שירים שמזכירים לי את הילדות... - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירים שמזכירים לי את הילדות...

Fkl0ster

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בגלל שהכל מהכל כבר נאמר, אז אלו שתי הסדרות שפשוט הייתי ח-ו-ל-ה עליהן ! (כשקצת גדלתי)

הקומדי סטור (אני עד היום רואה פרקים בביפ שלהם) ונשואים פלוס.

ללא ספק 2 מהטובות ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר נשואים פלוס - זו הסדרה היחידה ששופכת אותי מצחוק. מעולם לא צחקתי מול מרקע הטלוויזיה ערב ערב כמו עם נשואים פלוס! יצירה ענקית!!!

רק היזכרות בקטעים נבחרים מעלה על פני חיוך מטופש... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירים- אנחנו הילדים של חורף 73.

אחרי שדחפו לנו את השיר בכל הכוח למוח בשיעור מגיל 9-12, היום אני יכל להעריך אותו כמו שצריך (שיר מעולה, לא מיצרים כאלה היום...)

סדרות- אין ספק, "הנסיך המדליק מבייל אייר"!!!

סדרה מ-צ-ח-י-ק-ה.

כמובן שהיתי בערך בן 9-12 והיום אם אני יראה זה בטוח לא יהיה כל כך מצחיק, אבל באמת אחלה סדרה.

וגם נשואים פלוס...ההא, קלי בנדי ;D :-*

אבל פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני שנים מנסה להיזכר: מאיזה תוכנית זה "זאביק השועל"?? ???

משלים ושועלים, פלסטלינה כזה. היה גם משהו עם המלך שלמה

בגלל שהכל מהכל כבר נאמר, אז אלו שתי הסדרות שפשוט הייתי ח-ו-ל-ה עליהן ! (כשקצת גדלתי)

הקומדי סטור (אני עד היום רואה פרקים בביפ שלהם) ונשואים פלוס.

ללא ספק 2 מהטובות ביותר.

הקומדי סטור שולט! אני רואה קבוע בביפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר נשואים פלוס - זו הסדרה היחידה ששופכת אותי מצחוק. מעולם לא צחקתי מול מרקע הטלוויזיה ערב ערב כמו עם נשואים פלוס! יצירה ענקית!!!

רק היזכרות בקטעים נבחרים מעלה על פני חיוך מטופש...  :D

אין כמו קצת הומור אמריקאי להעלות חיוך על הפנים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי אני פשוט שנאתתתתתתתי אותם!!! שונא שונא!!

:o

How dare you?!

מצטרף לפורשי. החתולים הסמוראים RULZ נקודה!! who's with me?!

אני מסרב לתת יד להכפשת שמה של קלאסיקה כזאת!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החתולים הסמוראים זה היה הסידרה שחיכתי לה כל יום

אתה צריך לשבת בפינה!

TRUE TRUE

וזאביק השועל זה באמת הפלסטלינה האלו... היה מלא סיפורים על זה שהיה בצנצנת דבש מטבעות זהב כאלה והיה משפט......

מישו זוכר את התוכנית שהייתה בדיוק חמש שניות עם פינגווינים שלא מדברים ויש אחד תינוק שמתגלץ' כל הזמן? מה השם שלה??

אההה ומה השם של הרשע ממייטי מקס?? מה שאתם רוצים אם אתם אומרים לי!

עריכה: לא נראה לי שהשם של הרשע ממייטי מקס זה גוגולת....... זה רשע אחר בסדרה אולי לאדע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

אז יש שלוש סדרות שנזכרתי בהן...

אחת זה עם קבוצת כדורסל עם כוחות מיוחדים, שתמיד היו קורעים להם את הצורה ואז בהפסקה הם היו נכנסים לתאי הלבשה ומשנים צורה, היה אחד שהיה הופך לספגטי !

הייתה עוד אחת גם עם כדורסל, אותו רעיון, רק שהם לא הופכים או משנים צורה, הם פשוט חיות, היה אחד שנראה כמו צרצר אני חושב.

ואחרונה זה מעין סידרה שלקחו את מייקל ג'ורדן, וויין גרצקי ועוד איזה שחקן פוטבול... שהיו נלחמים בפושעים.

ובקשר לשירים, ביום שבת ראיתי קליפ של, תכינו את עצמכם, בוב הבנאי ! בערוץ MTV hits

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחרונה זה מעין סידרה שלקחו את מייקל ג'ורדן, וויין גרצקי ועוד איזה שחקן פוטבול... שהיו נלחמים בפושעים.

נבחרת החלומות\כוכבים? השאר מזכירים לי את קריפי קרולרז

TRUE TRUE

וזאביק השועל זה באמת הפלסטלינה האלו... היה מלא סיפורים על זה שהיה בצנצנת דבש מטבעות זהב כאלה והיה משפט......

מישו זוכר את התוכנית שהייתה בדיוק חמש שניות עם פינגווינים שלא מדברים ויש אחד תינוק שמתגלץ' כל הזמן? מה השם שלה??

אההה ומה השם של הרשע ממייטי מקס?? מה שאתם רוצים אם אתם אומרים לי!

עריכה: לא נראה לי שהשם של הרשע ממייטי מקס זה גוגולת....... זה רשע אחר בסדרה אולי לאדע

לא קראו לרע גולגולת או משהו כזה?

התוכנית עם הפינגווינים אם אני לא טועה זה פינגו (מפלסטלינה). אם אתה רוצה אתה יכול לתפוס את זה בהופ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי גוגלגולת אבל חבר שלי אמר לי שזה לא זה....... טוב אז נראה לי שזה גוגולת.........

מישו יודע איך הסדרה נגמרה בכלל?........ כאילו מקס אמור להיות החובש כובע האחרון אבל לא ראיתי את הפרק האחרון אפעם... הפרק הכי טוב של מייטי זזה שהוא נכנס למשחק מחשב תלת מימדי........

אפחד לא ענה לי עדיין מה השם של התוכנית שהייתה לפני 8 שנים בערוץ 6 עם שני חנונים שהמציאו תוכנת מחשב שהיא כוסית והיא חיה במציאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלה שנולדו מתחת לשנת 85 או משהו כזה בערך....

איך שכחתם מM.C HAMMER הבן אדם היה להיט עד כמה שאני יודע וששמעתי עליו כי אני יליד 1990 והוא פרש בשנת 96 אז מה אתם אומרים הוא היה טוב לא??

לא מזכיר לכם תילדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...