כרטיס מסך נשרף צריך חדש - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך נשרף צריך חדש

dani thompson

Recommended Posts

היי, נשרף לי הכרטיס 660gtx, חשבתי לקנות יד שניה 750ti, האם יש משהו באיזור ה300 שקל שיתאים למחשב שלי? ואיך לבדוק אם הכרטיס מסך תקין והכל..

תודה!

המפרט שלי:

Intel Core i5 4460 3.2Ghz 6MB L3 Cache s1150 - Tray

G.Skill 16GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 F3-1600C11S-8GNT

Gigabyte GTX660 OC 2GB GDDR5 DX11 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

Antec Three Hundred TWO Mid Tower Gamer Black 1 מארז

ספק כח אקטיבי Antec 550W 80+ VP550P 1

לוח אם Gigabyte GA-H81M-S2V Micro ATX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של djelectric

איך אתה יודע שהוא נשרף? האם אתה מקבל תצוגה כלל? האם ביצעת ניקוי כולל למחשב ולכרטיס כדי לוודא שזה הוא? האם ודאת שהמחשב עובד כראוי כאשר המסך מחובר ללוח האם והכרטיס בחוץ?

המאוררים שבאו איתו נשברו מזמן אז שמתי מאורר חיצוני שהיה טיפה עוזר אבל במצב מנוחה המעלות היו על 50, והיום שיחקתי ושכחתי להדליק את המאורר החיצוני כדי לעזור לקירור והמחשב פשוט נכבה.. הפעלתי מחדש הכל פועל אבל אין תצוגה וכשנגעתי בו היה פשוט רותח, לדעתי עבר את ה100 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שגם אם הכרטיס עובד אתה כבר לא מעוניין לבדוק שוב? כי בעקרון אחרי התקררות מלאה יש סיכוי שהוא יעבוד שוב.

בעקרון GTX 750 TI הוא שנמוך ביצועים, שתדע.

אתה צריך לחפש בלוחות יד שניה ראויים ולראות מה אתה יכול למצוא שיתאים.

כרטיסי מסך שיהיו חזקים לפחות כמו זה שיש לך הם GTX 760 ומעלה, GTX 960 ומעלה, GTX 1050 ומעלה,

מצד כרטיסים כמו R9 270 ומעלה, 560 ומעלה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אני מניח שגם אם הכרטיס עובד אתה כבר לא מעוניין לבדוק שוב? כי בעקרון אחרי התקררות מלאה יש סיכוי שהוא יעבוד שוב.

בעקרון GTX 750 TI הוא שנמוך ביצועים, שתדע.

אתה צריך לחפש בלוחות יד שניה כרטיסי מסך ראויים ולראות מה אתה יכול למצוא שיתאים.

כרטיסי מסך שיהיו חזקים לפחות כמו זה שיש לך הם GTX 760 ומעלה, GTX 960 ומעלה, GTX 1050 ומעלה,

מצד AMD כרטיסים כמו R9 270 ומעלה, 560 ומעלה,

זהו שבדקתי אחרי כמה שעות אותו דבר אין תצוגה כלום.. ומבין הכרטיסים שציינת, יש משהו באיזור 300 ש"ח אולי 350?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

חדשים? כבר הפסיקו למכור כאלה חדשים. אבל יש לך לוחות כמו יד2 וכמו טריידזון שיכולים לעזור לך:

https://hwzone.co.il/tradezone/

התכוונתי יד 2, ואיך אדע אילו כרטיסים בוודאות יתאימו למפרט של המחשב שלי? ואיך לבדוק תקינות של הכרטיס מיד 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מתנות חינם, לומדים את זה באיזשהו שלב בחיים, ולכן זה מאוד ברור ששני הכרטיסים האלה מזוייפים.

חוץ מזה שתופעת הכרטיסים המזוייפים מאוד שכיחה באיביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות מ100 שקל לכרטיס כזה חחח סקאם ודאי. ובכל זאת, מישהו יכול לעזור לי?

ציטוט

התכוונתי יד 2, ואיך אדע אילו כרטיסים בוודאות יתאימו למפרט של המחשב שלי? ואיך לבדוק תקינות של הכרטיס מיד 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...