תאריך שיחרור רישמי של דום 3! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאריך שיחרור רישמי של דום 3!

Sifo Jen

Recommended Posts

זהו, היום לו כולנו חיכנו בקוצר רוח, בהחלט אבן דרך בעולם המחשבים והמשחקים בפרט, דום 3 ישוחרר בעוד כשבועיים ב14 ביוני!

מקור:

http://www.warp2search.net/modules.php?name=News&file=article&sid=18191

עכשיוו רק נותר האלף לייף 2....

ד"א המשחק יהיה יקר מהרגיל, 60$ , אני מעריך שיעלה כ300-350 שקל בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בשביל שני המשחקים האלה אני הולך לקנות איזה מפלצת מסך...אני משער שה 9800 פרו יתאים לי....(רק המחיר...........

בעעע טוב נו נקווה שהוא יחזיק שנתיים שלוש...)

וואי שאני חושב על זה.... המסחק הזה עולה כמעט כמו הכרטיס מסך שלי....(אותו גכרטיס כמו של MILK-INC )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לי שקל על כל פעם שהכריזו עליו, דולר על כל פעם שהכזירו על hl2 ולירה שטרלינג על כל הכרזה על duke nukem forever, כנראה היה לי מספיק כסף כדי לקנות את החברות שאחראיות למשחקים האלה ולשחרר אותם כבר.

במילים אחרות: עד שזה לא מותקן על המחשב שלי, אני לא מאמין שזה קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

שתי המשחקים שהכי שווה לקנות ואני קונה אותם הם HL2 ו-DOOM3 מה אתם אומרים גם STALKER יהיה השקעה טובה??

יש לי כרטסי מסך מספיק טוב לשני המשחקים האלה אבל יהיה לי קצב פריימים מחריד :-\ :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FarCry גם מבהיל, Undying המבוסס על המנוע של אנריל הראשון בכללללללללללל משחק מטורף, שלא לדבר על סידרת Alone In The Dark.

Doom III יהיה קומדיה לעומת כל אלה, בייחוד עם מערכות המחשב הנוכחיות ורמת הפריימים הנמוכה שיפיקו עם המשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אני קונה את המשחק הזה! ומה זאת אומרת איך להשיג סידי קי של HL2 קונים את המשחק שהוא יוצא ומקבלים סידי קי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...