התיעצות לגבי שדרוג מעבד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות לגבי שדרוג מעבד

MusBurger

Recommended Posts

שלום חברי פורום יקרים 
אני מעוניין לשדרג את המעבד שלי שכבר עובד איזה 4 שנים טובות אבל נראה לי שהגיע הזמן לשדרג ובמיוחד שעוד מעת יש בלאק פריידיי וכל השיט הזה אז אולי יהיו מחירים ממש טובים
2 בעיות : 
הלוח אם שלי הוא GA-B85M-HD3 של ג'יגהביט והתושבת שלו היא 1150 ככה שנראה לי שבשביל לשדרג את המעבד אני צריך להחליף (תקנו אותי אם אני טועה)
שאלה שניה , לאיזה מעבד לשדרג ? כרגע יש לי i5-4690 והוא כאילו סבבה עד שאני מרגיש שהוא לא סוחב דברים ובטח שאני על הגדרות ממש גבוהות 
תכננתי שבתקווה למבצעים טובים אולי אוכל לשדרג משהו טוב ב1500 שקלים 

תודה רבה לעוזרים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו המחשב הראשי שלי בבית , הוא מיועד להכל 
גיימינג (אם כי אני משחק לרוב ROCKET LEAGUE כי לא יוצאים משחקים חדשים שמרגשים אותי בזמן האחרון) וכל דבר אחר שהוא קאז'ואלי ולא עריכת וכו.
יש לי 1080 רגיל קניתי לפני שנה בבלאק פריידיי או בסייבר מאנדיי ועלה לי 2300 שקל של חברת עושה תעבודה כבר שנה בלי למצמץ

אני מחובר רוב הזמן ל2 מסכים אחד והשני ULTRAWIDE שזה כבר משהו שלפי דעתי מכביד קצת על המחשב כי מאז שאני עם 2 מסכים כאלו המחשב זז משמעותית פחות טוב 
 אתמול דפדפתי בתמונות RAW והמחשב הגיע למצב שהוא פשוט נתקע ולא משתחרר משהו שאני לא מסוגל לסבול חחחח 
מידי שבוע +- יש לי BSOD פה ושם והאמת שאין לי מוסג אם זה מגיע ישירות מהמעבד/לוח אם/זכרונות או שזה פשוט פאק של וזה הגיוני לגמרי כי הווינדוס 10 מלאה בשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם... יש לך צוואר-בקבוק על המעבד של בקבוק ערק זחלאווי.

1080 GTX, אתה צריך מעבד חזק יותר, ואם אתה משחק ברזולוציה של 1080P אז בכלל קברת את המעבד שלך.

לפי הנתונים, למעבד שלך אין מכפלה פתוחה? גם לבצע זה בלתי אפשרי.

תכתוב שאלון מפרט והחברה פה יעזרו...

סביר להניח שיש חלקים שתוכל להעביר למחשב חדש, , דיסקים, מארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של MusBurger

הלוח אם שלי הוא GA-B85M-HD3 של ג'יגהביט והתושבת שלו היא 1150 ככה שנראה לי שבשביל לשדרג את המעבד אני צריך להחליף לוח אם (תקנו אותי אם אני טועה)
שאלה שניה , לאיזה מעבד לשדרג ? כרגע יש לי i5-4690 והוא כאילו סבבה עד שאני מרגיש שהוא לא סוחב דברים ובטח שאני על הגדרות ממש גבוהות 
תכננתי שבתקווה למבצעים טובים אולי אוכל לשדרג משהו טוב ב1500 שקלים 

ב 1500 שקל זה לא יקרה. אם אתה משדרג מעבד , אתה צריך גם לוח וזיכרון חדשים.

תתחיל מלהתקין נקי ולברר מאיפה מגיעות הקריסות כי לא שווה להשקיע בכלום עד שאתה לא יודע מה המקור לבעיות.

תבדוק מה העומס על המעבד במצב רגיל ומה העומס בזמן משחק. אם הוא מגיע ל 100% בזמן משחק אז הוא צוואר בקבוק.

בתקציב שלך הייתי פשוט מחפש i7 משומש , ואולי אם אין לך אחד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקודם יבדוק , בנתיים הוא משחק ROCKET LEAGUE על רזולוציה ULTRAWIDE או , זה לא בדיוק הדבר הכי תובעני בעולם ממעבד.

אין שום טעם ללכת להחליף מעבד לפני שמבררים מה הבעיה במחשב , אולי למשל הלוח שלו נדפק וזורק לו BSOD שרק ילכו ויחמירו.

צריך למצוא מה הבעיה ולראות עד כמה חמור צוואר הבקבוק ורק אחר כך להחליט מה משדרגים , אולי בכלל עדיף להמליץ על שילוש חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברים 
אני חושב שבמצב כרגע אני פשוט ארד מהשדרוג כי באמת מדובר בהשקעה יותר גדולה ממה שחשבתי 
אני כבר עשיתי לווינדוס 10 שלי "FRESH START" וזה דיי עשה לי יותר בלגן כי עכשיו יש לי כמה משחקים שלא עובדים וכו' 
אז נראה לי שאני אפרמט לגמריי ואולי אסדר את ההארדיסקים שלי אם כי אין לי באמת מה לפרמט עוד דיסקים חוץ מC 

ובנוגע לצוור בקבוק , אני יכול להגיד לכם שהיה לי 280X שבשלב כלשהו לא עשה תעבודה אז קניתי 1080 ואני מריץ WITCHER 3 על בULTRA על 30 FPS +- וזה דיי סבבה 
חוץ מזה שעל המסך 34' שלי שהוא ULTRAWIDE 1080P הכל רץ דיי חלק 
בעיקר בגלל בעיות קטנות כמו תקיעות וBSOD אני רציתי להחליף אבל האמת היא שהדבר הנכון הוא לנסות להבין מה עושה את הבעיה... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...