רכישת מחשב עד 11,000 + מסך! - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מחשב עד 11,000 + מסך!

The-Gamer

Recommended Posts

ציטוט של The-Gamer

ואני לא רוצה ולא צריך  ssd יותר גדול זה הצרכים שלי. אני לא אשים שם את כל המשחקים שאני משחק מין הסתם כי זה מטומטם והורס עזבו רגע תכסף בצד 

איך קירור אמור להפריע אם הוא מקרר פי 5 יותר טוב מסטוק מעפן כמו שאמרת? איך לוח אם כזה יכול להפריע פה תנו מידע טכני תהיו ספציפיים קצת שאני אדע פחות או יותר אני גם קצת בקיא בחומרה.. אני באמת מודה לכם על הייעוץ ועל הסבלנות אבל אני רוצה להבין דברים טכניים .. 

תקשיב, רוב המשחקים היום מורכבים מאוד, "עולם פתוח" המון אינפורמציה, NPC, טקסטורות ברזולוציה גבוהה...

הנקודה שלי שפה נכנס למשוואה , זמני הטעינה של שלבים דרך דיסק מכאני יכולים להגיע לדקות במשחקים כאלו.

אתה לא מתכוון לרכוש מחשב ב-11K בשביל לשחק כמו בקונסולה...? קח בחשבון, שההבדלים הם שמיים וארץ בזמני טעינה של משחקים.

אני מאוד ממליץ לך לרכוש גדול יותר עבור משחקים! זאת בעצם המטרה של המחשב החדש?!

מערכת נודלי, יקרה! תופסת המון מקום במארז. אז למה המערכת מיועדת? לחובבי OC מטורף, לתחנת רנדר שהמעבד עובד כל הלילה 100%...

זאת המטרה של המערכת קירור נוזלי. במקרה שלך מספיק קירור סטוק או קצת יותר חזק אם תעשה בעתיד.

"מעפן" הכוונה שלי לקירור סטוק של אינטל, הקירור סטוק של ממש טוב, אני מכיר אנשים שמבצעים בעזרתו OC קל.

ההבדלים בלוחות אם, הם בעיקר באפשרויות שהלוח נותן לך, ככל שהלוח יקר יותר יש יותר אפשרויות השאלה אם אתה צריך אותם?

לוחות יקרים ל-OC מגיעים עם יותר מייצבי מתח למעבד. רוב הלוחות שנמכרים במחיר של 300~550 ש"ח עונים על רוב הצרכים של המשתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של The-Gamer

אין בעיה אבל מפה ולהגיד שמסך מיותר ולהציע כרטיס מסך 2070 שהוא חלש ב30 25 אחוז מה2080 .. ואף אחד לא דחף כלום אולי כן הספק לא בחירה הכי טובה אבל מה לא אופטימלי פה חוץ מזה מעניין הסכום? ואני לא רוצה ולא צריך  ssd יותר גדול זה הצרכים שלי. אני לא אשים שם את כל המשחקים שאני משחק מין הסתם כי זה מטומטם והורס עזבו רגע תכסף בצד 

איך קירור אמור להפריע אם הוא מקרר פי 5 יותר טוב מסטוק מעפן כמו שאמרת? איך לוח אם כזה יכול להפריע פה תנו מידע טכני תהיו ספציפיים קצת שאני אדע פחות או יותר אני גם קצת בקיא בחומרה.. אני באמת מודה לכם על הייעוץ ועל הסבלנות אבל אני רוצה להבין דברים טכניים .. 

התשובה מאוד פשוטה אתה לא צריך את הלוח והקירור הזה

לפי הדירושות שביקשת אין לך צורך בהם.

זה לזרוק כסף על תכונות שלא תנצל.

גם אם תעשה oc עם הקירור סטוק עם לוח כמו ה b450 אתה תגיע לתוצאות טובות וטמפרטורה טובה.

אתה לא צריך ב 800 שקל בשביל זה.

הרי זה לא שעם הקירור סטוק של המעבד נשרף. 

הוא יחזיק על טמפרטורות טובות גם במאמץ ובשביל כמה מעלות פחות שלא יתנו לך שום שיפור ביצועים לשלם 800 שקל ו 700 שקל על לוח זה סתם.

בעניין המסך שוב גם אני בעל דגם דומה של אסוס רק .

המסך מעולה אבל יש מסכים לא פחות טובים בפחות כסף ואם הייתי קונה היום מסך הייתי קונה משהו אחר כעור כנראה.

בנוגע ל 2080 הוא חזק יותר זה ברור ובעניין הזה אני חושב שעוד אפשר להגיד שזה בסדר לקחת אותו אם הוא נכנס בתקציב כי תקבל יותר fps במשחקים.

אבל מה שכן אתה מוסיך 1500 שח כמעט.

עם 2070 אתה תקבל אחלה fps ובהרבה פחות כסף.

זו החלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי לפני חודש את המפרט הזה:

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
AMD Ryzen 7 2700X Processor Box
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1441
לוחות אם:
Gigabyte B450 AORUS M
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 433
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 8G 2400 CL16 Vengeance LPX Red CMK8GX4M1A2400C16R - בקניית מחשב חדש בלבד
    כמות: 2 - מחיר: ₪ 578
מארזים:
מארז IPPON THUNDER  צבע שחור/אפור עם 5 מאוררי לד אדומים 120מ"מ
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 239
ספקי כוח:
Corsair VS650 650W PSU 80+
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 276
כוננים קשיחים:
Seagate HDD 1.0TB 64MB SATA3 Barracuda
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 200
מסכים:
ROG Strix XG27VQ Curved Gaming Monitor – 27 inch FHD 144Hz (FreeSync)
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1919
סה"כ: ₪ 5085
מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/38284

ssd יש לי 500 קונה רק מחו''ל בהרבה יותר זול

כרטיס מסך מצאתי יד 2 1080 ti ב 2000 שקל שנותן ביצועים יותר טובים משלך בקצת, 7000 אלף יצא לי, והמחשב שלי יותר טוב משלך בכמה fps זניח, אבל אתה עשית טעות והלכת על סתם חלקים יקרים, תשנה זה אפשרי, הקירור של ברמה של ב 250 שקל חבל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ithamar22

התשובה מאוד פשוטה אתה לא צריך את הלוח והקירור הזה

לפי הדירושות שביקשת אין לך צורך בהם.

זה לזרוק כסף על תכונות שלא תנצל.

גם אם תעשה oc עם הקירור סטוק עם לוח כמו ה b450 אתה תגיע לתוצאות טובות וטמפרטורה טובה.

אתה לא צריך קירור ב 800 שקל בשביל זה.

הרי זה לא שעם הקירור סטוק של AMD המעבד נשרף. 

הוא יחזיק על טמפרטורות טובות גם במאמץ ובשביל כמה מעלות פחות שלא יתנו לך שום שיפור ביצועים לשלם 800 שקל ו 700 שקל על לוח זה סתם.

בעניין המסך שוב גם אני בעל דגם דומה של אסוס רק 4k .

המסך מעולה אבל יש מסכים לא פחות טובים בפחות כסף ואם הייתי קונה היום מסך הייתי קונה משהו אחר כעור כנראה.

בנוגע ל 2080 הוא חזק יותר זה ברור ובעניין הזה אני חושב שעוד אפשר להגיד שזה בסדר לקחת אותו אם הוא נכנס בתקציב כי תקבל יותר fps במשחקים.

אבל מה שכן אתה מוסיך 1500 שח כמעט.

עם 2070 אתה תקבל אחלה fps ובהרבה פחות כסף.

זו החלטה שלך.

ציטוט של AQ King

אני קניתי לפני חודש את המפרט הזה:

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
AMD Ryzen 7 2700X Processor Box
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1441
לוחות אם:
Gigabyte B450 AORUS M
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 433
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 8G 2400 CL16 Vengeance LPX Red CMK8GX4M1A2400C16R - בקניית מחשב חדש בלבד
    כמות: 2 - מחיר: ₪ 578
מארזים:
מארז IPPON THUNDER  צבע שחור/אפור עם 5 מאוררי לד אדומים 120מ"מ
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 239
ספקי כוח:
Corsair VS650 650W PSU 80+
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 276
כוננים קשיחים:
Seagate HDD 1.0TB 64MB SATA3 Barracuda
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 200
מסכים:
ROG Strix XG27VQ Curved Gaming Monitor – 27 inch FHD 144Hz (FreeSync)
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1919
סה"כ: ₪ 5085
מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/38284

ssd יש לי 500 קונה רק מחו''ל בהרבה יותר זול

כרטיס מסך מצאתי יד 2 1080 ti ב 2000 שקל שנותן ביצועים יותר טובים משלך בקצת, 7000 אלף יצא לי, והמחשב שלי יותר טוב משלך בכמה fps זניח, אבל אתה עשית טעות והלכת על סתם חלקים יקרים, תשנה זה אפשרי, הקירור של AMD ברמה של קירור ב 250 שקל חבל על הכסף.

איתמר, החלקים היקרים גם השאירו אותי עם אופציה לשידרוג אז בחרתי ללכת על זה.

לגבי הקירור כן יכלתי להתפשר אתה צודק ולחסוך את הכסף אבל הצריכה שלי היא גיימינג כבד וטיפל'ה שאולי שכחתי לציין אבל בכל זאת,

לאור כל מה שנאמר על המפרט, אני לא מתחרט עליו... אמנם, חומרה יותר יקרה ממה שצריך אבל תמיד עדיף להשאיר אופציה לשידרוג כמובן בעתיד הרחוק אני מדבר...

לגבי המפרט שלך AQ -

2080 חזק בכ-5% בערך מה1080TI סתם שתדע. תעשה תבדוק בנצ'מארקים.

והמסך שלך תומך בFREE SYNC שזה לכרטיסי מסך -_-

ואתה לקחת 1080TI אז אמליץ לך לשנות כך שלא תתאכזב..

כרטיסי מסך זה G - SYNC..

אני לא מומחה לחומרה אבל קצת יודע שהמפרט שלך לא הכי אחי.

תודה רבה לכולם על הייעוץ ועל הסבלנות, על העזרה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של The-Gamer

איתמר, החלקים היקרים גם השאירו אותי עם אופציה לשידרוג אז בחרתי ללכת על זה.

לגבי הקירור כן יכלתי להתפשר אתה צודק ולחסוך את הכסף אבל הצריכה שלי היא גיימינג כבד וטיפל'ה עיצוב גראפי שאולי שכחתי לציין אבל בכל זאת,

לאור כל מה שנאמר על המפרט, אני לא מתחרט עליו... אמנם, חומרה יותר יקרה ממה שצריך אבל תמיד עדיף להשאיר אופציה לשידרוג כמובן בעתיד הרחוק אני מדבר...

לגבי המפרט שלך AQ -

2080 חזק בכ-5% בערך מה1080TI סתם שתדע. תעשה גוגל תבדוק בנצ'מארקים.

והמסך שלך תומך בFREE SYNC שזה לכרטיסי מסך AMD -_-

ואתה לקחת 1080TI אז אמליץ לך לשנות כך שלא תתאכזב..

כרטיסי מסך NVIDIA זה G - SYNC..

אני לא מומחה לחומרה אבל קצת יודע שהמפרט שלך לא הכי אחי.

תודה רבה לכולם על הייעוץ ועל הסבלנות, על העזרה! :)

אתה לא רואה את בדברים נכון

להתפשר זה לקחת משהו שהוא פחות טוב עבור השימושים שלך.

אבל לקחת וקירור כאלו שלא יתנו לך שום שיפור בביצועים לא עכשיו ולא בעתיד.

אם השימושים שלך הם דיימינג וקצת עריכה אין שום קשר לרכיבים האלו.

מה גם שלשדרג אתה יכול גם את המפרט שהוצע לך בדיוק באותה צורה שתשדרג את המפרט שבנית לעצמך.

זה לא משנה את אופן השדרוג.

לגבי הכרטיס מסך כמו שאמרתי אתה לא צריך 2080 גם 2070 מספיק לך.

בעניין המסך כל הפיצרים האלו לא משנים ולא שווים את הכסף לא יתנו לך שום דבר.

בסופו של דבר בחירה שלך.

אנחנו ניסינו לעזור ועל הדרך לחסוך לך כמה אלפי שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ithamar22

אני לא חושב שצריך יותר מ 2070 בשביל 2K:

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד 

מעבד: 1830 ₪ - * בהרכבת מחשב * - Intel Octa-Core i7-9700K 3.6Ghz-4.9Ghz Turbo Coffee Lake-R S1151
קירור מים למעבד: 699 ₪ - * מבצע * - Corsair H115I PRO RGB
לוח אם: 699 ₪ - * חדש * - MSI MPG Z390 gaming PLUS
זכרון: 699 ₪ - * בלעדי בסטארט * - T-FORCE 16G (2x8G) 3000Mhz DELTA RGB CL16 Black
כרטיס מסך: 2599 ₪ - * בהרכבת מחשב * - Gigabyte Geforce RTX2070 8G  WindForce 3X
דיסק קשיח: 676 ₪ - Samsung SSD 500G 970 EVO M.2 nvme PCI-E X4 - 5 Years Warranty
דיסק קשיח: 878 ₪ - SSD Crucial 1T MX500 3D NAND Read-560 / Write-510 SATA III  5 Years Warranty
ספק כוח: 480 ₪ - * מבצע * - Corsair 650W 80+ GOLD RM650X Modular 5 Years Warranty
מארז: 333 ₪ - NZXT S340 Windowed BLACK
מסך מחשב: 1923 ₪ - * חדש * - Samsung 27'' C27JG50QQM 2K 144Hz CURVED

מחיר סופי: 10816 ₪ למזומן 
 11032 ₪ לאשראי עד 12 תשלומים 
 11248 ₪ לאשראי עד 36 תשלומים

אופציית AMD :

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד 

מעבד: 1372 ₪ - * מבצע * - AMD Octa Core RYZEN 7 2700X 4.3Ghz AM4 BOX
לוח אם: 623 ₪ - * חדש * - MSI X470 gaming PLUS
זכרון: 699 ₪ - * בלעדי בסטארט * - T-FORCE 16G (2x8G) 3000Mhz DELTA RGB CL16 Black
כרטיס מסך: 2599 ₪ - * בהרכבת מחשב * - Gigabyte Geforce RTX2070 8G  WindForce 3X
דיסק קשיח: 676 ₪ - Samsung SSD 500G 970 EVO M.2 nvme PCI-E X4 - 5 Years Warranty
דיסק קשיח: 878 ₪ - SSD Crucial 1T MX500 3D NAND Read-560 / Write-510 SATA III  5 Years Warranty
ספק כוח: 480 ₪ - * מבצע * - Corsair 650W 80+ GOLD RM650X Modular 5 Years Warranty
מארז: 333 ₪ - NZXT S340 Windowed BLACK
מסך מחשב: 1923 ₪ - * חדש * - Samsung 27'' C27JG50QQM 2K 144Hz CURVED

מחיר סופי: 9583 ₪ למזומן 
 9774 ₪ לאשראי עד 12 תשלומים 
 9966 ₪ לאשראי עד 36 תשלומים

אני חושב שלחסוך כמה שקלים ולקחת AMD זה עדיף לך, אלא אם אתה לא מוכן לקחת משהו שהוא לא אינטל.

AMD מעולים ויחס העלות תועלת שלהם הרבה יותר עדיפה מאינטל.

תוכל לשמור את העודף או לשדרג את אחד הרכיבים, לשדרג ל 2080 או לשדרג מסך אם תרצה.

אני מציע לקחת את אופציית AMD

אני קונה וממליץ על TMS אבל בוא נפתח את כל הקלפים כן בסופו של דבר זה הכיס שלנו וישראלים ערבים זה לזה נכון?:)

אז ככה אני גם קניתי מTMS אבל רק לוח מכיוון שאם ו..היה נהרס אז ההחלפה מהירה מאשר כל שאר החלקים מאמזון הכל!!!

אני ממש ממליץ לך ללכת לכיוון המעבדים של רייזן למה? כי הם זולים יותר ולא פחות חזקים מהמעבדים של במיוחד כאשר אתה משחק ברזלוציות גבוהות משמע1440P או 4K

מה כן הייתי משנה במפרט....לא הייתי קונה סדרה 2000 של נוידיה המחירים פשוט הזוייםויש שמועות שהסדרה הזו מתחממת ונשרפת(יש מצב מדובר כרגע רק על ה-2080 TI אבל למה לשלם על משהו שסדרה לפני נותנת יותר או אותו הדבר במחיר יותר טוב)עדיף לקנות סדרה 1080TI אפילו יד שניה יעלה זול לי אישית יש וגה ואני ממתין שיצא כרטיס לAMD ...מכיוון שמדובר פה על מפרט עם מסך 2K כן הייתי בודק כרטיסי מסך של נראה לי שה590 החדש לא רע גם לרזלוציה של 2K תחסוך הרבה כסף תמכור שיצא משהו טוב באמת אם ותרצה לעלות ברזלוציה מקווה שעזרתי ושוב הכל בהמלצה אתה תצטרך לעשות טיפה שעורי בית בשביל לקבל את הטוב ביותר בשבילך מבחינת מפרט/מחיר ....מאיפה אפשר לקנות? קנית מאייביי NVME אין לי איתו בעיותוגם עם SSD כל השאר קניתי מאמזון וכמובן אין בעיות ואם כן הם ישר מטפלים בבעיות כיום הבנתי שיש אפשרות לקנות דרך תבדוק גם שם בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד 

מעבד: 1830 ₪ - * בהרכבת מחשב * - Intel Octa-Core i7-9700K 3.6Ghz-4.9Ghz Turbo Coffee Lake-R S1151
קירור מים למעבד: 699 ₪ - * מבצע * - Corsair H115I PRO RGB
לוח אם: 699 ₪ - * חדש * - MSI MPG Z390 gaming PLUS
זכרון: 699 ₪ - * בלעדי בסטארט * - T-FORCE 16G (2x8G) 3000Mhz DELTA RGB CL16 Black
כרטיס מסך: 2599 ₪ - * בהרכבת מחשב * - Gigabyte Geforce RTX2070 8G  WindForce 3X
דיסק קשיח: 676 ₪ - Samsung SSD 500G 970 EVO M.2 nvme PCI-E X4 - 5 Years Warranty
דיסק קשיח: 878 ₪ - SSD Crucial 1T MX500 3D NAND Read-560 / Write-510 SATA III  5 Years Warranty
ספק כוח: 480 ₪ - * מבצע * - Corsair 650W 80+ GOLD RM650X Modular 5 Years Warranty
מארז: 333 ₪ - NZXT S340 Windowed BLACK
מסך מחשב: 1923 ₪ - * חדש * - Samsung 27'' C27JG50QQM 2K 144Hz CURVED

מחיר סופי: 10816 ₪ למזומן 
 11032 ₪ לאשראי עד 12 תשלומים 
 11248 ₪ לאשראי עד 36 תשלומים 

אופציית AMD :

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד 

מעבד: 1372 ₪ - * מבצע * - AMD Octa Core RYZEN 7 2700X 4.3Ghz AM4 BOX
לוח אם: 623 ₪ - * חדש * - MSI X470 gaming PLUS
זכרון: 699 ₪ - * בלעדי בסטארט * - T-FORCE 16G (2x8G) 3000Mhz DELTA RGB CL16 Black
כרטיס מסך: 2599 ₪ - * בהרכבת מחשב * - Gigabyte Geforce RTX2070 8G  WindForce 3X
דיסק קשיח: 676 ₪ - Samsung SSD 500G 970 EVO M.2 nvme PCI-E X4 - 5 Years Warranty
דיסק קשיח: 878 ₪ - SSD Crucial 1T MX500 3D NAND Read-560 / Write-510 SATA III  5 Years Warranty
ספק כוח: 480 ₪ - * מבצע * - Corsair 650W 80+ GOLD RM650X Modular 5 Years Warranty
מארז: 333 ₪ - NZXT S340 Windowed BLACK
מסך מחשב: 1923 ₪ - * חדש * - Samsung 27'' C27JG50QQM 2K 144Hz CURVED

מחיר סופי: 9583 ₪ למזומן 
 9774 ₪ לאשראי עד 12 תשלומים 
 9966 ₪ לאשראי עד 36 תשלומים 

אני חושב שלחסוך כמה שקלים ולקחת AMD זה עדיף לך, אלא אם אתה לא מוכן לקחת משהו שהוא לא אינטל.

AMD מעולים ויחס העלות תועלת שלהם הרבה יותר עדיפה מאינטל.

תוכל לשמור את העודף או לשדרג את אחד הרכיבים, לשדרג ל 2080 או לשדרג מסך אם תרצה.

אני מציע לקחת את אופציית AMD

אני קונה וממליץ על TMS אבל בוא נפתח את כל הקלפים כן בסופו של דבר זה הכיס שלנו וישראלים ערבים זה לזה נכון?:)

אז ככה אני גם קניתי מTMS אבל רק לוח מכיוון שאם ו..היה נהרס אז ההחלפה מהירה מאשר כל שאר החלקים מאמזון הכל!!!

אני ממש ממליץ לך ללכת לכיוון המעבדים של רייזן למה? כי הם זולים יותר ולא פחות חזקים מהמעבדים של אינטל במיוחד כאשר אתה משחק ברזלוציות גבוהות משמע1440P או 4K

מה כן הייתי משנה במפרט....לא הייתי קונה סדרה 2000 של נוידיה המחירים פשוט הזוייםויש שמועות שהסדרה הזו מתחממת ונשרפת(יש מצב מדובר כרגע רק על ה-2080 TI אבל למה לשלם על משהו שסדרה לפני נותנת יותר או אותו הדבר במחיר יותר טוב)עדיף לקנות סדרה 1080TI אפילו יד שניה יעלה זול לי אישית יש וגה ואני ממתין שיצא כרטיס 4K לAMD ...מכיוון שמדובר פה על מפרט עם מסך 2K כן הייתי בודק כרטיסי מסך של AMD נראה לי שה590 החדש לא רע גם לרזלוציה של 2K תחסוך הרבה כסף תמכור שיצא משהו טוב באמת אם ותרצה לעלות ברזלוציה מקווה שעזרתי ושוב הכל בהמלצה אתה תצטרך לעשות טיפה שעורי בית בשביל לקבל את הטוב ביותר בשבילך מבחינת מפרט/מחיר ....מאיפה אפשר לקנות? קנית מאייביי NVME אין לי איתו בעיותוגם עם SSD כל השאר קניתי מאמזון וכמובן אין בעיות ואם כן הם ישר מטפלים בבעיות כיום הבנתי שיש אפשרות לקנות דרך Newegg תבדוק גם שם בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

אני ממש ממליץ לך ללכת לכיוון המעבדים של רייזן למה? כי הם זולים יותר ולא פחות חזקים מהמעבדים של אינטל במיוחד כאשר אתה משחק ברזלוציות גבוהות משמע1440P או 4K

מה כן הייתי משנה במפרט....לא הייתי קונה סדרה 2000 של נוידיה המחירים פשוט הזוייםויש שמועות שהסדרה הזו מתחממת ונשרפת(יש מצב מדובר כרגע רק על ה-2080 TI אבל למה לשלם על משהו שסדרה לפני נותנת יותר או אותו הדבר במחיר יותר טוב)עדיף לקנות סדרה 1080TI אפילו יד שניה יעלה זול לי אישית יש וגה ואני ממתין שיצא כרטיס 4K לAMD ...מכיוון שמדובר פה על מפרט עם מסך 2K כן הייתי בודק כרטיסי מסך של AMD נראה לי שה590 החדש לא רע גם לרזלוציה של 2K תחסוך הרבה כסף תמכור שיצא משהו טוב באמת אם ותרצה לעלות ברזלוציה מקווה שעזרתי ושוב הכל בהמלצה אתה תצטרך לעשות טיפה שעורי בית בשביל לקבל את הטוב ביותר בשבילך מבחינת מפרט/מחיר ....מאיפה אפשר לקנות? קנית מאייביי NVME אין לי איתו בעיותוגם עם SSD כל השאר קניתי מאמזון וכמובן אין בעיות ואם כן הם ישר מטפלים בבעיות כיום הבנתי שיש אפשרות לקנות דרך Newegg תבדוק גם שם בהצלחה

בעניין בחירת החנות זה עניין של נוחות וזה לא באמת משנה.

ואכן כולם כאן ממליצים לפותח הדיון על כי אין ספק שיחס עלות תועלת שלהם מתעלה על בכמה דרגות.

בעניין רכישה בחול אני עדיין עומד על דעתי שמוצרים כמו לוחות אם מעבדים עדיף לקנות בארץ גם אם עולה יותר.

זכרונות וכדומה זה בסדר גמור להזמין באמאזון למשל, בסופו של דבר זו החלטה של האדם שמחפש לרכוש, אנחנו ממליצים על חלקים לא על איפה לקנות אותם, רק מציינים את דעתנו לגבי רכישה במקום כזה או אחר זה לא משהו שחייב להקשיב לו.

אישית חושב שאין כמו אמא ואבא שמדברים בעברית ולכל בעיה אתה שולח את זה כאן בארץ ולא מתחיל להתעסק במימוש אחריות בחול.

בעניין סדרת 2000 של נוודיה, נכון המחירים גבוהים אבל דווקא ה 2070 שמתחרה ב 1070 עולה סך הכל 400 שח יותר ממנו.

ונותן ביצועם ב 2K של 15-20 FPS בממוצע.

מה גם שעניין ההתחממות אולי נכון לכמה מספר קטן מאוד של כרטיסים מדגם ה 2080TI.

לי אישית יש 2080TI ואין לי שום בעיות התחממות אני אמנם עם קסטום ועומד על סביב 30 מעלות במנוחה ו 65 במאמץ עם OC די רציני.

בנוסף כרטיסים מדור קודם הרבה פחות יעילים ברזולוציות גבוהות מ FHD (תסתכל בבאנצ'ים באינטרנט יש מלא).

ובעניין ה 1080TI הוא אכן יכול להוות אופציה טובה אבל רק אם פותח הדיון מעוניין לנבור באתרי היד 2 ולמצוא לו אחד בסביב ה 1800 שח.

אישית אם אני היית מחפש לקנות מחשב חדש והתקציב שלי היה גבוהה כמו של פותח הדיון אין סיכוי שהייתי מחפש לקנות מוצר יד 2.

מה גם ש 2070 מגיע עם טכנולוגיות חדשות שבעתיד הקרוב מאוד יופיעו במשחקים החדשים וינוצלו היטב ושם יגיע היתרון של סדרת ליידי ביטוי.

שוב הכל נכתב בגדר המלצה לפותח הדיון ונתון לשיקולו בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט של AQ הכי מאוזן ושפוי by far. 

מפרטים אחרים שקיבלת הרבה יותר יקרים ונותנים ערך מוסף שולי לחלוטין. 

בנוגע ל-2070  מדובר בכרטיס מסך לא בשל לחלוטין. 

ויתרונות ה- יבואו לידי ביטוי במקרה הטוב עוד 2-3 שנים ועז אז יהיו כרטיסים הרבה יותר חזקים ובשלים. 

חפש 1080/1080TI במבצעי BF. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lev-27

המפרט של AQ הכי מאוזן ושפוי by far. 

מפרטים אחרים שקיבלת הרבה יותר יקרים ונותנים ערך מוסף שולי לחלוטין. 

בנוגע ל-2070  מדובר בכרטיס מסך לא בשל לחלוטין. 

ויתרונות ה-RTX יבואו לידי ביטוי במקרה הטוב עוד 2-3 שנים ועז אז יהיו כרטיסים הרבה יותר חזקים ובשלים. 

חפש 1080/1080TI במבצעי BF. 

המפרט שהציע AQ מגיע עם מארז לא משהו בכלל.

עם לא מדולורי.

בעניין ה 2070, על איזה בשלות מדובר?

זה כרטיס שמריץ היום כל משחק ב 2K בצורה טובה מאוד, ובעתיד הממש לא רחוק ה יבוא ליידי ביטוי, אגב כבר ב BF V החדש זה בא ליידי ביטוי.

הוא מתמודד יותר טוב מ 1080/1080TI ברזולוציות גבוהות.

ואצטט את מה שאמרתי בנושא יד 2 

ציטוט של ithamar22

בנוסף כרטיסים מדור קודם הרבה פחות יעילים ברזולוציות גבוהות מ FHD (תסתכל בבאנצ'ים באינטרנט יש מלא).

ובעניין ה 1080TI הוא אכן יכול להוות אופציה טובה אבל רק אם פותח הדיון מעוניין לנבור באתרי היד 2 ולמצוא לו אחד בסביב ה 1800 שח.

אישית אם אני היית מחפש לקנות מחשב חדש והתקציב שלי היה גבוהה כמו של פותח הדיון אין סיכוי שהייתי מחפש לקנות מוצר יד 2.

מה גם ש 2070 מגיע עם טכנולוגיות חדשות שבעתיד הקרוב מאוד יופיעו במשחקים החדשים וינוצלו היטב ושם יגיע היתרון של סדרת RTX ליידי ביטוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

תקשיב, רוב המשחקים היום מורכבים מאוד, "עולם פתוח" המון אינפורמציה, NPC, טקסטורות ברזולוציה גבוהה...

הנקודה שלי שפה נכנס למשוואה SSD, זמני הטעינה של שלבים דרך דיסק מכאני יכולים להגיע לדקות במשחקים כאלו.

אתה לא מתכוון לרכוש מחשב ב-11K בשביל לשחק כמו בקונסולה...? קח בחשבון, שההבדלים הם שמיים וארץ בזמני טעינה של משחקים.

אני מאוד ממליץ לך לרכוש SSD גדול יותר עבור משחקים! זאת בעצם המטרה של המחשב החדש?!

מערכת קירור נודלי, יקרה! תופסת המון מקום במארז. אז למה המערכת מיועדת? לחובבי OC מטורף, לתחנת רנדר שהמעבד עובד כל הלילה 100%...

זאת המטרה של המערכת קירור נוזלי. במקרה שלך מספיק קירור סטוק או קצת יותר חזק אם תעשה אוברקלוק בעתיד.

"מעפן" הכוונה שלי לקירור סטוק של אינטל, הקירור סטוק של AMD ממש טוב, אני מכיר אנשים שמבצעים בעזרתו OC קל.

ההבדלים בלוחות אם, הם בעיקר באפשרויות שהלוח נותן לך, ככל שהלוח יקר יותר יש יותר אפשרויות השאלה אם אתה צריך אותם?

לוחות יקרים ל-OC מגיעים עם יותר מייצבי מתח למעבד. רוב הלוחות שנמכרים במחיר של 300~550 ש"ח עונים על רוב הצרכים של המשתמשים.

צודק לגמרה...אני קניתי במיוחד למשחק בשם STARCITIZEN(רק זה נמצא על הכונן) וההבדל עד כדי כך משמעותי שזה ברמת הFPS  של המשחק....אם אתה גיימר כבד תקנה כונן מהיר הם לא כזה יקירים היום לפחות תבדוק את העניין אני מבטיח לך שלא תצטער יש לי בשביל וינדוס בלבד וNVME4X3 בשביל המשחק לעיל 3 טרה כונן רגי בשביל שמאטס ואני לא מצטער לרגע עולם אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ithamar22

המפרט שהציע AQ מגיע עם מארז לא משהו בכלל.

עם ספק כוח לא מדולורי.

בעניין ה 2070, על איזה בשלות מדובר?

זה כרטיס שמריץ היום כל משחק ב 2K בצורה טובה מאוד, ובעתיד הממש לא רחוק ה RTX יבוא ליידי ביטוי, אגב כבר ב BF V החדש זה בא ליידי ביטוי.

הוא מתמודד יותר טוב מ 1080/1080TI ברזולוציות גבוהות.

ואצטט את מה שאמרתי בנושא יד 2 

א. ברגע שמפעילים הביצועים של הכרטיס נחתכים בחצי

ב. אין כמעט משחקים תומכים ב-RTX 

ג. כאשר יצאו מספיק משחקים תומכים ב- יהיו כרטיסים הרבה יותר בשלים להתמודד עם RTX 

RTX נכון לרגע זה הוא גימיק שיווקי. מה יהיה בעתיד אי אפשר לדעת. 

בהינתן מחיר זהה בין ה-1080 ל-2070 עדיף לקחת את ה-2070, אבל אם ניתן לדוג 1080 במחיר זול יותר עדיף לקחת את ה-1080. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lev-27

א. ברגע שמפעילים RTX הביצועים של הכרטיס נחתכים בחצי

ב. אין כמעט משחקים תומכים ב-RTX 

ג. כאשר יצאו מספיק משחקים תומכים ב-RTX יהיו כרטיסים הרבה יותר בשלים להתמודד עם RTX 

RTX נכון לרגע זה הוא גימיק שיווקי. מה יהיה בעתיד אי אפשר לדעת. 

בהינתן מחיר זהה בין ה-1080 ל-2070 עדיף לקחת את ה-2070, אבל אם ניתן לדוג 1080 במחיר זול יותר עדיף לקחת את ה-1080. 

1080 עולה בהרבה מקומות יותר מ 2070 וגם אם עולה אותו המחיר או כמה מאות פחות עדיף לקחת חדשה וכרטיס מתקדם יותר בדור.

שוב אלא אם אתה קונה יד שניה ב 1400-1600 שח שזה משנה את התמונה מבחינת עלות תעולת.

אבל אם אתה קונה חדש אז אין שום סיבה לקחת את סדרת 1000 לעומת סדרת 2000.

ואם כבר הלכת ליד שניה חפש 1080TI ב 1800 שח לערך.

בעניין ה אבדוק לך את זה היום עם ה 2080TI שלי עכשיו יצא ה BF אבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...