עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

daniel2828

המלצה לספק כוח שקט

Recommended Posts

אשמח לקבל המלצה לספק כוח שקט 450w-550w,עדיפות לדגם שאתם משתמשים בו ומרוצים ממנו,יש לי עכשו את הספק של 450w vp450p,לא מספיק שקט לי,

ראיתי פה בפורום לא מזמן שפירסמו את הדגם  antec NeoECO Modular NE550M,מישהו התנסה בו?

תקציב עד 350 ש"ח.

תודה מראש

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של itzik1206

ספק כח חדש במחיר 299 ש"ח

הספק 650W לפרטים ורכישה הקלק כאן

זאת אותה סדרה של מה שיש לו כבר.

מה זה יעזור?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על המידע,בסוף רכשתי את הדגם שדיברתי עליו, antec NeoECO Modular NE550M.הוא שקט כמו שאני אוהב,אני עובד כצלם והמחשב עובד המון פעמים 7\24 עקב שליחת חומרים באינטרנט,אז גם בלילה הוא ממש מעולה למי שהמחשב אצלו בחדר ואוהב שקט.

רכשתי מtms במחיר של 225 ש"ח כולל משלוח חינם לנקודת איסוף.

ופה המקום להגיד להם תודה ולפרגן,תוך 24 שעות הספק היה אצלי!

אז למען חובבי השקט אני ממליץ בחום.מותג טוב ובמחיר מעולה.(הדגם הקודם שהיה לי במחשב היה מרעיש מאוד,כאילו עובד על פול גז בניוטרל).

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של daniel2828

תודה לכולם על המידע,בסוף רכשתי את הדגם שדיברתי עליו, antec NeoECO Modular NE550M.הוא שקט כמו שאני אוהב,אני עובד כצלם וידאו והמחשב עובד המון פעמים 7\24 עקב שליחת חומרים באינטרנט,אז גם בלילה הוא ממש מעולה למי שהמחשב אצלו בחדר ואוהב שקט.

רכשתי מtms במחיר של 225 ש"ח כולל משלוח חינם לנקודת איסוף.

ופה המקום להגיד להם תודה ולפרגן,תוך 24 שעות הספק היה אצלי!

אז למען חובבי השקט אני ממליץ בחום.מותג טוב ובמחיר מעולה.(הדגם הקודם שהיה לי במחשב היה מרעיש מאוד,כאילו עובד על פול גז בניוטרל).

בעל אותו ספק רק בגרסה הישנה שלו, ממליץ בחום! עבר את ה-10 שנים שימוש ועדיין שקט ודופק עבודה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close