BangGood הוא אתר אמין רק תשלם עם ותבטל ביטוח משלוח(Shipping Insurance), אגב יש להם ביטוח מכס(Tariff Insurance) ואם ניתנת לך האפשרות תאפשר(לסמן בV) סיים את ההזמנה ולאחר שהמוצר יגיע לארץ ותשלם את ה17% תשמור את הדרישה לתשלום ואת ההוכחת תשלום תסרוק/תצלם ותשלח לשירות הלקוחות של BangGood לקבלת החזר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה, רק שתי שאלות קצרות:

1) Global Rom אומר שזה מגיע עם כל(או רוב) השפות או שאני יצטרך להוריד בעברית?

2) אם אני צריך לשלוח אותו לתיקון, המעבדות בארץ יתעסקו בזה?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הוא מגיע עם עברית

ציטוט

Indonesian, Malay, Catalan, Czech, Danish, German, Estonian, English, Spanish, Filipino, French, Croatian, Italian, Latvian, Lithuanian, Hungarian, Dutch, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Slovak, Finnish, Swedish, Vietnamese, Greek, Turkish, Bulgarian, Russian, Serbian, Ukrainian, Armenian, Hebrew Language, Urdu, Arabic, Persian, Hindi, Bengali, Thai, Korean, Burmese, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese

לגבי תיקון אני מניח שזאת בעיה מאחר ואין אותו בארץ אז אין חלקים, למרות שאפשר להזמין למשל בeBay את המסך שעולה 300$/1044.67ש"ח(המחיר ללא מע"מ לכן צריך להוסיף עוד 17%) אבל אולי עדיף לשאול לפני שאתה רוכש מעבדות בסביבה שלך שכנראה כל אחת עלולה לתת תשובה שונה.

לדעתי כדאי לשקול להזמין במקום את OnePlus 7 Pro בגרסת ה128GB/6GB או 256GB/8GB מאחר וגם עליהם יש אצל Banggood.

נערך על-ידי RoronoaZoro

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close