ישראלים במכונית מעופפת !?!? :-0 העתיד לא נראה כלכך טוב... - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראלים במכונית מעופפת !?!? :-0 העתיד לא נראה כלכך טוב...

Sting

Recommended Posts

זה לא באמת רחפת כמו שאנחנו חושבים עליה בסרטים כמו האלמנט החמישי או סטאר וורס. זה "הרייר" אזרחי בערך. אבל לא נורא, הכונוה יפה. חוץ מזה, עאלק מסלולים מתוכנתים ע"י מחשב... תוך יומיים באים ופורצים את זה וכל עארס שני עושה סלאלומים בין הרי יהודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האוטו המעופף היחיד עדיין קים רק בסרט המונית של ברוס וויליס מהאלמנט החמישי הייתי נותן עלייה גם מיליון!!!!

היחיד? שכחת כנראה את ה-Delorean מ-Back To The Future II וכל שאר המכוניות שהיו שם. זה היה קלאסה..

delorean_bttf_20.jpg

באשר להמצאה החדשה כאן, אני ממש לא רואה את זה בתור , זה אפילו נראה כמו איזשהו סוג של מטוס.

בשביל שזה יקרה זה צריך להיות פונקציונלי כמו , ולא דבר בומבסטי ולא מובן כמו הייצור הזה שלא קשור בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוך 10 שנים רבע מהאוכלוזייה האמריקאית תצרוך מכוניות מעופפות, באמתתתתתת :) אני מוכן להתערב על זה :)

זה דבר שהוא מאוד קשה ליישום שכן מדובר ביצירת תשתית חדשה לגמריי ושילובה עם הישנה.

המכונית מן הסתם מוסיפה מימד תנועה שהוא הגובה ולכן תהיה קשה מאוד לתפעול אפילו היום מכוניות ממוחשבות לא נמכרות מכיוון שהן קשות לתפעול והבנה.

התרומה של ההמצאה כפי שאני בכל אופן רואה היא מינימאלית השוק הולך היום על מכוניות בטיחותיות יותר ומזהמות פחות.

ממש מזמן קראתי במדע פופולארי שממש מצא חן בעיני שהוא מכוניתץ משולבת שיש בה גלגלים, חרפת ולוחות מגנטיים שהוא צריכים לבנות כביש מוליך בעל שדה מאגנטי שהיה דוחה את לוחות המכונית לגובה מסויים מעל פני הקרקע והרחפת הייתה מניעה את המכונית.

זה כבר נשמע מעניין יותר ואני סבור שכנראה העלות הייתה כל כך גבוהה ולכן לא שמעתי על זה שוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחיד? שכחת כנראה את ה-Delorean מ-Back To The Future II וכל שאר המכוניות שהיו שם. זה היה קלאסה..

delorean_bttf_20.jpg

באשר להמצאה החדשה כאן, אני ממש לא רואה את זה בתור , זה אפילו נראה כמו איזשהו סוג של מטוס.

בשביל שזה יקרה זה צריך להיות פונקציונלי כמו , ולא דבר בומבסטי ולא מובן כמו הייצור הזה שלא קשור בכלל.

רן, איפה ראית שהדלוריאן בדיוק עפה? אם כבר הסקייטבורד העתידני מחזרה לעתיד 2 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...