אני רוצה לצבוע את המארז מבפנים. אבל מתקשה לבחור צבע יפה ומתאים. צריך עצות - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לצבוע את המארז מבפנים. אבל מתקשה לבחור צבע יפה ומתאים. צריך עצות

blackman10

Recommended Posts

אני כבר מלפני 4 חודשים מתכנן להחליף את דלת המארז כולה בדלת פרספקס ולצבוע את המארז מבפנים (אפילו פתחתי על הנושא הזה כמה הודעות פה בפורום).

עכשיו, סוף סוף, החלטתי ללכת לקנות דלת פרספקס וצבע בשביל לצבוע את המארז מבפנים.

אבל הבעיה היא שעדיין לא החלטתי באיזה צבע לצבוע את המארז מבפנים, אני מתקשה לבחור צבע שיתאים למארז ושיראה יפה.

הצבע של המארז הוא כולו שחור, חוץ מהפנל הקדמי שהוא כולו אפור.

אז איזה צבע נדמה לכם ישתלב הכי טוב עם צבעים שחור ואפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעדיף צבע אחיד למארז לא?!

אוליי תצבע גם את הפאנל הקדמי בשחור?!

ו..למה אתה רוצה לצבוע את המארז מבפנים ???.....מוזר....(למרות שראיתי כמה אנשים שצבעו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעדיף צבע אחיד למארז לא?!

אוליי תצבע גם את הפאנל הקדמי בשחור?!

ו..למה אתה רוצה לצבוע את המארז מבפנים ???.....מוזר....(למרות שראיתי כמה אנשים שצבעו..)

אחי, צבע המארז כרגע מבחוץ הוא בסדר גמור, אין צורך לצבוע את הפאנל הקדמי בשחור.

וזה לא תמיד יפה כשהמארז הוא בצבע אחיד.

ואני רוצה לצבוע מבפנים כי אני שם דלת שלמה מפרספקס ובגלל זה יראו את כל המארז מבפנים, והצבע שלו מבפנים עכשיו הוא אפור ולא יפה.

ד"א: אמור להגיע אליי מאוורר 80MM עם לדים כחולים, אז בבקשה תנו עצה לצבע לפנים המארז שיתאים גם לצבעים שחור ואפור (המארז מבחוץ) וגם ללד הכחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי בהתחלה על צבע כחול אבל זה יגרום לאור של הלד הכחול להבלע קצת לא? אולי תצבע אז בצבע שיהווה ניגוד לאור הכחול אולי באמת אדום או צהוב (תעשה משהו כמו הלוח אם NF7...  ;D). מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי בהתחלה על צבע כחול אבל זה יגרום לאור של הלד הכחול להבלע קצת לא? אולי תצבע אז בצבע שיהווה ניגוד לאור הכחול אולי באמת אדום או צהוב (תעשה משהו כמו הלוח אם NF7...  ;D). מה אתה אומר?

תודה על העצה אחי, אבל אדום אני בטוח לא עושה: אני פשוט שונא את הצבע הזה ואני לא רוצה שיהיה מולי 8 שעות ביום (זה משך הזמן שאני יושב על המחשב). לגביי הצהוב, גם אהבתי אבל אני כרגע הולך על הכתום (נראה לי יצא יותר יפה).

ואחי, גם אם לא הייתי שם את הלד הכחול, לצבוע את המארז מבפנים בצבע כחול זה פשוט לא יצא יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה בחירה שלך והתיעצות זה דבר מאוד לא טוב..

זה כמו שתשאל אותנו מה כדאי לך לאכול בצהרים

זה שלך, המחשב ישאר אצלך בחדר.. תעשה מה שלדעתך הכי יפה

אני גם חושב שצהוב יהיה יפה עם מארז שחור אבל שוב זה בחירה שלך וקח בחשבון שהצבע\גוון קצת "יעלם" אם תיהיה קטודה בצבע שונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צבעים חזקים כאלו זה באמת נחמד, תחשוב אולי על לבן, זה נשמע בנאלי ומשעמם אבל תחשוב על האפקט שזה יכול לתת זה יכול להיות מאוד נחמד.

או שאתה יכול לחשוב על כל מיני צבעים אחרים טיפה יותר "מסובכים" כמו ניקל, כחול מטאלי או דברים כאלה, יש גם צבע זהב נחושת וכו'.

אתה יכול גם לצבוע בצבע זוהר בuv ולקנות קטודה או שתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה בחירה שלך והתיעצות זה דבר מאוד לא טוב..

זה כמו שתשאל אותנו מה כדאי לך לאכול בצהרים

זה שלך, המחשב ישאר אצלך בחדר.. תעשה מה שלדעתך הכי יפה

אני גם חושב שצהוב יהיה יפה עם מארז שחור אבל שוב זה בחירה שלך וקח בחשבון שהצבע\גוון קצת "יעלם" אם תיהיה קטודה בצבע שונה..

תראה אחי, אין לי יצירתיות בכלל, אין לי בכלל דמיון, ואני לא יודע איזה צבעים מתאימים לאיזה.

בגלל זה ביקשתי עצה. אם הייתי לבד יודע איזה צבעים מתאימים לאיזה אז לא הייתי פותח את ההודעה.

אני אפילו בהתחלה רציתי לצבוע את המארז מבפנים בצבע חום (חשבתי יצא יפה)- זה רק מראה על חוסר הדמיון שלי או מה שזה לא יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי ...יש לי רעיון חמוד ..

תשים מראות במקום צבע ...

או תשים ברזל "שמרפדים" איתו הוא לא חלק כזה..

אתה יודע למה אני מתכוון?

כמו ששמים במכוניות

אחי, לשים מראות זה יעלה לי כסף (ואין לי הרבה לבזבז), וגם אני מזיז את המארז הרבה אז אם המראות ישברו הם יפלו על הרכיבים שבמחשב ויהרסו אותם.

בנוגע לריפוד הברזל: יעלה לי כסף אחי.

אבל תודה על הרעיון (די נחמד).

ו-Scylla אחי,

לבן נראה לי יהיה משעמם מדי, וצבעים כמו כחול מטלי וכו' יעלו לי כסף (לעומת צבע רגיל שעולה רק 13 ש"ח בערך).

ואני מאוד מאוד אהבתי את הרעיון של הצבע הכתום ואני די בטוח שאני הולך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...