אני מעוניין בהמלצות על לוח אם + מעבד+ כרטיס מסך למחשב SFF - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעוניין בהמלצות על לוח אם + מעבד+ כרטיס מסך למחשב SFF

Mindfileds

Recommended Posts

אני בונה מחשב מולטימדיה לסלון ואני יש לי כבר מארז קטן שאני יכול לעשות לו שינויים לפי הלוח אם שאקנה

חשוב לי שהמחשב יעבוד שקט ושהכרטיס מסך יעביר צמונה באיכוצ טובה לטלויזיה, המחשב לא יהיה מחובר לזג כלל אלה רק לטלויזיה.

תקציב?! הממ.... כנראה שיקבע לפי איכות מול מחיר ובמה אני מוכן או לא להתפשר

תודה לכול המגיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU : Athlon XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) Tray CPU [ ¤ 523.46 ] 1

Motherboards for : Epox 8KMM3I v2.1 VIA KM400 Motherboard (m.ATX, DDR400, AGP8X, VGA, 5.1 Sound, LAN, USB 2) [ ¤ 352.9 ] 1

CPU Cooling : CoolerMaster Aero 7 Lite CPU Cooler for [ ¤ 101.59 ] 1

Video Cards : FIC Radeon 9600 128MB DVI Retail Video Card [ ¤ 730.01 ] 1

Subtotal : ¤ 1707.96

אפשר עקרונית להסתפק בטח ב-AXP1800.. אבל אם מחשבה לעתיד בו נגיד ותנסה להריץ דברים כמו HDTV, ספק אם הם יעבדו עליו.. למעשה לא מאמין שגם AXP2500 יספיק, אבל ההפרש מחירים אינו גבוה וזהו מעבד מאוד משתלם כיום.

בחרתי בקירור של קולרמסטר כי הוא יחסית שקט על הרמה הנמוכה (23dBA), אולי יספיק לך הקירור האלטרנטיבי של , הם טוענים שהוא יותר שקט (21dBA), אבל אני דיי מטיל ספק בעניין..

כרטיס מסך - בחרתי את ההכי חזק שיש שהוא עדיין שקט (מקורר פסיבית), אם אתה לא מתכוון להריץ יישומי כמו משחקים שונים, יספיק לך גם Radeon9200 עם 64 מ"ב.

לוח אם - קטן (microATX) ושקט (צ'יפסט מקורר פסיבית). אומנם עדיף nForce2, אבל אלו יותר יקרים מכיוון שבגירסת m.atx מגיעים בד"כ עם כרטיס מסך מובנה. (למעשה גם ה-KM400 מגיע עם כרטיס מובנה, אבל אני מניח שהוא דיי דרעק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...