עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

yonatan.mendelson

זעיר, מהיר וניתן לשדרוג: עתיד האחסון על פי טושיבה

Recommended Posts

הגיע הזמן לא הבנתי למה לא המציאו תושבת M2 ורטיקאלית - שהכרטיס עומד בה, ולא אנכי. יחסוך מקום. גם לא חייב להיות ליד ה-PCI, אלא למטה יותר, בתחתית הלוח.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של yw1971

שהכרטיס עומד בה, ולא אנכי

אני מניח שהתכוונת "ולא אופקי" .....

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של napoleon45

לא נפלתי .....

זה לא קשור לתחום ה-.

אלא לתחום ה- ודומיו. יותר נכון Orange Pi וכאלה.

כרגע מלחמים אותם, מה שנקרא BGA.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
חחח אם לדבר הזה יהיו ... הוא ימכר לכולם בסופו של יום והטוב שביניהם ימכר במחיר מופקע. זה שוב מוכיח שעל הנייר יש טכנולוגיות שרק מחכות, ובפועל תמיד יהיה מקסום רווחים. לא זכור לי מתי, מי ולמה גרמו לנו (לי) לתחושה שלטכנולוגיה אין מעצורים ואנחנו עומדים להשתדרג כל שנה..... (בפועל זה נכון אבל התהליך של 2 צעדים קדימה -> צעד אחד אחורה הוא תהליך מעייף.)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
בגלל סכנת שבירה לדעתי. M2 הוא ארוך יותר מכרטיס DIMM והסיכון שהוא יישבר גבוה משמעותית. גם קשה יותר לנעול אותו במקומו אם הוא אנכי

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של 1stcowgirl

חחח אם לדבר הזה יהיו ביצועים ... הוא ימכר לכולם בסופו של יום והטוב שביניהם ימכר במחיר מופקע. זה שוב מוכיח שעל הנייר יש טכנולוגיות שרק מחכות, ובפועל תמיד יהיה מקסום רווחים. לא זכור לי מתי, מי ולמה גרמו לנו (לי) לתחושה שלטכנולוגיה אין מעצורים ואנחנו עומדים להשתדרג כל שנה..... (בפועל זה נכון אבל התהליך של 2 צעדים קדימה -> צעד אחד אחורה הוא תהליך מעייף.)

משתדרגים, האמיני לי. רק שמסיבה לא ברורה כתבי הטכנולוגיה (כולל כאן) לא בודקים מה חדש ברשימת ביצועי PASSMARK של כונני (כבר אין אבחנה בין HIGH END לרגילים - כולם באותה רשימה, וזה כבר ראוי לציון).
הצניחה במחירי הפלאש והזינוק המדהים במהירות - זו הבשורה הגדולה של השנה הזו (וקודמתה), לצד עוד ירידות מחירים יפות, והפייט המוצלח של מעבדי רייזן.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של 1stcowgirl

חחח אם לדבר הזה יהיו ביצועים ... הוא ימכר לכולם בסופו של יום והטוב שביניהם ימכר במחיר מופקע. זה שוב מוכיח שעל הנייר יש טכנולוגיות שרק מחכות, ובפועל תמיד יהיה מקסום רווחים. לא זכור לי מתי, מי ולמה גרמו לנו (לי) לתחושה שלטכנולוגיה אין מעצורים ואנחנו עומדים להשתדרג כל שנה..... (בפועל זה נכון אבל התהליך של 2 צעדים קדימה -> צעד אחד אחורה הוא תהליך מעייף.)

משתדרגים, האמיני לי. רק שמסיבה לא ברורה כתבי הטכנולוגיה (כולל כאן) לא בודקים מה חדש ברשימת ביצועי PASSMARK של כונני (כבר אין אבחנה בין HIGH END לרגילים - כולם באותה רשימה, וזה כבר ראוי לציון).
הצניחה במחירי הפלאש והזינוק המדהים במהירות - זו הבשורה הגדולה של השנה הזו (וקודמתה), לצד עוד ירידות מחירים יפות, והפייט המוצלח של מעבדי רייזן.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של ClassMulder

בגלל סכנת שבירה לדעתי. M2 הוא ארוך יותר מכרטיס DIMM והסיכון שהוא יישבר גבוה משמעותית. גם קשה יותר לנעול אותו במקומו אם הוא אנכי

אבל הוא קצר יותר, ועתיד להתקצר עוד... ניתן לסגור טוב כמו שסוגרים כרטיסי

זו אגב אופציה מס' 2 - שיתקע לתושבת שטוחה בלוח כמו כרטיס . יאפשר הוספת מפזרי חום.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של yw1971

אבל הוא קצר יותר, ועתיד להתקצר עוד... ניתן לסגור טוב כמו שסוגרים כרטיסי זיכרון

זו אגב אופציה מס' 2 - שיתקע לתושבת שטוחה בלוח כמו כרטיס זיכרון. יאפשר הוספת מפזרי חום.

לא כשהוא עומד. אם תנסה לסגור אותו עם בריחי פלסטיק כמו כרטיסי זיכרון, תראה שאצבעות אנושיות לא יגיעו לשם בקלות, או אולי בכלל. וגם ישרטו בדרך. חלק מתכנון של זו הנדסת אנוש. חלק חשוב מאוד. גם ככה לוחות אם מכילים רכיבים ששורטים ופוצעים בקלות. הרעיון הוא להקל על אנשים, לא להקשות עליהם כדי לדחוף יותר רכיבים ללוח. רוב הפשרות שנעשות בתכנון של לוחות אם נעשות כדי להקל על טכנאים ומרכיבים. ובצדק.

לגבי חריץ דומה לזה של כרטיס זכרון, זו אפשרות, אבל אני חושב שבחרו בדרך הנוכחית גם כדי לבדל מזכרונות וגם כדי לחשוף יותר שטח פנים למטרת יעיל יותר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
צעד מבורך התושבת תגן הרבה יותר טוב על הכונן וגם במחשב נייח שכן הוא יהיה סגור וכך אפילו מכה או התעיה או מה שלא יהיה לא יזיזו לכונן במיוחד שיש אנשים שהמחשב עומד אצלהם ולא שוכב לכן ה שיש היום עלול לצאת ממקומו (כן גם כשמוברג) לכן לדעתי זה באמת רעיון ממש ממש מעולה ונישאר רק לקוות שיתפוס

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close