בקשת חוות דעת למפרט ותיקונים - גיימינג/גראפיקה/פיתוח עד 7K לא כולל ציוד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת חוות דעת למפרט ותיקונים - גיימינג/גראפיקה/פיתוח עד 7K לא כולל ציוד

yotam2233

Recommended Posts

שלום,

קראתי בדקתי והסתכלתי על מפרטים והגעתי למפרט הבא שהרכבתי.

הדברים שאני פחות מבין בהם הם לוחות אם, ומערכות .

לגבי המעבד, הבנתי שהמעבד של הוא יותר יציב מבחינת ביצועים למטרות כלליות (למרות שאולי פחות טוב לגיימינג לעומת נניח i7 9700K).

כמה פרטים נוספים:

- שקט יחסית חשוב אבל לא ברמה של 1000 ש"ח למערכת .

- אני לא סגור על הזיכרון (RAM), חשוב לי מהירות של 3000MHz ומעלה, אבל פחות מתמצא בדגמים. כן צריך 16 ג'יגה ומעלה.

- אם מדובר ב-OC אז רק כזה שקל לעשות בעזרת תוכנה פשוטה ויעודית או באופן ידידותי שמונגש (לא בא לי לשרוף רכיבים על ידי התעסקות מיותרת).

- רכישת המחשב תהיה בחודש-חודשיים הקרובים (אין לי בעיה להמתין לספטמבר אם המחירים אז עדיפים).

המפרט:

מעבדים - Socket - AM4
AMD - AMD Ryzen7 3700X Gen3 8 Core/16 Threads - Base Clock: 3.6GHz - Max Boost Clock: 4.4GHz - With New Only - With  Wraith Prism with LED - 65W TDP - Box...
 כמות:  - 1 - 1516 ₪ 

לוחות אם - Socket AM4
ASUS - PRIME X370-PRO - With New PC Only - - 4x 64GB 3200MHz - HDMI - DP - - CrossFireX CFX - PCIe 3.0 x16 - 2x PCIe 3.0 x8 - PCIe 2.0 x4 - 3x PCIe 2.0 x1 - M.2 - 8x SATA - 3x 3....
 כמות:  - 1 - 495 ₪ 

זכרונות - - לנייח
HyperX - 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DIMM XMP - HX432C16PB3K2/16...
 כמות:  - 1 - 463 ₪ 

כרטיסי מסך - PCIe
Galax - GeForce RTX2070 Super EX - 1 Click OC PCIe 8GB 256BIT W/2x DP/HDMI/DP/Cooling Fan...
 כמות:  - 1 - 2510 ₪ 

דיסקים קשיחים ו - - M2 NVMe

Samsung - 500GB SSD 970 EVO Plus M.2 (M2)...
 כמות:  - 1 - 550 ₪ 

מארזי מחשב - ATX מארז
Coolermaster - MasterCase H500 - Mid Tower - Glass Window - 2x 200M , 1x 120mm Fans included - Iron Grey - NPS...
 כמות:  - 1 - 475 ₪ 

ספקי כח - ATX 

Antec - 750W 80Plus Gold Fully Modular...
 כמות:  - 1 - 445 ₪ 

------------------

6455.00 ₪ 

אשמח לקבל כל הצעה, הערה והארה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

7K

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

משחקים/גרפיקה/פיתוח

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

ללא ציוד

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

שקט יחסית חשוב אבל לא ברמה של 1000 ש"ח למערכת קירור.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)?

אם מדובר ב-OC אז רק כזה שקל לעשות בעזרת תוכנה פשוטה ויעודית או באופן ידידותי שמונגש (לא בא לי לשרוף רכיבים על ידי התעסקות מיותרת).

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

לא

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

רכישת המחשב תהיה בחודש-חודשיים הקרובים (אין לי בעיה להמתין לספטמבר אם המחירים אז עדיפים).

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים?

לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

באופן הנורמטיבי (כלומר, כן אבל אין צורך להגזים).

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אני לא סגור על הזיכרון (RAM), חשוב לי מהירות של 3000MHz ומעלה, אבל פחות מתמצא בדגמים. כן צריך 16 ג'יגה ומעלה.

יש לך המלצה ללוח אם טוב יותר במסגרת אותו התקציב? אחר במסגרת אותו התקציב (או פחות)?

רזולוציית מסך: בוא נניח 1080p למרות שאעדיף מחשב שיכול להסתדר גם עם (הכנה ל-"עתיד").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של skylink

https://www.tms.co.il/68690

זה כנראה המפרט שאני ארכוש, מתאים לך בתקציב. 

לא סגור עדיין לגבי כרטיס מסך שכן שבוע הבא יוצאים דגמי 5700xt שעלולים להשפיע על המחירים

לא תהיה השפעה על מחירים 

5700XT כבר קיים בשוק, יצוא רק גרסאות כל צד שלישי שיהיו יותר יקרות בעשרות שקלים מגרסת רפרסנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...