p4c 3 ghz 30 caps - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

p4c 3 ghz 30 caps

nimrodim

Recommended Posts

האים מישהו הצליח להשיג מעבד P4 3 GHZ עם 30 CAPS בארץ?

שמעתי שאלה הכי טובים לOVERCLOCK מבין המעבדים של 3 GHZ. (כמובן NORTHWOOD)....

אני מקווה לקנות בעתיד הקרוב מעבד וזכרונות כשהמטרה היא להגיע ל 3600 MHZ - תוך שימוש בציוד הקיים (ראה חתימה).

בנוסף חשבתי לקנות קודם את המעבד ולראות עד כמה הוא מגיע (כמובן להוריד את מגבלת הזכרון הישן שלי חשבתי להתחיל להריץ את הזכרון מ 100 MHZ ולהעלות משם את ה FSB לזכרונות ולמעבד כלומר אסינכרוני).

ואח"כ לקנות זכרונות מתאימים בהתאם למהירות המירבית של המעבד - אני נוטה לכיוון של 512 MB X2 מסוג 500. - אבל גם 512X2 PERFORMANCE בא בחשבון.

חבל שבכתבה על הזכרונות לא נבדקו GEIL - אם יש למישהו ניסיון איתם ו OVERCLOCKING - שיגיד ...

אשמח לשמוע תגובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האים מישהו הצליח להשיג מעבד P4 3 GHZ עם 30 CAPS בארץ?

על מנת להסביר את עצמי אני מצרף מספר תמונות של של 3 GHZ אחד עם 12 CAPS ואחד עם 30 CAPS שתוכלו לראות את ההבדלים.

sl6wu.jpg

p1010007.jpg

מצטער אני עדיין מנסה להכניס את התמונות  ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב, ראיתי כאלו רק בבריטניה וארצות הברית, אבל אולי יתמזל מזלך ותמצא כזה, אם אתה קונה מחנות שלא מבטיחה RMA אתה חייב לקנות אותו כ- OEM.

SL6WK כאלה יכולים לעשות 3.9Ghz על אוויר @ מתח דיפולטי לידיעך... צ'יפים מדהימים, אבל נדירים. מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית?

ואיזה יש בארץ? אתה לא חושב שהסדרות החדשות יגיעו?

האם נתנו פה למישהו אי פעם לבדוק ולהסתכל לאיזה סידרה שייך מעבד לפני שהוא נקנה בארץ?

דרך אגב התמונה העליונה היא של sl6wu דווקא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי, הכוונה לכך שראיתי רק בחנויות, בתמונות, בת'רדים של אנשים אחרים... בכל מקרה בארץ לא שמעתי על דבר כזה ודיברתי עם הספק שלי על כך, גם הוא לא שמע על מעבדים כאלה בנתיים.

יש חנויות שנותנות להסתכל - אבל לא באינטרנט - רק אם אתה קונה מחנות מקומית, אם אתה מומחה ויום אחד תמצא מעבד כזה - סימן שהם הגיעו לארץ, ואתה בר מזל.

איזה מעבדים יש בארץ? ראיתי SL6WK/SL6WU, אבל לא כל אחד כזה הוא בעל 30 קפיצים, את זה אתה יודע לפי הבאטץ' והשבוע של המעבד.

אולי התמונות הן של WU, אבל ה- WK הוא סטפינג "קסם" למעבדים האלו, והם המצטיינים ביותר. אם הייתי קונה עכשיו, הייתי הולך עליו.

אגב ב- WK הבאטץ' של ה- 30 קפיצים היא Q401A463, אולי זה כתוב על האריזה, תבדוק. אם לא - תצטרך לקנות OEM - כי חנויות בארץ לא נותנות להסתכל, לפחות לא כולן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ה - WU הם גרסאות חדשות יותר ל WK....מוזר. ולפי דעתי יש אפילו סדרה יותר חדשה משהו כמו LZ???

לפי דעתי יש לעשות רשימה של הבאטצ'ים המוצלחים יותר.

דרך אגב אף אחד לא התייחס לשאלות האחרות!!!!

אני כבר אנסה למצוא את רשימות הבאטצים המוצלחים ואפרסם אותם...(כמובן לא על אחריותי!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- LZיים שדיברת עליהם (אגב הסטפינג הנכון הוא SL6Z5, בקיצור M0), הם סטפינגים רק של 2.8C וה- 2.4C, ומדובר ב- EE מוחלש. מצוינים לאוברקלוק.

אין לי מושג לגבי WU, אני ממש לא מתעמק ב- Data Sheets של . בכל מקרה, על אלו שאלות אחרות דיברת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיחסתי לזה:

חשבתי לקנות קודם את המעבד ולראות עד כמה הוא מגיע (כמובן להוריד את מגבלת הזכרון הישן שלי חשבתי להתחיל להריץ את הזכרון מ 100 MHZ ולהעלות משם את ה FSB לזכרונות ולמעבד כלומר אסינכרוני).

ואח"כ לקנות זכרונות מתאימים בהתאם למהירות המירבית של המעבד - אני נוטה לכיוון של 512 MB X2 מסוג 500. - אבל גם 512X2 PERFORMANCE בא בחשבון.

חבל שבכתבה על הזכרונות לא נבדקו GEIL - אם יש למישהו ניסיון איתם ו OVERCLOCKING - שיגיד ...

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב קיים פנטיום 4 מסוג 3 GHZ מסוג NORTHWOOD ששייך לקבוצת SL78Z!!!

הנה הקישור:

http://processorfinder.intel.com/scripts/details.asp?sSpec=SL78Z&ProcFam=483&PkgType=ALL&SysBusSpd=ALL&CorSpd=ALL

אבל לא ראיתי אף תוצאה של לסוג הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...