דיון רישמי בנושא השואה ( בבקשה בלי שום הומור שחור) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון רישמי בנושא השואה ( בבקשה בלי שום הומור שחור)

DEMON HUNTER

Recommended Posts

עכשיו אני פותח דיון בנושא הכאוב והרציני הזה באתר ( מקווה שלמנהלי הפורום לא איכפת ובקשר להומור שחור זה אומר בלי שום בדיחות גטו מפגרות)

כל מישרוצה לדבר לשאול לענות או לספר סיפור על הנושא שייכנס ( כבר 3 שנים אני פותח דיון כזה בכל שנה) הדיון ניפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נימה אישית :

כעת אני בן 27 עם מסגרת של אוניברסיטה (בדרום ) , ועם חלוף הזמן , בני אדם נוהגים לשכוח פרטים חשובים על עברם .

לכן אני מנסה לא לפספס אף טקס יום שואה . גם בטקסי יום הזיכרון לחללי מערכות אני חושב שחשוב להגיע ולהתרגש עם האנשים בטקס .

עכשיו בעצם אני נזכר בכל הטקסים שערכנו בבית הספר הייסודי והתיכון וחשיבותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בערב יש את טקס יום השואה האלטרנטיבי

מ-ו-מ-ל-ץ..

בתאטרון תמונע, לצערי אין לי אפשרות להגיע לשם, במיוחד לא היום.

ציטוט מהתיאור:

" יום שני בשעה 22:00

מי בכלל עיצב לנו את תודעת השואה?

ומה הקשר בין "אין פרפרים פה" להכחשת האלוהים?

ולמה יש שיגדירו את השואה כ"סרט הסנף הראשון בהיסטוריה?"

ואיך זה מתקשר להומור? ולצביעות שלנו?

ואיך החדרנו את השואה לעליה האתיופית?

והחיים של מכחישי השואה מעולם לא היו קלים יותר?

וכן. אנחנו עוזרים להם.

יהודה נוריאל, בן ארצי, דנה ספקטור, ערן סבאג, שמעון אדף, שרית סאבו,

ידידיה מאיר, רחל מלסה, אמנון פישר, אבי גיבסון בראל, שהרה בלאו,

פחד, תעוב, תקווה וחמלה."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי מאוד רוצה להגיע ולראות טכס כזה פעם...

ואגב ואני ממש לא מתכוון לעשות פה צחוקים אבל לדעתי הסרט "החיים יפים" של בניני הוא פשוט גאנות וכל אלה שלא הבינו את המסר וטוענים שהסרט עושה צחוק מנושא השואה אז נבהיר להם את זה:

ההומור (וגם השחור ביותר) הוא דרך נוספת להתמודד עם אסונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rammstein - Du Hast.mp3

את זה מותר...?

נימה אישית :

כעת אני בן 27 עם מסגרת של אוניברסיטה (בדרום ) , ועם חלוף הזמן , בני אדם נוהגים לשכוח פרטים חשובים על עברם .

לכן אני מנסה לא לפספס אף טקס יום שואה . גם בטקסי יום הזיכרון לחללי מערכות אני חושב שחשוב להגיע ולהתרגש עם האנשים בטקס .

נימה אישית:

כעת אני בן 17 עם מסדרת של ביה"ס תיכון (בצפון*), ועם חלוף הזמן, בני אדם שוחדים לשוכח פרטים על עברם.

לכן אני מנסה לפספס כל טקס יום השואה. בטקסי יום הזיכרון לחללי מערכות חשוב להגיע ולהתרגש עם האנשים בטקס.

עכשיו אני נזכר בכל הטקסים שערכנו בביה"ס היסודי ואת הסיוט שזה היה.

וגם אני נזכר שמערכת החינוך יודעת לגרום לתלמידים להתנתק מהמורשת שלהם בכך שהיא מחריכה אותם להשטתף בטקסים, ולעמוד עם דגל מחורבן, שלא אומר לרוב האנשים שעומדים שם כלום, ולהתיבש, מול השמש(וכמוון שאתה יושב מול השמש, אתה לא יכול לראות את מה שמערכת החינוך רוצה שאתה תראה), ולראות משהוא שמחריכים תלמידים לעשות (זה גם נראה ככה..).

אולי שאני יגדל אני יבין, אבל אני מקווה לא להיות בארץ הזאת שאני יגדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rammstein - Du Hast.mp3

את זה מותר...?

נימה אישית :

נימה אישית:

כעת אני בן 17 עם מסדרת של ביה"ס תיכון (בצפון*), ועם חלוף הזמן, בני אדם שוחדים לשוכח פרטים על עברם.

לכן אני מנסה לפספס כל טקס יום השואה. בטקסי יום הזיכרון לחללי מערכות חשוב להגיע ולהתרגש עם האנשים בטקס.

וגם אני נזכר שמערכת החינוך יודעת לגרום לתלמידים להתנתק מהמורשת שלהם בכך שהיא מחריכה אותם להשטתף בטקסים, ולעמוד עם דגל מחורבן, שלא אומר לרוב האנשים שעומדים שם כלום, ולהתיבש, מול השמש(וכמוון שאתה יושב מול השמש, אתה לא יכול לראות את מה שמערכת החינוך רוצה שאתה תראה), ולראות משהוא שמחריכים תלמידים לעשות (זה גם נראה ככה..).

אם משעמם לך , לך לפורום שונאי - חפש בפורטל גרמני .

(או אם אתה רוצה, תלמד לשון וכתיב , או בעצם איך לכתוב במקלדת ולהקיש את האותיות הנכונות)

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השואה היא נושא שצורם לרובנו (אם לא לכולנו)...

לכן בקשר לטקסים "משעממים" בשמש...רק מתוך כבוד למועד חשוב זה ולאנשים ז"ל אשר נספו...ניתן לעבור זאת בפחות סבל וזלזול...

פרט לכך, חשוב לשמור על המורשת ויש להזכיר מועד זה בהזדמנויות רבות...כי כפי ששמתם לב - גם לא נותרו הרבה עדים שיספרו ויזכירו עד כמה נוראים המאורעות שקרו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסדרת של ביה"ס תיכון

בני אדם שוחדים לשוכח פרטים על עברם.

מחריכה אותם להשטתף בטקסים,

שמחריכים תלמידים לעשות

ולעמוד עם דגל מחורבן

לגבי החלק הראשון.... נראה לי שאתה ומערכת החינוך ממילא לא הולכים טוב ביחד, או שסתם החלק במוח שאחראי על שליטה במה שהפה (או הידיים במקרה הזה) מוציא בשביתה.

אם זה המצב אני מבין את הדברים שציטטתי בחלק השני. אם זה משהו אחר אז גם אני מקווה שלא תהיה פה כשתגדל, ואם כבר אז למה לחכות? סע מפה כבר עכשיו הרי עם גישה כזאת בטח בצבא לא תשרת. טיסה נעימה וברוך שפטרנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נימה אישית:

(דעה אישית) תתבייש לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשך אלפי שנים העם העיברי ניסה להפוך את הארץ הזאת למדינה ריבונית ויהודית ואתה סתם כך אומר אני אעזוב תיתבייש לך ממש חוצפה רק תחשוב על כל ההשקעה המלחמות ( כולל מה שבתנ''ך ) הדם והיזע שהושקעו כדי להקים את המדינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...