restore point בווינדוס- למה בדיוק עוזר? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

restore point בווינדוס- למה בדיוק עוזר?

ehh

Recommended Posts

היי,

רציתי לדעת במה אופציית ה-restore point בווינדוס 10 בדיוק עוזרת? חשבתי שאם אני משתמש בה, הקבצים שנמחקו ישוחזרו, אבל זה לא קרה.

יש דרך לשחזר קבצים מבלי להשתמש בתוכנות צד שלישי?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון לפי מה שאני נתקלתי, האופציה ממש עוזרת גם לקבצים שנמחקו (לא ששנו), העניין הוא שצריך להגדיר אותה נכון. 

תבדוק ב'הגנת מערכת' אם פעילה על הדיסק שרצית את השחזור. ושם ב'קביעת תצורה' אם יש מספיק ג'יגה בשביל זה, לפעמים הקבצים גדולים ואין מספיק מקום בשבילם ע"פ ההגדרה הזו.  

(אם מדובר על האופציה 'שחזור גירסאות קודמות' היא באמת לא תמיד עובדת משום מה.)

איזה הודעה הוא כתב לאחר השחזור הצליח\לא הצליח.

אם לא עזר ככל הנראה אין דרך אלא להשתמש בתוכנות צד שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של אלי ירדני

בעיקרון לפי מה שאני נתקלתי, האופציה ממש עוזרת גם לקבצים שנמחקו (לא ששנו), העניין הוא שצריך להגדיר אותה נכון. 

תבדוק ב'הגנת מערכת' אם פעילה על הדיסק שרצית את השחזור. ושם ב'קביעת תצורה' אם יש מספיק ג'יגה בשביל זה, לפעמים הקבצים גדולים ואין מספיק מקום בשבילם ע"פ ההגדרה הזו.  

(אם מדובר על האופציה 'שחזור גירסאות קודמות' היא באמת לא תמיד עובדת משום מה.)

איזה הודעה הוא כתב לאחר השחזור הצליח\לא הצליח.

אם לא עזר ככל הנראה אין דרך אלא להשתמש בתוכנות צד שלישי.

לגבי "שחזור גירסאות קודמות" - זה כן עובד. הסיבה לכך שאנשים טוענים שזה נכשל היא בעיקר בגלל שימוש בתוכנות אנטיוירוס שבעצם פוגעות בתהליך השחזור. הפתרון הוא לעלות במצב ADVANCED STARTUP (חפשו בשורת החיפוש של 10), ומשם לבצע את השחזור. אפשר גם לעלות במצב בטוח ואז לשחזר, אבל התוצאה היא זהה, והשחזור מצליח במלואו בכל אחת מהאפשרויות הללו בגלל שהאנטיוירוס אינו פעיל. עם זאת, בעניין קבצים גדולים - אכן עדיף לוודא שיש מספיק מקום מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...