ביקורות ראשונות על Thief3 - Deadly Shadows מתחילות לצוץ ברחבי הרשת - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורות ראשונות על Thief3 - Deadly Shadows מתחילות לצוץ ברחבי הרשת

MoRtZkInG

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקה חשבתי שזה משהו המשחק לפי התמונות הוא לא נראה לי ששווה לקנות אותו

לא יודע דווקה חשבתי שכול המשחקים שיוצאים עכשיו יוצאים גרפיקה כדי להתחרות במשחקים כמו 3 וfar cry

אולי חשבתי אבל זה נראה לי מה שצריך להיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי

הגרפיקה המשחק דווקה דיי יפה אבל זה ממש לא משנה אם הוא מגיע לרמה של פאר קרי או לא.

שני משחקים THIEF הראשיונים היו כל כך מיוחדים בגלל שתי סיבות עיקריות:

א. המשחקיות המדהימה - עד שלא תסיימו שלב שלם של אחוזה או בנק ענקי ותדעו שכל פיסת זהב שהייתה בו עכשיו בכיסכם בלי שנדרשתם להרוג שומר אחד אלה רק התגנבתם על תקרות, פירים ובצללים - לא תדעו אושר מהו (או במילות הביקורת של ויגיימס - עד שלו תכנסו למוזיאון שהוכרז כחסין כגנבים ותצאו רק ששום תמונה כבר לא איפה שהיא הייתה...)

ב. העלילה המעולה - עולה עליה רק העלילה של DX הראשון - ממש עלילה של מדהימה עם תככים וציניות ברמה של ספר טוב. ולפי מה שהבנתי העלילה נשמרה גם במשחק החדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כאלה גרועים

לפני כמה חודשים שיחקתי בTHIEF 1 ו 2, למרות הגרפיקה הישנה (מאוד מאוד - שנת 98) שלהם הם פשוט מעולים.

אז להגיד על הגרפיקה הזאת (יחד עם כל האפקטים של האור וצל דינמיים וכו) בעע זאת הגזמה.

השאלה איך המשחק. אם העלילה והמשחקיות טובים כשהיו אז זה יפצה על הכל!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק מאה אחוז הבעיה שלא הבנתם אותי נכון...אני לא אומר שהמשחק עצמו הוא חרא , אני לא יכול להגיד כל עוד לא שיחקתי בו :P

אבל אני רק אומר שהגרפיקה היא - בעעע ;D

(חחח איך אני מעצבן אותכם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...