U2518D VS U2419H - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

U2518D VS U2419H

Shalev Abuhatzeira

Recommended Posts

שלום חברים. בהנחה שהתקציב הוא לא בעייתי מבין 2 המסכים הבאים: U2518D VS U2419H
איזה מהם יהיה הכי טוב עבורי בשביל עריכות סטילס ועריכות . (פה ושם קצת גיימינג אבל לא משהו קריטי בכלל)

ההפרש במחיר ביניהם הוא זניח עבורי, השאלה אם קיים סיכוי בו עדיין עדיף את ה-24 אינץ' FHD על פני 25 אינץ' 2K.

בכל אופן שאלת אקסטרה, ב-25 אינץ' יש אופצית שלא ממש נחוצה לי וגם לא ממש הבנתי את ייעודה ומתי משתמשים בה, השאלה היותר חשובה לי אם מדובר בפיצ'ר שפועל כל הזמן ועלול לפגוע לי בתהליכי העריכה והדיוק בצבעים שאני עורך? מישהו יכול לשפוך קצת אור? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הידד, אני לא היחיד באותה הדילמה. 

אגיד לך את המידע שאספתי עד כה:
U2518D נחשב מודל עם בעיות backlight bleed חמורות. פס ייצור עם Quality control נמוך. ברוב המקומות שמעתי מעט ביקורות, מעורבבות, כאשר השליליות מביניהן רועשות מאוד. המקור היחיד שגרם לי לשקול בכל זאת לקנות אותו הוא יפן, שם יש כמות די משמעותית של ביקורות (144) ורוב רובן חיוביות מאוד ולא מעלות את הנושא. 
לגבי פיצ'ר הHDR: אפשר לבטל אותו ממה שהבנתי. הפונקציה בכל מקרה נחשבת שקר של , ולא באמת עובדת כמו שHDR צריך. 

לגבי ה U2419H... אני יודע שדגם U2417H נחשב מצוין, אבל לא מצאתי אף לא ביקורת אחת על ה-19, והוא עולה 200-300 ש"ח יותר אז מעניין אותי לדעת עבור מה תוספת התשלום. 

בכל מקרה מקווה שאנשים עם יותר נסיון עם המסכים האלה יענו פה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעודד לשמוע שאני לא לבד באותה הדילמה! (עם כל הצער שבדבר)
אני קראתי בדיוק אותו הדבר כשמדובר בדגם ה-2K הביקורות הן 50:50 כשמדובר בנושא בעיות של בקרת איכות ו-BLEED.
אתה עדיין בהתלבטות? או שכבר אתה משתמש במסך הזה ולא נתקלת בתקלות? לא ממש הצלחתי להבין מהתגובה שלך.

בגדול הדגם U2419H שונה מקודמו בעיצוב היותר מינימליסטי (גם הרגלית הצטמצמה), כניסות ה-USB3 שלו משלבות גם מטען 5V / 2A שזה נחמד.
וההבדל המשמעותי ביותר שהחלטתי לצרף אותו להשוואה הוא הפילטר קרינה כחולה שקיים בו כדי להגן על העין ולמנוע ממנה מאמץ, למי שיושב הרבה מול מסך וחווה כאבי ראש לרוב זו הסיבה. הלוואי ונצליח למצוא תגובה טובה... מצד אחד ממש בא לי מסך 2K והמחיר של ה-U2518D הוא לגמרי סביר אבל אם הוא סובל מבעיות איכות זה כנראה לא כדאי. מצד שני גם FHD יכול להספיק השאלה עד כמה רואים את ההבדל ביניהם כשמדובר בגודל מסך דיי דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא קניתי קניתי, עדיין נמצא בדילמה. ממש קרוב ללקנות אבל תכלס, מפחד. 
אני לא קונה מסך כל יומיים, יותר כמו כל 8 שנים אז אני רוצה לקבל משהו טוב לאורך זמן.
חבל לי שהפסיקו לייצר את הדגם הקודם, U2515H כי שמעתי שהוא פצצה.

אני לא יודע עד כמה רואים את ההבדל במסך בגודל הזה לגבי FHD או 2K, הדעות באינטרנט קצת חלוקות לגבי זה. 
יש שאומרים שההבדל מינורי ממש, ויש כאלה שאומרים שהם "לא יכולים לחזור אחורה". 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל - אין בלעדיות במסכים.

יש רבים וטובים לא פחות.

מי שלא מחפש את כל ה - וסיבובים והגבהות

ושאר אקרובטיקות של הצג, יכול בהחלט למצוא את

מבוקשו גם במסך כזה - 

https://ksp.co.il/?uin=38912

כמובן בעוד חנויות.

לא אומר שזה מושלם, אבל בתור צג נטו - לא נופל

מהדגמים שנידונים בדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...