שאלה בקשר לשיפור כרטיס מסך וזכרון ועמידות של מחשב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לשיפור כרטיס מסך וזכרון ועמידות של מחשב

EMY-NEM

Recommended Posts

הי

יש לי מחשב עם לוח אינטל עם מעבד פנטיום 4 2.0 MHZ 400 Fsb

זכרון 256MB SDRAM 133MHZ

כניסה AGP X4

וכרטיס מסך G-FORCE 2 Mx440

אני רוצה לשפר את מחשב כדי שיריץ משחקים בצורה טובה יותר

האם הוספה של כרטיס Saphire 9800 PRO 128MB

והוספה של עוד 512 מגה מאותו סוג

ישפרו את המחשב לרמה טובה והאם הוא יוכל להריץ משחקים חדשים בצורה טובה?

ולכמה זמן המחשב הזה יוכל להספיק לי כך שהוא ימשיך להריץ משחקים חדשים בצורה טובה?

צריך לציין כי אני עובד ברזולוציות של 1024X768 ואין לי כוונה לעבוד על רזולוציות גבוהות יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההערה לגבי הזכרונות רלוונטית רק במידה והלוח אכן תומך בזכרונות . במידה ואין זה המצב תצטרך להסתפק בזכרונות SDRAM כאשר ה-512MB עולים יותר מ-600 ש"ח כיום. קח בחשבון כי לא תוכל להעביר את הזכרונות הללו למחשב אחר סעתיד שכן הינם מיושנים מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובות

הלוח שלי הוא של דגם D845WN ולפי מה שהבנתי הוא תומך רק בזכרונות SDRAM לצערי ולכן אני צריך יכל להוסיף רק מסוג זה

אך אץ הזכורנות אני מקבל בחינם כי אח שלי מחליף מחשב והוא יביא לי תזכרון שלו אז המחיר זה לא בעיה

השאלה האם אחרי שאני יוסיף את הזכרון SDRAM ואת הכרטיס 9800 PRO זה עדין ישפר לי תביצועים לרמה מספיקה למשחקים של היום ושל העתיד של השנה שנה וחצי הקרובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לך שיפור משמעותי בביצועים נכון להיום ולעתיד הקרוב. שנה וחצי זהו כבר העתיד הרחוק וקשה לנבא כיום את אשר יתרחש בתקופה זו. R9800P תצטרך לרכוש בכל מקרה בשלב מסויים. מכיוון שציינת כי את ה-SDRAM הינך מקבל בחינם אין שום סיבה לא לעשות זאת. במקרה הגרוע, בסופו של דבר תצטרך להחליף את המחשב אך כרטיס המסך ישאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...